Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL COOLPrima love love
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Sport Nova Sport
Nova Action Nova ActionNova 2 Nova 2ZOOM ZOOM
Barrandov BarrandovOčko OčkoČT24 ČT24
HBO HBO HBO2 HBO2HBO Comedy HBO ComedyČT déčko ČT ART ČT:D/art
Cinemax Cinemax Cinemax 2Nova Gold Nova GoldCinemax 2 Prima MAX

TV Program pro HBO

HBO 23.04.2019
HBO 24.04.2019
HBO 25.04.2019
HBO 26.04.2019
00:35Expresní zásilka
02:05Arthur
03:55matka!
00:25Na hraně zítřka
02:20Gotti
04:15Hledání Země Nezemě
00:40Superfly
02:35Od soumraku do úsvitu
04:20Panický záchvat
00:00Hadí oči
01:40Zemský soud - Příběh jedné rodiny, část 1.
03:20Zemský soud - Příběh jedné rodiny, část 2.
nahoru
06:00Zmenšování
08:20Mission: Impossible - Fallout
06:00Bohatství chudých
07:45Superpoldové 2
09:25Taková zvláštní rodinka
06:00Návrh
07:50Filmy a filmové hvězdy XI. (16)
08:20Valerian a město tisíce planet
05:1024/7 Souboj titánů: Tiger vs. Phil
06:00V husí kůži
07:35J. Edgar
09:50Jsem božská
nahoru
10:50Na vlásku před šťastně až na věky
11:50Ostrov
14:05Dej mi své jméno
11:15Děti moje
13:15Break
14:50Bude líp III. (6)
10:35Kačeří příběhy: Žjóva!
11:25Úsměvy smutných mužů
13:05O.G.
14:55Méďa Béďa
11:40Rodina Morometiů: Nová doba
13:25Troja
nahoru
16:20Viceprezident(ka) VII. (4)
16:55Barry II. (4)
17:30John Oliver: Co týden dal a vzal VI. (8)
18:05Odhalení (1)
19:10Odkaz (16)
15:20Smilf II. (6)
15:50Gentleman Jack (1)
16:50Pařiči
18:15Odnikud
16:20Jsem božská
18:10Taková moderní rodinka X. (10)
18:35Malý Sheldon II. (4)
19:00Fargo III. (5)
16:05Filmy a filmové hvězdy XI. (17)
16:35V hlavě
18:10Ghost Rider
nahoru
20:00Gentleman Jack (1)
21:00Deadly Class (10)
21:55Molo (7)
22:50Tiché místo
20:00Úsměvy smutných mužů
21:35Hra o trůny VIII. (2)
22:40Equalizer 2
20:00Divočina
21:55Proces proti Adnanu Syedovi (3)
22:55Proces proti Adnanu Syedovi (4)
20:00Osm dní (7)
20:50Šerifská hvězda II. (7)
21:45Temné síly
23:30Tři billboardy kousek za Ebbingem
nahoru