Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL COOLPrima love love
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Sport Nova Sport
Nova Action Nova ActionNova 2 Nova 2ZOOM ZOOM
Barrandov BarrandovOčko OčkoČT24 ČT24
HBO HBO HBO2 HBO2HBO Comedy HBO ComedyČT déčko ČT ART ČT:D/art
Cinemax Cinemax Cinemax 2Nova Gold Nova GoldCinemax 2 Prima MAX

TV Program pro HBO2

HBO2 19.05.2019
HBO2 20.05.2019
HBO2 21.05.2019
HBO2 22.05.2019
00:25Equalizer 2
02:25Charlieho andílci: Na plný pecky
04:15Šest dní, sedm nocí
00:25Tiché místo
02:00Odnikud
03:45Dej mi své jméno
00:10Sběratel kostí
02:10Liga spravedlnosti
04:10O.G.
01:00Hráčské doupě
02:25Život Mikea Nicholse
03:40Wonder Woman
nahoru
06:00Wallace a Gromit: Otázka chleba a smrti
06:30Angry Birds (13)
06:45Angry Birds (14)
07:00Úžasňákovi 2
09:00Avengers: Infinity War
06:00Máša a medvěd II. (13 - 16)
06:30Angry Birds (32)
06:45Ajťáci II. (5): Kouřová clona
07:10Škola končí
08:35Nezastavitelný
06:00Máša a medvěd II. (17 - 20)
06:30Angry Birds (33)
06:45Ajťáci II. (6): Muži bez žen
07:10Solo: Star Wars Story
09:25Souboj pohlaví
06:00Máša a medvěd II. (21 - 23)
06:30Angry Birds (34)
06:50Ajťáci III. (1): Pekelný zedník
07:20Na hraně zítřka
09:15Útěk na Horu čarodějnic
nahoru
11:30Zmenšování
13:45Walk the Line
10:10Dunkerk
12:00Ajťáci II. (5): Kouřová clona
12:25Berlínská mise (7): Rukojmí
13:158 statečných
11:30Ajťáci II. (6): Muži bez žen
12:00Berlínská mise (8): Detektor lži
12:50Divočina
14:45Chicago
11:00Ajťáci III. (1): Pekelný zedník
11:30Berlínská mise (9): Thomas Shaw
12:30Velká krize
14:10Valerian a město tisíce planet
nahoru
16:00Čtyři pokoje
17:45Dunkerk
19:30Dej mi své jméno
15:15Solo: Star Wars Story
17:30Souboj pohlaví
19:30Liga spravedlnosti
16:40Jsem božská
18:30Bude líp III. (10)
19:00Smilf II. (10)
19:30Wonder Woman
16:25Úžasňákovi 2
18:25Odhalení (5)
19:30Dva světy (1)
nahoru
21:40Gotti
23:30Nebe s.r.o. (4)
23:50John Oliver: Co týden dal a vzal VI. (11)
21:30O.G.
23:15Fargo III. (8)
21:50Rodina Morometiů: Nová doba
23:35Hra o trůny VIII. (6)
20:20Dva světy (2)
21:15Miliardy IV. (2)
22:15Pařiči
23:40Ant-Man a Wasp
nahoru