Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL COOLPrima love love
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Sport Nova Sport
Nova Action Nova ActionNova 2 Nova 2ZOOM ZOOM
Barrandov BarrandovOčko OčkoČT24 ČT24
HBO HBO HBO2 HBO2HBO Comedy HBO ComedyČT déčko ČT ART ČT:D/art
Cinemax Cinemax Cinemax 2Nova Gold Nova GoldCinemax 2 Prima MAX

TV Program pro HBO2

HBO2 22.04.2019
HBO2 23.04.2019
HBO2 24.04.2019
HBO2 25.04.2019
01:45Měsíc Jupitera
04:00Jumanji: Vítejte v džungli!
00:35Skandál po anglicku (2)
01:35Skandál po anglicku (3)
02:35Borg/McEnroe
04:25Brexit
00:45Šílený Max: Zběsilá cesta
02:45Amanda Seales: Co já vím
03:45Solo: Star Wars Story
00:20Operace Entebbe
02:05Nepříčetná
03:40Filmy a filmové hvězdy XI. (16)
04:10Ďábel nosí Pradu
nahoru
06:00Mášiny strašidelné příběhy (6 - 10)
06:30Angry Birds (12)
06:45Profesionální lháři V. (1): Jak se zničit navzájem
07:15Úžasňákovi 2
09:15Robinsonovi
06:00Mášiny strašidelné příběhy (11 - 14)
06:30Angry Birds (13)
06:45Profesionální lháři V. (2): Teorie hry
07:15Flight of the Conchords: Živě z Londýna
08:40Náš milovaný Damilola
06:00Mášiny strašidelné příběhy (15 - 18)
06:30Angry Birds (14)
06:45Profesionální lháři V. (3): Holokracie
07:20Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená
09:05Geostorm: Globální nebezpečí
06:00Mášiny strašidelné příběhy (19 - 22)
06:30Angry Birds (15)
06:45Profesionální lháři V. (4): Vize konečného stavu
07:20Před kamerou XVI. (16)
07:50Velká šestka
09:30Znamení
nahoru
10:55Goofy na výletě
12:15Profesionální lháři V. (1): Jak se zničit navzájem
12:50Miliardy II. (8)
13:55Maminčin seznam
10:10Charlieho andílci: Na plný pecky
11:55Profesionální lháři V. (2): Teorie hry
12:25Miliardy II. (9)
13:25Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená
11:00Králíček Petr
12:40Profesionální lháři V. (3): Holokracie
13:10Miliardy II. (10)
14:10Velká šestka
11:20Profesionální lháři V. (4): Vize konečného stavu
11:50Miliardy II. (11)
12:55Medvídek Pú
14:05Mission: Impossible - Fallout
nahoru
15:40Náš milovaný Damilola
17:1512 hrdinů
19:30Rodina Morometiů: Nová doba
15:05Geostorm: Globální nebezpečí
16:50Králíček Petr
18:30Bude líp III. (6)
19:00Smilf II. (6)
19:30Escobar
15:55Znamení
17:45Odhalení (1)
18:45Odkaz (16)
19:30Soumrak templářů (3)
16:35Roswell: Nové Mexiko (1)
17:30Gentleman Jack (1)
18:30Viceprezident(ka) VII. (4)
19:00Barry II. (4)
19:30Temple Grandinová
nahoru
21:15Brexit
22:50Fargo III. (4)
23:40Skandál po anglicku (1)
21:30Solo: Star Wars Story
23:45Hra o trůny VIII. (2)
20:10Soumrak templářů (4)
20:55Molo (7)
21:45Deadly Class (10)
22:35Fakulta
21:20Modlitba lovce
23:00Osm dní (6)
23:50Šerifská hvězda II. (6)
nahoru