Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL COOLPrima love love
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Sport Nova Sport
Nova Action Nova ActionNova 2 Nova 2ZOOM ZOOM
Barrandov BarrandovOčko OčkoČT24 ČT24
HBO HBO HBO2 HBO2HBO Comedy HBO ComedyČT déčko ČT ART ČT:D/art
Cinemax Cinemax Cinemax 2Nova Gold Nova GoldCinemax 2 Prima MAX

TV Program pro HBO2

HBO2 15.05.2019
HBO2 16.05.2019
HBO2 17.05.2019
HBO2 18.05.2019
00:30Souboj pohlaví
02:30Predátor: Evoluce
04:15Jedině ona
02:10Trans
03:55Koupili jsme ZOO
01:45Jane Fonda v pěti dějstvích
04:05Děti moje
00:35Fakulta
02:20Samotář v Seattlu
04:05Thor
nahoru
06:00Máša a medvěd II. (1 - 4)
06:30Angry Birds (29)
06:45Ajťáci II. (2): Zlaté dítě se vrací
07:15Zmenšování
09:35Vražda v Orient expresu
06:00Máša a medvěd II. (5 - 8)
06:30Angry Birds (30)
06:45Ajťáci II. (3): Moss a Němec
07:15Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená
08:55Thor: Temný svět
06:00Máša a medvěd II. (9 - 12)
06:30Angry Birds (31)
06:45Ajťáci II. (4): Večeře
07:10Psí rok
08:30Deník malého poseroutky
06:00Ramona
07:45Superpoldové 2
09:30Temné síly
nahoru
11:30Ajťáci II. (2): Zlaté dítě se vrací
12:00Berlínská mise (4): Hacknutí
13:05Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená
14:45(Ne)obyčejný kluk
10:50Pete Holmes: Jak (s)prosté
11:50Ajťáci II. (3): Moss a Němec
12:15Berlínská mise (5): Pod tlakem
13:10Psí rok
14:30Speed Racer
10:00Ukradené dcery: Oběti Boko Haram
11:20Ajťáci II. (4): Večeře
11:45Berlínská mise (6): Rozhodnutí
12:40Bill Maher: Živě z Oklahomy
13:55Umění zapadnout
11:15Návrh
13:05Taxi 5
14:45Avengers: Infinity War
nahoru
16:40Thor: Temný svět
18:35Odhalení (4)
19:30Soumrak templářů (9)
16:45Roswell: Nové Mexiko (4)
17:30Gentleman Jack (4)
18:30Viceprezident(ka) VII. (7)
19:00Barry II. (7)
19:30Úsměvy smutných mužů
15:20Kolo zázraků
17:00Malý Sheldon II. (7)
17:20Taková moderní rodinka X. (13)
17:45Temné síly
19:30Vzhůru do oblak
17:15Zmenšování
19:30Predátor: Evoluce
nahoru
20:10Soumrak templářů (10)
21:00Miliardy IV. (1)
21:55Sběratel kostí
23:55Solo: Star Wars Story
21:05Děti moje
23:00Šerifská hvězda II. (9)
23:50Chicago
21:05Thor
23:00Loupež ve velkém stylu
21:15Černobyl (2)
22:15Šerifská hvězda II. (10)
23:00Hra o trůny VIII. (5)
nahoru