Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL COOLPrima love love
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Sport Nova Sport
Nova Action Nova ActionNova 2 Nova 2ZOOM ZOOM
Barrandov BarrandovOčko OčkoČT24 ČT24
HBO HBO HBO2 HBO2HBO Comedy HBO ComedyČT déčko ČT ART ČT:D/art
Cinemax Cinemax Cinemax 2Nova Gold Nova GoldCinemax 2 Prima MAX

TV Program pro HBO2

HBO2 21.04.2019
HBO2 22.04.2019
HBO2 23.04.2019
HBO2 24.04.2019
00:10Bastardi
02:05Fakulta
03:50Coldplay: Live in Sao Paulo
01:45Měsíc Jupitera
04:00Jumanji: Vítejte v džungli!
00:35Skandál po anglicku (2)
01:35Skandál po anglicku (3)
02:35Borg/McEnroe
04:25Brexit
00:45Šílený Max: Zběsilá cesta
02:45Amanda Seales: Co já vím
03:45Solo: Star Wars Story
nahoru
06:00Wallace a Gromit: Otázka chleba a smrti
06:30Angry Birds (5)
06:40Angry Birds (6)
07:00Legenda o sovích strážcích
08:40Na vlásku před šťastně až na věky
09:40Velká šestka
06:00Mášiny strašidelné příběhy (6 - 10)
06:30Angry Birds (12)
06:45Profesionální lháři V. (1): Jak se zničit navzájem
07:15Úžasňákovi 2
09:15Robinsonovi
06:00Mášiny strašidelné příběhy (11 - 14)
06:30Angry Birds (13)
06:45Profesionální lháři V. (2): Teorie hry
07:15Flight of the Conchords: Živě z Londýna
08:40Náš milovaný Damilola
06:00Mášiny strašidelné příběhy (15 - 18)
06:30Angry Birds (14)
06:45Profesionální lháři V. (3): Holokracie
07:20Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená
09:05Geostorm: Globální nebezpečí
nahoru
11:25Lovecká sezóna
12:50Max a maxipříšerky
14:30Percy Jackson: Zloděj blesku
10:55Goofy na výletě
12:15Profesionální lháři V. (1): Jak se zničit navzájem
12:50Miliardy II. (8)
13:55Maminčin seznam
10:10Charlieho andílci: Na plný pecky
11:55Profesionální lháři V. (2): Teorie hry
12:25Miliardy II. (9)
13:25Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená
11:00Králíček Petr
12:40Profesionální lháři V. (3): Holokracie
13:10Miliardy II. (10)
14:10Velká šestka
nahoru
16:25A zase ti Mupeti!
18:10Méďa Béďa
19:30Jumanji: Vítejte v džungli!
15:40Náš milovaný Damilola
17:1512 hrdinů
19:30Rodina Morometiů: Nová doba
15:05Geostorm: Globální nebezpečí
16:50Králíček Petr
18:30Bude líp III. (6)
19:00Smilf II. (6)
19:30Escobar
15:55Znamení
17:45Odhalení (1)
18:45Odkaz (16)
19:30Soumrak templářů (3)
nahoru
21:30Annabelle 2: Zrození zla
23:20John Oliver: Co týden dal a vzal VI. (8)
23:55Equilibrium
21:15Brexit
22:50Fargo III. (4)
23:40Skandál po anglicku (1)
21:30Solo: Star Wars Story
23:45Hra o trůny VIII. (2)
20:10Soumrak templářů (4)
20:55Molo (7)
21:45Deadly Class (10)
22:35Fakulta
nahoru