Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL COOLPrima love love
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Sport Nova Sport
Nova Action Nova ActionNova 2 Nova 2ZOOM ZOOM
Barrandov BarrandovOčko OčkoČT24 ČT24
HBO HBO HBO2 HBO2HBO Comedy HBO ComedyČT déčko ČT ART ČT:D/art
Cinemax Cinemax Cinemax 2Nova Gold Nova GoldCinemax 2 Prima MAX

TV Program pro HBO2

HBO2 17.05.2019
HBO2 18.05.2019
HBO2 19.05.2019
HBO2 20.05.2019
01:45Jane Fonda v pěti dějstvích
04:05Děti moje
00:35Fakulta
02:20Samotář v Seattlu
04:05Thor
00:25Equalizer 2
02:25Charlieho andílci: Na plný pecky
04:15Šest dní, sedm nocí
00:25Tiché místo
02:00Odnikud
03:45Dej mi své jméno
nahoru
06:00Máša a medvěd II. (9 - 12)
06:30Angry Birds (31)
06:45Ajťáci II. (4): Večeře
07:10Psí rok
08:30Deník malého poseroutky
06:00Ramona
07:45Superpoldové 2
09:30Temné síly
06:00Wallace a Gromit: Otázka chleba a smrti
06:30Angry Birds (13)
06:45Angry Birds (14)
07:00Úžasňákovi 2
09:00Avengers: Infinity War
06:00Máša a medvěd II. (13 - 16)
06:30Angry Birds (32)
06:45Ajťáci II. (5): Kouřová clona
07:10Škola končí
08:35Nezastavitelný
nahoru
10:00Ukradené dcery: Oběti Boko Haram
11:20Ajťáci II. (4): Večeře
11:45Berlínská mise (6): Rozhodnutí
12:40Bill Maher: Živě z Oklahomy
13:55Umění zapadnout
11:15Návrh
13:05Taxi 5
14:45Avengers: Infinity War
11:30Zmenšování
13:45Walk the Line
10:10Dunkerk
12:00Ajťáci II. (5): Kouřová clona
12:25Berlínská mise (7): Rukojmí
13:158 statečných
nahoru
15:20Kolo zázraků
17:00Malý Sheldon II. (7)
17:20Taková moderní rodinka X. (13)
17:45Temné síly
19:30Vzhůru do oblak
17:15Zmenšování
19:30Predátor: Evoluce
16:00Čtyři pokoje
17:45Dunkerk
19:30Dej mi své jméno
15:15Solo: Star Wars Story
17:30Souboj pohlaví
19:30Liga spravedlnosti
nahoru
21:05Thor
23:00Loupež ve velkém stylu
21:15Černobyl (2)
22:15Šerifská hvězda II. (10)
23:00Hra o trůny VIII. (5)
21:40Gotti
23:30Nebe s.r.o. (4)
23:50John Oliver: Co týden dal a vzal VI. (11)
21:30O.G.
23:15Fargo III. (8)
nahoru