Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL COOLPrima love love
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Sport Nova Sport
Nova Action Nova ActionNova 2 Nova 2ZOOM ZOOM
Barrandov BarrandovOčko OčkoČT24 ČT24
HBO HBO HBO2 HBO2HBO Comedy HBO ComedyČT déčko ČT ART ČT:D/art
Cinemax Cinemax Cinemax 2Nova Gold Nova GoldCinemax 2 Prima MAX

TV Program pro HBO2

HBO2 19.04.2019
HBO2 20.04.2019
HBO2 21.04.2019
HBO2 22.04.2019
00:30Geostorm: Globální nebezpečí
02:15Vřískot 2
04:15Zoe
01:20Anglický pacient
04:05Bastardi
00:10Bastardi
02:05Fakulta
03:50Coldplay: Live in Sao Paulo
01:45Měsíc Jupitera
04:00Jumanji: Vítejte v džungli!
nahoru
06:00Mášiny strašidelné příběhy (1 - 5)
06:30Angry Birds (11)
06:45Profesionální lháři IV. (12): Jsi bezpečně přisátej k ceckům firmy Kaan a spol.
07:20Labyrint: Vražedná léčba
09:45Proces proti Adnanu Syedovi (1)
06:00Spider-Man 3
08:20Mocný vládce Oz
06:00Wallace a Gromit: Otázka chleba a smrti
06:30Angry Birds (5)
06:40Angry Birds (6)
07:00Legenda o sovích strážcích
08:40Na vlásku před šťastně až na věky
09:40Velká šestka
06:00Mášiny strašidelné příběhy (6 - 10)
06:30Angry Birds (12)
06:45Profesionální lháři V. (1): Jak se zničit navzájem
07:15Úžasňákovi 2
09:15Robinsonovi
nahoru
10:55Proces proti Adnanu Syedovi (2)
12:00Profesionální lháři IV. (12): Jsi bezpečně přisátej k ceckům firmy Kaan a spol.
12:30Miliardy II. (7)
13:30Distant Sky: Nick Cave & The Bad Seed živě z Kodaně
10:30Miláček
12:00Věk nevinnosti
14:20Sucker Punch
11:25Lovecká sezóna
12:50Max a maxipříšerky
14:30Percy Jackson: Zloděj blesku
10:55Goofy na výletě
12:15Profesionální lháři V. (1): Jak se zničit navzájem
12:50Miliardy II. (8)
13:55Maminčin seznam
nahoru
15:10Na dřeň
17:15Mocný vládce Oz
19:30Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená
16:10Náhradníci
17:40Operace Entebbe
19:30Coldplay: Live in Sao Paulo
16:25A zase ti Mupeti!
18:10Méďa Béďa
19:30Jumanji: Vítejte v džungli!
15:40Náš milovaný Damilola
17:1512 hrdinů
19:30Rodina Morometiů: Nová doba
nahoru
21:10Já, Simon
23:0512 hrdinů
21:30Osm dní (6)
22:20Šerifská hvězda II. (6)
23:05Hra o trůny VIII. (1)
21:30Annabelle 2: Zrození zla
23:20John Oliver: Co týden dal a vzal VI. (8)
23:55Equilibrium
21:15Brexit
22:50Fargo III. (4)
23:40Skandál po anglicku (1)
nahoru