Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL COOLPrima love love
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Sport Nova Sport
Nova Action Nova ActionNova 2 Nova 2ZOOM ZOOM
Barrandov BarrandovOčko OčkoČT24 ČT24
HBO HBO HBO2 HBO2HBO Comedy HBO ComedyČT déčko ČT ART ČT:D/art
Cinemax Cinemax Cinemax 2Nova Gold Nova GoldCinemax 2 Prima MAX

TV Program pro HBO2

HBO2 17.04.2019
HBO2 18.04.2019
HBO2 19.04.2019
HBO2 20.04.2019
00:40Vřískot 3
02:401945
04:10SMS pro tebe
01:00Zorro: Tajemná tvář
03:15Anglický pacient
00:30Geostorm: Globální nebezpečí
02:15Vřískot 2
04:15Zoe
01:20Anglický pacient
04:05Bastardi
nahoru
06:00Máša a medvěd II. (24 - 26)
06:30Angry Birds (9)
06:45Profesionální lháři IV. (10): Chvála penězům
07:15Vánoční představení
08:40Rudý pes: Blue
06:00Máša vypráví pohádky (1 - 5)
06:30Angry Birds (10)
06:45Profesionální lháři IV. (11): Všechno je tak zasraně samozřejmý. Říkám si...
07:20The Shop: Pánský podnik (3)
07:50V pasti času
09:40Solo: Star Wars Story
06:00Mášiny strašidelné příběhy (1 - 5)
06:30Angry Birds (11)
06:45Profesionální lháři IV. (12): Jsi bezpečně přisátej k ceckům firmy Kaan a spol.
07:20Labyrint: Vražedná léčba
09:45Proces proti Adnanu Syedovi (1)
06:00Spider-Man 3
08:20Mocný vládce Oz
nahoru
10:10Náhradníci
11:45Profesionální lháři IV. (10): Chvála penězům
12:15Miliardy II. (5)
13:15Goofy na výletě
14:35V pasti času
12:00Profesionální lháři IV. (11): Všechno je tak zasraně samozřejmý. Říkám si...
12:30Miliardy II. (6)
13:30Labyrint: Vražedná léčba
10:55Proces proti Adnanu Syedovi (2)
12:00Profesionální lháři IV. (12): Jsi bezpečně přisátej k ceckům firmy Kaan a spol.
12:30Miliardy II. (7)
13:30Distant Sky: Nick Cave & The Bad Seed živě z Kodaně
10:30Miláček
12:00Věk nevinnosti
14:20Sucker Punch
nahoru
16:30Solo: Star Wars Story
18:45Odkaz (15)
19:30Soumrak templářů (1)
16:00Avengers: Infinity War
18:30Viceprezident(ka) VII. (3)
19:00Barry II. (3)
19:30Borg/McEnroe
15:10Na dřeň
17:15Mocný vládce Oz
19:30Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená
16:10Náhradníci
17:40Operace Entebbe
19:30Coldplay: Live in Sao Paulo
nahoru
20:10Soumrak templářů (2)
20:55Poslední cesta
22:10Deadly Class (9)
23:00Escobar
21:15Zoe
22:55Osm dní (5)
23:45Šerifská hvězda II. (5)
21:10Já, Simon
23:0512 hrdinů
21:30Osm dní (6)
22:20Šerifská hvězda II. (6)
23:05Hra o trůny VIII. (1)
nahoru