Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL COOLPrima love love
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Sport Nova Sport
Nova Action Nova ActionNova 2 Nova 2ZOOM ZOOM
Barrandov BarrandovOčko OčkoČT24 ČT24
HBO HBO HBO2 HBO2HBO Comedy HBO ComedyČT déčko ČT ART ČT:D/art
Cinemax Cinemax Cinemax 2Nova Gold Nova GoldCinemax 2 Prima MAX

TV Program pro Nova 2

Nova 2 26.4.2017
Nova 2 27.4.2017
Nova 2 28.4.2017
Nova 2 29.4.2017
00:05Přátelé VI (19)
(Friends VI) Joeymu se nečekaně rozbila lednička. Pokouší se získat na opravu nějaké peníze od Rachel a později stejně neúspěšně od Chandlera. Ross představí všem přátelum svou novou dívku Elizabeth.
00:25Přátelé VI (20)
(Friends VI) Joey se vydává na herecký konkurz pro nový seriál Mac a C.H.E.E.S.E. Kupodivu se dostane do samotného finále, kde se má již rozhodnout mezi ním a jiným hercem.
00:50Přátelé VI (21)
(Friends VI) Ross se seznámí s otcem Elizabeth - Paulem. Tomu se Ross nelíbí, vadí mu zejména to, že je o hodně starší než jeho dcera. Ross se jej snaží nějak získat na svou stranu.
01:15Dva a pul chlapa III (11)
(Two and a Half Men III) Alan se seznámí v kurzu vaření s krásnou Sandy. Nastěhuje se do Charlieho domu, kde všichni dík jejímu kulinářskému umění ztloustnou.
01:35Dva a pul chlapa III (12)
(Two and a Half Men III) Alan zažívá velmi obtížné období, střídají se u něj návaly vzteku a lítosti. Charliemu dělá problémy se s tím vypořádat, a tak navštíví psychiatrickou poradnu.
01:55Dva a pul chlapa III (13)
(Two and a Half Men III) Charlie má novou přítelkyni Miu. Ta se snaží, aby jejich vztah nebyl založen pouze na fyzickém uspokojení, a tak neustále oddaluje společný sex.
02:15Dva a pul chlapa III (14)
(Two and a Half Men III) Po dlouhých útrapách a přípravách Charlie konečně zorganizuje romantický večer s Miou, při němž má dojít k naplnění jejich vztahu.
02:35Mike a Molly III, IV (22,23,1)
(Mike &Molly III) Mike a Molly se zasnoubili a chystají svatbu. Mike se po jistém zdráhání stěhuje k Molly, která obývá dum společně s matkou a mladší sestrou.
02:55Mike a Molly III (23)
(Mike &Molly III) Mike a Molly se zasnoubili a chystají svatbu. Mike se po jistém zdráhání stěhuje k Molly, která obývá dum společně s matkou a mladší sestrou.
03:15Mike a Molly IV (1)
(Mike &Molly IV) Molly si uvědomila, že nechce už být učitelkou a chce z gruntu změnit život. Odešla ze školy a chce se stát spisovatelkou. Čtvrtá řada amerického komediálního seriálu (2013).
03:30Sex ve městě IV (7)
(Sex and The City IV) Muže člověk vubec něco odpustit, když nemuže zapomenout? Carrie se opět setkává s Božským a její obnovený vztah s Aidanem tím málem utrží druhou ránu.
04:00Sex ve městě IV (8)
(Sex and The City IV) Někdy se věci prostě nedaří. Carrie se porouchal počítač, ve kterém měla všechny své články. Ani s Aidanem není vztah bez mráčku.
04:25TELE TELE - Speciál
Vyhlášení ankety "Tchoř 2003"Udělování prestižních cen nejpopulárnějším tvářím naší vaší televize Vyhlášení ankety "Tchoř 2003"Udělování prestižních cen nejpopulárnějším tvářím naší vaší televize
00:05Přátelé VI (24)
(Friends VI) Chandler pozve Moniku do restaurace, kde ji chce konečně požádat o ruku. Náhodou se zde objeví Moničin bývalý přítel Richard, který vše v jejich vztahu značně zkomplikuje.
00:30Přátelé VI (25)
(Friends VI) Monika se nemuže stále rozhodnout, zda udělala správně, když místo Chandlera dala přednost Richardovi, který jí nabídl manželství.
00:55Přátelé VII (1)
(Friends VII) Své zasnoubení s Chandlerem chce Monika pořádně oslavit v restauraci někde ve městě. Brzy poté ale nachytá Rachel, jak se líbá s Rossem a nálada jí proto rychle povadne.
01:15Dva a pul chlapa III (15)
(Two and a Half Men III) Miiny nároky na Charlieho životosprávu jsou značně vysoké a on začíná podvádět. Mia to zjistí a dochází k hádce.
01:35Dva a pul chlapa III (16)
(Two and a Half Men III) Jake bude mít dvanácté narozeniny a na svou oslavu pozve i Kandi. Alan se však obává, jak jeho nová přítelkyně zapusobí na přítomné hosty. Americký seriál (2005).
01:55Dva a pul chlapa III (17)
(Two and a Half Men III) Charlie je nominován na reklamní ocenění, ale rozhodne se ho bojkotovat. Rose má problém ve vztahu s Gordonem a hledá pomoc u Charlieho. Americký seriál (2005). Dále hrají J.
02:15Dva a pul chlapa III (18)
(Two and a Half Men III) Alan začne mít finanční problémy, protože platí účty své přítelkyně. Charlie se snaží o to, aby se s ní rozešel.
02:40Mike a Molly IV (2,3,4)
(Mike &Molly IV) Molly začala psát detektivku. Kvuli inspiraci jezdí s Mikem a Carlem v policejním autě. Čtvrtá řada amerického komediálního seriálu (2013). Hrají M. McCarthy, B. Gardell, R.
02:55Mike a Molly IV (3)
(Mike &Molly IV) Molly píše knihu, ale nikomu nechce nic ukázat. Mike ji podezírá, že píše erotický román, chce si jej tajně přečíst. Čtvrtá řada amerického komediálního seriálu (2013). Hrají M.
03:15Mike a Molly IV (4)
(Mike &Molly IV) Molly se náhodou potká se slavnou spisovatelkou J. C. Smallovou. Navštíví ji u ní doma a chce, aby její dílo zhodnotila. Čtvrtá řada amerického komediálního seriálu (2013).
03:35Sex ve městě IV (9)
(Sex and The City IV) Carrie zná sice dobře New York, ale má jistou velkou mezeru ve vzdělání. Neví totiž, jak vypadají módní rustikálně laděné chaty poblíž New Yorku.
04:05Sex ve městě IV (10)
(Sex and The City IV) Carrie tráví jeden z víkendu na venkovské chatě s Aidanem. Pomalu přivyká místnímu poklidu, který náhle naruší telefonát bývalého přítele Božského.
04:30TELE TELE - Speciál
Řez politickou scénou dezinfikovaný ale nešitý Řez politickou scénou dezinfikovaný ale nešitý
00:00Přátelé VII (4)
(Friends VII) Přátelum se zdá Joeyho nový seriál "Mac and Cheese"přihlouplý, jenže aby neranili jeho city, dělají, že je to náramně baví.
00:00Přátelé VII (4)
(Friends VII) Přátelum se zdá Joeyho nový seriál "Mac and Cheese"přihlouplý, jenže aby neranili jeho city, dělají, že je to náramně baví.
00:25Přátelé VII (5)
(Friends VII) Moničini rodiče požádají Chandlera a Moniku o fotku, aby mohli dát do novin oznámení o jejich svatbě. Chandler se ale neumí při focení tvářit normálně, takže vznikne závažný problém.
00:50Přátelé VII (6)
(Friends VII) Joey a Ross se probudí na jedné pohovce, a oba se proto cítí trapně. Přiznají si ale, že to byl nejlepší "šlofík"v celém jejich životě.
01:10Dva a pul chlapa III (19)
(Two and a Half Men III) Charlie žije v nedobrovolném celibátu, a navíc zjišťuje, že se do jeho domu nastěhovala Kandi.
01:30Dva a pul chlapa III (20)
(Two and a Half Men III) Alan usiluje o to, aby se k němu vrátila Kandi. Využívá i přímluvu její matky Mandi, která se stala milenkou Charlieho. Americký seriál (2005). Hrají Charlie Sheen, J.
01:50Dva a pul chlapa III (21)
(Two and a Half Men III) Alan se sblíží s Jakeovou učitelkou a řeší morální dilema vztahu se dvěma ženami. Jake dostává hlavní roli ve školním muzikálu. Americký seriál (2005). Hrají Charlie Sheen, J.
02:10Dva a pul chlapa III (22)
(Two and a Half Men III) Jakeova spolužačka Wendy pořádá party a pozve ho. Pro Jakea je to první večírek, na kterém budou chlapci i dívky, a je trochu nervózní.
02:35Mike a Molly IV (5,6,7)
(Mike &Molly IV) Molly pořád nemá téma knihy, pak ale zahlédne souseda, který vyhazuje velký pytel. Uvědomí si, že dlouho neviděla sousedku, a myslí si, že její manžel je vrah.
02:50Mike a Molly IV (6)
(Mike &Molly IV) Mike zjistí, že Molly nějak moc utrácí.
03:10Mike a Molly IV (7)
(Mike &Molly IV) Mike je ve službě postřelen lupičem. Když mu dojde, že muže kdykoli zemřít, chce si užívat života. Proto poruší přísnou dietu, a dokonce chce odejít od policie.
03:25Sex ve městě IV (11)
(Sex and The City IV) Už je to tady. Miranda, která se jednou spíše ze soucitu vyspala se Stevem, aby ho utvrdila v jeho mužství, je těhotná.
03:55Sex ve městě IV (12)
(Sex and The City IV) Carrie má problémy nejen s muži, ale i s bydlením. Její dum prodávají nájemníkum, ale její jediný majetek je množství páru bot.
04:20TELE TELE - Speciál
Tele speciál - naturál - diesel Skutečně muže v demokracii na obrazovce vystupovat opravdu každý? Tele speciál - naturál - diesel Skutečně muže v demokracii na obrazovce vystupovat opravdu každý?
04:55Aj múdry schybí (5)
Velmi oblíbená slovenská verze šou Nikdo není dokonalý, která zábavným zpusobem sondovala znalosti slovenského národa v ruzných oblastech.
00:05Přátelé VII (9)
(Friends VII) Monica se chce více poznat se svými sousedy v domě, a proto pro ně napeče hromadu vynikajícího cukroví. Platnost přísloví "Podej prst...
00:30Přátelé VII (10)
(Friends VII) Ross se snaží poučit Bena o židovských svátcích Chanuka, ale ten se tomu urputně brání, protože nejraději má Santa Clause.
00:50Přátelé VII (11)
(Friends VII) Na chodbě najde Chandler tvarohový dort. Nejspíš došlo k nějakému omylu, a tak se ho Chandler rozhodne rychle sníst. Při pojídání dortu ho načapá Rachel.
01:15Dva a pul chlapa III (23)
(Two and a Half Men III) Mia je zpět ve městě a pozve Charlieho i ostatní na své baletní představení. Charlie nejprve nechce jít a snaží se Alana přesvědčit, že už k ní nic necítí.
01:35Dva a pul chlapa III (24)
(Two and a Half Men III) Charlie a Mia začínají s Alanovou pomocí chystat svatbu. Vše se však poněkud zkomplikuje, když se navzájem poznají jejich rodiny.
01:55Dva a pul chlapa IV (1)
(Two and a Half Men IV) Poté, co se Alan odstěhuje, užívá si Charlie plnými doušky mládeneckého života. Avšak manželství Alana a Kandi se rozpadá a zdá se, že Charlie si pohody dlouho neužije.
02:15Dva a pul chlapa IV (2)
(Two and a Half Men IV) Charlie řekne Alanovi, že si Miu nevzal kvuli tomu, aby se nemuseli s Jakem odstěhovat. Alan se cítí odpovědný a snaží se to Charliemu vynahradit.
02:35Mike a Molly IV (8,9,10)
(Mike &Molly IV) Molly není spokojena s tím, co zatím napsala, a chce s psaním skončit. Vince jí nabídne práci ve skladišti, kde ji to s ještěrkou začne moc bavit.
02:55Mike a Molly IV (9)
(Mike &Molly IV) Molly zveřejnili na internetu článek. Mike to s ní chce řádně oslavit. A v salónu s luxusními auty si zahrají na boháče a povozí se v Rolls Roycu.
03:15Mike a Molly IV (10)
(Mike &Molly IV) Molly chce matce Joyce vrátit peníze, které jí už dlouho dluží, matka je ale nechce, tvrdí, že Molly si je zase brzy pujčí.
03:30Sex ve městě IV (13)
(Sex and The City IV) Ačkoliv je Miranda těhotná, má pořádnou chuť na sex. Velmi ji přitahuje jeden starý známý, a tak řeší s Carrie amorálnost svého činu.
04:00Sex ve městě IV (14)
(Sex and The City IV) Carrie zjišťuje, že jakmile se máme usadit, přepadne nás chuť všechno rozvířit.
04:25TELE TELE - Speciál
Tele Tele - dvakrát tak dlouhý. To Vám patří. Účinkují Michal Suchánek, Richard Genzer, Veronika Žilková a Josef Carda. Režie O. Sokol Tele Tele - dvakrát tak dlouhý. To Vám patří.
nahoru
05:00Aj múdry schybí
Velmi oblíbená slovenská verze šou Nikdo není dokonalý, která zábavným zpusobem sondovala znalosti slovenského národa v ruzných oblastech.
06:15Ženatý se závazky (43,44)
(Married with Children) Velká láska, potyčky a sladké smiřování. Americký seriál (1987-95). V hlavních rolích Ed O´Neill a Katey Sagal. Režie T. Singletary. Ústřední píseň zpívá Frank Sinatra.
07:05Robot a příšerka (16)
(Robot and Monster) Robot a příšerka jsou nejen kolegové a spolubydlící, ale i ti nejlepší přátelé, kteří společně prožívají mnohá dobrodružství...
07:25Spongebob v kalhotách (103)
(Spongebob Squarepants) Námořnická a někdy nesmyslná dobrodružství Spongeboba, nevyléčitelně optimistické, bezstarostné a mluvící mořské houby a jejích přátel, kteří žijí na dně oceánu.
07:50Scooby-Doo II (7)
(The Scooby-Doo Show II) Psí Sherlock Holmes je zbabělý, schová se kde muže, ale svým kamarádum pomuže vyřešit všechny záhady.
08:15Scooby-Doo II (8)
(The Scooby-Doo Show II) Psí Sherlock Holmes je zbabělý, schová se kde muže, ale svým kamarádum pomuže vyřešit všechny záhady.
08:35Mike a Molly III, IV (22,23,1)
(Mike &Molly III) Mike a Molly se zasnoubili a chystají svatbu. Mike se po jistém zdráhání stěhuje k Molly, která obývá dum společně s matkou a mladší sestrou.
09:40Soudy Kláry Slámové
Ptáček v zlaté kleci Skutečné lidské osudy a vztahové spory, jejichž příběh se za vypjatých emocí uzavírá u soudu. Role nekompromisní soudkyně se ujme uznávaná JUDr. Klára Long Slámová.
05:00Aj múdry schybí (4)
Velmi oblíbená slovenská verze šou Nikdo není dokonalý, která zábavným zpusobem sondovala znalosti slovenského národa v ruzných oblastech.
06:15Ženatý se závazky (45,46)
(Married with Children) Velká láska, potyčky a sladké smiřování. Americký seriál (1987-95). V hlavních rolích Ed O´Neill a Katey Sagal. Režie T. Singletary. Ústřední píseň zpívá Frank Sinatra.
07:00Robot a příšerka (17)
(Robot and Monster) Robot a příšerka jsou nejen kolegové a spolubydlící, ale i ti nejlepší přátelé, kteří společně prožívají mnohá dobrodružství...
07:25Spongebob v kalhotách (104)
(Spongebob Squarepants) Námořnická a někdy nesmyslná dobrodružství Spongeboba, nevyléčitelně optimistické, bezstarostné a mluvící mořské houby a jejích přátel, kteří žijí na dně oceánu.
07:50Scooby-Doo II (9)
(The Scooby-Doo Show II) Psí Sherlock Holmes je zbabělý, schová se kde muže, ale svým kamarádum pomuže vyřešit všechny záhady.
08:10Scooby-Doo II (10)
(The Scooby-Doo Show II) Psí Sherlock Holmes je zbabělý, schová se kde muže, ale svým kamarádum pomuže vyřešit všechny záhady.
08:35Mike a Molly IV (2,3,4)
(Mike &Molly IV) Molly začala psát detektivku. Kvuli inspiraci jezdí s Mikem a Carlem v policejním autě. Čtvrtá řada amerického komediálního seriálu (2013). Hrají M. McCarthy, B. Gardell, R.
09:40Soudy Kláry Slámové
Fotbalista Skutečné lidské osudy a vztahové spory, jejichž příběh se za vypjatých emocí uzavírá u soudu. Role nekompromisní soudkyně se ujme uznávaná JUDr. Klára Long Slámová.
06:15Ženatý se závazky (47,48)
(Married with Children) Velká láska, potyčky a sladké smiřování. Americký seriál (1987-95). V hlavních rolích Ed O´Neill a Katey Sagal. Režie T. Singletary. Ústřední píseň zpívá Frank Sinatra.
07:00Robot a příšerka (18)
(Robot and Monster) Robot a příšerka jsou nejen kolegové a spolubydlící, ale i ti nejlepší přátelé, kteří společně prožívají mnohá dobrodružství...
07:25Spongebob v kalhotách (105)
(Spongebob Squarepants) Námořnická a někdy nesmyslná dobrodružství Spongeboba, nevyléčitelně optimistické, bezstarostné a mluvící mořské houby a jejích přátel, kteří žijí na dně oceánu.
07:50Scooby-Doo II (11)
(The Scooby-Doo Show II) Psí Sherlock Holmes je zbabělý, schová se kde muže, ale svým kamarádum pomuže vyřešit všechny záhady.
08:10Scooby-Doo II (12)
(The Scooby-Doo Show II) Psí Sherlock Holmes je zbabělý, schová se kde muže, ale svým kamarádum pomuže vyřešit všechny záhady.
08:35Mike a Molly IV (5,6,7)
(Mike &Molly IV) Molly pořád nemá téma knihy, pak ale zahlédne souseda, který vyhazuje velký pytel. Uvědomí si, že dlouho neviděla sousedku, a myslí si, že její manžel je vrah.
09:40Soudy Kláry Slámové
Soudný den Skutečné lidské osudy a vztahové spory, jejichž příběh se za vypjatých emocí uzavírá u soudu. Role nekompromisní soudkyně se ujme uznávaná JUDr. Klára Long Slámová.
05:25Aj múdry schybí
Oblíbená slovenská verze šou Nikdo není dokonalý, která zábavným zpusobem sonduje znalosti slovenského národa v ruzných oblastech.
06:15Ženatý se závazky (49,50)
(Married with Children) Velká láska, potyčky a sladké smiřování. Americký seriál (1987-95). V hlavních rolích Ed O´Neill a Katey Sagal. Režie T. Singletary. Ústřední píseň zpívá Frank Sinatra.
07:05Robot a příšerka (19)
(Robot and Monster) Robot a příšerka jsou nejen kolegové a spolubydlící, ale i ti nejlepší přátelé, kteří společně prožívají mnohá dobrodružství...
07:25Spongebob v kalhotách (106)
(Spongebob Squarepants) Námořnická a někdy nesmyslná dobrodružství Spongeboba, nevyléčitelně optimistické, bezstarostné a mluvící mořské houby a jejích přátel, kteří žijí na dně oceánu.
07:50Scooby-Doo II (13)
(The Scooby-Doo Show II) Psí Sherlock Holmes je zbabělý, schová se kde muže, ale svým kamarádum pomuže vyřešit všechny záhady.
08:15Scooby-Doo II (14)
(The Scooby-Doo Show II) Psí Sherlock Holmes je zbabělý, schová se kde muže, ale svým kamarádum pomuže vyřešit všechny záhady.
08:35Mike a Molly IV (8,9,10)
(Mike &Molly IV) Molly není spokojena s tím, co zatím napsala, a chce s psaním skončit. Vince jí nabídne práci ve skladišti, kde ji to s ještěrkou začne moc bavit.
09:40Soudy Kláry Slámové
Lakomec Skutečné lidské osudy a vztahové spory, jejichž příběh se za vypjatých emocí uzavírá u soudu. Role nekompromisní soudkyně se ujme uznávaná JUDr. Klára Long Slámová.
nahoru
10:40Ženatý se závazky (45,46)
(Married with Children) Velká láska, potyčky a sladké smiřování. Americký seriál (1987-95). V hlavních rolích Ed O´Neill a Katey Sagal. Režie T. Singletary. Ústřední píseň zpívá Frank Sinatra.
11:30Přátelé VI (17)
(Friends VI) Phoebe s Rachel se přihlásily do kurzu sebeobrany a jsou přesvědčeny, že teď mohou každému nepříjemnému mužskému "nakopat zadek".
11:55Přátelé VI (18)
(Friends VI) Rosse při čtení hodnocení svých učitelských schopností od studentu zaujme text studentky, která píše, že jako profesor je skvělý.
12:20Přátelé VI (19)
(Friends VI) Joeymu se nečekaně rozbila lednička. Pokouší se získat na opravu nějaké peníze od Rachel a později stejně neúspěšně od Chandlera. Ross představí všem přátelum svou novou dívku Elizabeth.
12:45Přátelé VI (20)
(Friends VI) Joey se vydává na herecký konkurz pro nový seriál Mac a C.H.E.E.S.E. Kupodivu se dostane do samotného finále, kde se má již rozhodnout mezi ním a jiným hercem.
13:05Přátelé VI (21)
(Friends VI) Ross se seznámí s otcem Elizabeth - Paulem. Tomu se Ross nelíbí, vadí mu zejména to, že je o hodně starší než jeho dcera. Ross se jej snaží nějak získat na svou stranu.
13:30Dva a pul chlapa III (11)
(Two and a Half Men III) Alan se seznámí v kurzu vaření s krásnou Sandy. Nastěhuje se do Charlieho domu, kde všichni dík jejímu kulinářskému umění ztloustnou.
13:55Dva a pul chlapa III (12)
(Two and a Half Men III) Alan zažívá velmi obtížné období, střídají se u něj návaly vzteku a lítosti. Charliemu dělá problémy se s tím vypořádat, a tak navštíví psychiatrickou poradnu.
14:20Dva a pul chlapa III (13)
(Two and a Half Men III) Charlie má novou přítelkyni Miu. Ta se snaží, aby jejich vztah nebyl založen pouze na fyzickém uspokojení, a tak neustále oddaluje společný sex.
14:45Dva a pul chlapa III (14)
(Two and a Half Men III) Po dlouhých útrapách a přípravách Charlie konečně zorganizuje romantický večer s Miou, při němž má dojít k naplnění jejich vztahu.
10:40Ženatý se závazky (47,48)
(Married with Children) Velká láska, potyčky a sladké smiřování. Americký seriál (1987-95). V hlavních rolích Ed O´Neill a Katey Sagal. Režie T. Singletary. Ústřední píseň zpívá Frank Sinatra.
11:30Přátelé VI (22)
(Friends VI) Ross a Elizabeth spolu jedou tajně na chatu, jenomže se tam nečekaně objeví i Rachel s Paulem. Z toho pochopitelně vznikne řada komických situací a nedorozumění.
11:55Přátelé VI (23)
(Friends VI) Chandler jde s Phoebe do zlatnictví, aby koupil zásnubní prsten pro Moniku. Bohužel nemá dostatek peněz na vybraný šperk.
12:20Přátelé VI (24)
(Friends VI) Chandler pozve Moniku do restaurace, kde ji chce konečně požádat o ruku. Náhodou se zde objeví Moničin bývalý přítel Richard, který vše v jejich vztahu značně zkomplikuje.
12:45Přátelé VI (25)
(Friends VI) Monika se nemuže stále rozhodnout, zda udělala správně, když místo Chandlera dala přednost Richardovi, který jí nabídl manželství.
13:10Přátelé VII (1)
(Friends VII) Své zasnoubení s Chandlerem chce Monika pořádně oslavit v restauraci někde ve městě. Brzy poté ale nachytá Rachel, jak se líbá s Rossem a nálada jí proto rychle povadne.
13:35Dva a pul chlapa III (15)
(Two and a Half Men III) Miiny nároky na Charlieho životosprávu jsou značně vysoké a on začíná podvádět. Mia to zjistí a dochází k hádce.
14:00Dva a pul chlapa III (16)
(Two and a Half Men III) Jake bude mít dvanácté narozeniny a na svou oslavu pozve i Kandi. Alan se však obává, jak jeho nová přítelkyně zapusobí na přítomné hosty. Americký seriál (2005).
14:20Dva a pul chlapa III (17)
(Two and a Half Men III) Charlie je nominován na reklamní ocenění, ale rozhodne se ho bojkotovat. Rose má problém ve vztahu s Gordonem a hledá pomoc u Charlieho. Americký seriál (2005). Dále hrají J.
14:45Dva a pul chlapa III (18)
(Two and a Half Men III) Alan začne mít finanční problémy, protože platí účty své přítelkyně. Charlie se snaží o to, aby se s ní rozešel.
10:35Ženatý se závazky (49,50)
(Married with Children) Velká láska, potyčky a sladké smiřování. Americký seriál (1987-95). V hlavních rolích Ed O´Neill a Katey Sagal. Režie T. Singletary. Ústřední píseň zpívá Frank Sinatra.
11:30Přátelé VII (2)
(Friends VII) Monika plánuje drahou a luxusní svatbu, ale jen do okamžiku, než zjistí, že rodiče si z jejího "svatebního konta"dávno postavili dum na pláži.
11:55Přátelé VII (3)
(Friends VII) Přátelé vymýšlejí, co dají Chandlerovi a Monice k zásnubám. Moniku napadne, že by uvítala starý recept Phoebiny babičky. Ten je ale nenávratně pryč - shořel při požáru u Phoebe.
12:15Přátelé VII (4)
(Friends VII) Přátelum se zdá Joeyho nový seriál "Mac and Cheese"přihlouplý, jenže aby neranili jeho city, dělají, že je to náramně baví.
12:40Přátelé VII (5)
(Friends VII) Moničini rodiče požádají Chandlera a Moniku o fotku, aby mohli dát do novin oznámení o jejich svatbě. Chandler se ale neumí při focení tvářit normálně, takže vznikne závažný problém.
13:05Přátelé VII (6)
(Friends VII) Joey a Ross se probudí na jedné pohovce, a oba se proto cítí trapně. Přiznají si ale, že to byl nejlepší "šlofík"v celém jejich životě.
13:30Dva a pul chlapa III (19)
(Two and a Half Men III) Charlie žije v nedobrovolném celibátu, a navíc zjišťuje, že se do jeho domu nastěhovala Kandi.
13:55Dva a pul chlapa III (20)
(Two and a Half Men III) Alan usiluje o to, aby se k němu vrátila Kandi. Využívá i přímluvu její matky Mandi, která se stala milenkou Charlieho. Americký seriál (2005). Hrají Charlie Sheen, J.
14:20Dva a pul chlapa III (21)
(Two and a Half Men III) Alan se sblíží s Jakeovou učitelkou a řeší morální dilema vztahu se dvěma ženami. Jake dostává hlavní roli ve školním muzikálu. Americký seriál (2005). Hrají Charlie Sheen, J.
14:40Dva a pul chlapa III (22)
(Two and a Half Men III) Jakeova spolužačka Wendy pořádá party a pozve ho. Pro Jakea je to první večírek, na kterém budou chlapci i dívky, a je trochu nervózní.
10:40Ženatý se závazky (51,52)
(Married with Children) Velká láska, potyčky a sladké smiřování. Americký seriál (1987-95). V hlavních rolích Ed O´Neill a Katey Sagal. Režie T. Singletary. Ústřední píseň zpívá Frank Sinatra.
11:30Přátelé VII (7)
(Friends VII) Ross napsal knihu a jde se podívat do knihovny, kam ji umístili.
11:55Přátelé VII (8)
(Friends VII) Rachel na Den díkuvzdání pozvala Taga, protože se mu chce konečně přiznat, že se jí líbí.
12:20Přátelé VII (9)
(Friends VII) Monica se chce více poznat se svými sousedy v domě, a proto pro ně napeče hromadu vynikajícího cukroví. Platnost přísloví "Podej prst...
12:45Přátelé VII (10)
(Friends VII) Ross se snaží poučit Bena o židovských svátcích Chanuka, ale ten se tomu urputně brání, protože nejraději má Santa Clause.
13:10Přátelé VII (11)
(Friends VII) Na chodbě najde Chandler tvarohový dort. Nejspíš došlo k nějakému omylu, a tak se ho Chandler rozhodne rychle sníst. Při pojídání dortu ho načapá Rachel.
13:35Dva a pul chlapa III (23)
(Two and a Half Men III) Mia je zpět ve městě a pozve Charlieho i ostatní na své baletní představení. Charlie nejprve nechce jít a snaží se Alana přesvědčit, že už k ní nic necítí.
13:55Dva a pul chlapa III (24)
(Two and a Half Men III) Charlie a Mia začínají s Alanovou pomocí chystat svatbu. Vše se však poněkud zkomplikuje, když se navzájem poznají jejich rodiny.
14:20Dva a pul chlapa IV (1)
(Two and a Half Men IV) Poté, co se Alan odstěhuje, užívá si Charlie plnými doušky mládeneckého života. Avšak manželství Alana a Kandi se rozpadá a zdá se, že Charlie si pohody dlouho neužije.
14:45Dva a pul chlapa IV (2)
(Two and a Half Men IV) Charlie řekne Alanovi, že si Miu nevzal kvuli tomu, aby se nemuseli s Jakem odstěhovat. Alan se cítí odpovědný a snaží se to Charliemu vynahradit.
nahoru
15:10Mike a Molly IV (2,3,4)
(Mike &Molly IV) Molly začala psát detektivku. Kvuli inspiraci jezdí s Mikem a Carlem v policejním autě. Čtvrtá řada amerického komediálního seriálu (2013). Hrají M. McCarthy, B. Gardell, R.
16:15Ženatý se závazky (47,48)
(Married with Children) Velká láska, potyčky a sladké smiřování. Americký seriál (1987-95). V hlavních rolích Ed O´Neill a Katey Sagal. Režie T. Singletary. Ústřední píseň zpívá Frank Sinatra.
17:05Soudy Kláry Slámové
Fotbalista Skutečné lidské osudy a vztahové spory, jejichž příběh se za vypjatých emocí uzavírá u soudu. Role nekompromisní soudkyně se ujme uznávaná JUDr. Klára Long Slámová.
18:05Přátelé VI (22)
(Friends VI) Ross a Elizabeth spolu jedou tajně na chatu, jenomže se tam nečekaně objeví i Rachel s Paulem. Z toho pochopitelně vznikne řada komických situací a nedorozumění.
18:30Přátelé VI (23)
(Friends VI) Chandler jde s Phoebe do zlatnictví, aby koupil zásnubní prsten pro Moniku. Bohužel nemá dostatek peněz na vybraný šperk.
18:55Přátelé VI (24)
(Friends VI) Chandler pozve Moniku do restaurace, kde ji chce konečně požádat o ruku. Náhodou se zde objeví Moničin bývalý přítel Richard, který vše v jejich vztahu značně zkomplikuje.
19:20Přátelé VI (25)
(Friends VI) Monika se nemuže stále rozhodnout, zda udělala správně, když místo Chandlera dala přednost Richardovi, který jí nabídl manželství.
19:50Přátelé VII (1)
(Friends VII) Své zasnoubení s Chandlerem chce Monika pořádně oslavit v restauraci někde ve městě. Brzy poté ale nachytá Rachel, jak se líbá s Rossem a nálada jí proto rychle povadne.
15:10Mike a Molly IV (5,6,7)
(Mike &Molly IV) Molly pořád nemá téma knihy, pak ale zahlédne souseda, který vyhazuje velký pytel. Uvědomí si, že dlouho neviděla sousedku, a myslí si, že její manžel je vrah.
16:15Ženatý se závazky (49,50)
(Married with Children) Velká láska, potyčky a sladké smiřování. Americký seriál (1987-95). V hlavních rolích Ed O´Neill a Katey Sagal. Režie T. Singletary. Ústřední píseň zpívá Frank Sinatra.
17:05Soudy Kláry Slámové
Soudný den Skutečné lidské osudy a vztahové spory, jejichž příběh se za vypjatých emocí uzavírá u soudu. Role nekompromisní soudkyně se ujme uznávaná JUDr. Klára Long Slámová.
18:05Přátelé VII (2)
(Friends VII) Monika plánuje drahou a luxusní svatbu, ale jen do okamžiku, než zjistí, že rodiče si z jejího "svatebního konta"dávno postavili dum na pláži.
18:30Přátelé VII (3)
(Friends VII) Přátelé vymýšlejí, co dají Chandlerovi a Monice k zásnubám. Moniku napadne, že by uvítala starý recept Phoebiny babičky. Ten je ale nenávratně pryč - shořel při požáru u Phoebe.
18:55Přátelé VII (4)
(Friends VII) Přátelum se zdá Joeyho nový seriál "Mac and Cheese"přihlouplý, jenže aby neranili jeho city, dělají, že je to náramně baví.
19:20Přátelé VII (5)
(Friends VII) Moničini rodiče požádají Chandlera a Moniku o fotku, aby mohli dát do novin oznámení o jejich svatbě. Chandler se ale neumí při focení tvářit normálně, takže vznikne závažný problém.
19:45Přátelé VII (6)
(Friends VII) Joey a Ross se probudí na jedné pohovce, a oba se proto cítí trapně. Přiznají si ale, že to byl nejlepší "šlofík"v celém jejich životě.
15:05Mike a Molly IV (8,9,10)
(Mike &Molly IV) Molly není spokojena s tím, co zatím napsala, a chce s psaním skončit. Vince jí nabídne práci ve skladišti, kde ji to s ještěrkou začne moc bavit.
16:15Ženatý se závazky (51,52)
(Married with Children) Velká láska, potyčky a sladké smiřování. Americký seriál (1987-95). V hlavních rolích Ed O´Neill a Katey Sagal. Režie T. Singletary. Ústřední píseň zpívá Frank Sinatra.
17:05Soudy Kláry Slámové
Lakomec Skutečné lidské osudy a vztahové spory, jejichž příběh se za vypjatých emocí uzavírá u soudu. Role nekompromisní soudkyně se ujme uznávaná JUDr. Klára Long Slámová.
18:05Přátelé VII (7)
(Friends VII) Ross napsal knihu a jde se podívat do knihovny, kam ji umístili.
18:30Přátelé VII (8)
(Friends VII) Rachel na Den díkuvzdání pozvala Taga, protože se mu chce konečně přiznat, že se jí líbí.
18:55Přátelé VII (9)
(Friends VII) Monica se chce více poznat se svými sousedy v domě, a proto pro ně napeče hromadu vynikajícího cukroví. Platnost přísloví "Podej prst...
19:20Přátelé VII (10)
(Friends VII) Ross se snaží poučit Bena o židovských svátcích Chanuka, ale ten se tomu urputně brání, protože nejraději má Santa Clause.
19:50Přátelé VII (11)
(Friends VII) Na chodbě najde Chandler tvarohový dort. Nejspíš došlo k nějakému omylu, a tak se ho Chandler rozhodne rychle sníst. Při pojídání dortu ho načapá Rachel.
15:10Mike a Molly IV (11,12,13)
(Mike &Molly IV) Mike a Molly dostali od Joyce poukázku na kurs salsy. Molly je ráda, že budou s Mikem dělat něco jiného než jen sedět u televize. Mike ale tak nadšen není.
16:15Ženatý se závazky (53,54)
(Married with Children) Velká láska, potyčky a sladké smiřování. Americký seriál (1987-95). V hlavních rolích Ed O´Neill a Katey Sagal. Režie T. Singletary. Ústřední píseň zpívá Frank Sinatra.
17:05Soudy Kláry Slámové
Zbabělec Skutečné lidské osudy a vztahové spory, jejichž příběh se za vypjatých emocí uzavírá u soudu. Role nekompromisní soudkyně se ujme uznávaná JUDr. Klára Long Slámová.
18:05Přátelé VII (12)
(Friends VII) Ross chce svým kamarádum ukázat letící kometu, a proto je vytáhne na střechu domu. Kometa ale stále není vidět, takže přátelé čekání nevydrží, na střeše nakonec zustane jen Ross a Joey.
18:30Přátelé VII (13)
(Friends VII) Phoebe nastupuje do nové práce, v teleshoppingové firmě bude prodávat tonery.
18:55Přátelé VII (14)
(Friends VII) Rachel slaví své třicetiny a padá na ni z toho deprese. Přemýšlí nad budoucností a plánuje, že se do pětatřiceti vdá.
19:20Přátelé VII (15)
(Friends VII) Ross chystá něco velkého na svatbu Moniky a Chandlera, nikomu ale nechce říct co. Náhodou ho ale zahlédnou oknem, jak hraje na dudy, a to dost hrozně.
19:50Přátelé VII (16)
(Friends VII) Monica s Chandlerem chtějí najít kněze, který by je oddal, jenže se jim to nedaří. Chandler by rád našel nějakého, který je gay.
nahoru
20:15Dva a pul chlapa III (15)
(Two and a Half Men III) Miiny nároky na Charlieho životosprávu jsou značně vysoké a on začíná podvádět. Mia to zjistí a dochází k hádce.
20:40Dva a pul chlapa III (16)
(Two and a Half Men III) Jake bude mít dvanácté narozeniny a na svou oslavu pozve i Kandi. Alan se však obává, jak jeho nová přítelkyně zapusobí na přítomné hosty. Americký seriál (2005).
21:05Dva a pul chlapa III (17)
(Two and a Half Men III) Charlie je nominován na reklamní ocenění, ale rozhodne se ho bojkotovat. Rose má problém ve vztahu s Gordonem a hledá pomoc u Charlieho. Americký seriál (2005). Dále hrají J.
21:35Dva a pul chlapa III (18)
(Two and a Half Men III) Alan začne mít finanční problémy, protože platí účty své přítelkyně. Charlie se snaží o to, aby se s ní rozešel.
22:00TN2
Televizní noviny (premiéra) Televizní noviny (premiéra)
22:15Sex ve městě IV (11)
(Sex and The City IV) Už je to tady. Miranda, která se jednou spíše ze soucitu vyspala se Stevem, aby ho utvrdila v jeho mužství, je těhotná.
22:45Sex ve městě IV (12)
(Sex and The City IV) Carrie má problémy nejen s muži, ale i s bydlením. Její dum prodávají nájemníkum, ale její jediný majetek je množství páru bot.
23:15Přátelé VI (22)
(Friends VI) Ross a Elizabeth spolu jedou tajně na chatu, jenomže se tam nečekaně objeví i Rachel s Paulem. Z toho pochopitelně vznikne řada komických situací a nedorozumění.
23:40Přátelé VI (23)
(Friends VI) Chandler jde s Phoebe do zlatnictví, aby koupil zásnubní prsten pro Moniku. Bohužel nemá dostatek peněz na vybraný šperk.
20:15Dva a pul chlapa III (19)
(Two and a Half Men III) Charlie žije v nedobrovolném celibátu, a navíc zjišťuje, že se do jeho domu nastěhovala Kandi.
20:40Dva a pul chlapa III (20)
(Two and a Half Men III) Alan usiluje o to, aby se k němu vrátila Kandi. Využívá i přímluvu její matky Mandi, která se stala milenkou Charlieho. Americký seriál (2005). Hrají Charlie Sheen, J.
21:05Dva a pul chlapa III (21)
(Two and a Half Men III) Alan se sblíží s Jakeovou učitelkou a řeší morální dilema vztahu se dvěma ženami. Jake dostává hlavní roli ve školním muzikálu. Americký seriál (2005). Hrají Charlie Sheen, J.
21:30Dva a pul chlapa III (22)
(Two and a Half Men III) Jakeova spolužačka Wendy pořádá party a pozve ho. Pro Jakea je to první večírek, na kterém budou chlapci i dívky, a je trochu nervózní.
22:00TN2
Televizní noviny (premiéra) Televizní noviny (premiéra)
22:15Sex ve městě IV (13)
(Sex and The City IV) Ačkoliv je Miranda těhotná, má pořádnou chuť na sex. Velmi ji přitahuje jeden starý známý, a tak řeší s Carrie amorálnost svého činu.
22:45Sex ve městě IV (14)
(Sex and The City IV) Carrie zjišťuje, že jakmile se máme usadit, přepadne nás chuť všechno rozvířit.
23:15Přátelé VII (2)
(Friends VII) Monika plánuje drahou a luxusní svatbu, ale jen do okamžiku, než zjistí, že rodiče si z jejího "svatebního konta"dávno postavili dum na pláži.
23:40Přátelé VII (3)
(Friends VII) Přátelé vymýšlejí, co dají Chandlerovi a Monice k zásnubám. Moniku napadne, že by uvítala starý recept Phoebiny babičky. Ten je ale nenávratně pryč - shořel při požáru u Phoebe.
20:15Dva a pul chlapa III (23)
(Two and a Half Men III) Mia je zpět ve městě a pozve Charlieho i ostatní na své baletní představení. Charlie nejprve nechce jít a snaží se Alana přesvědčit, že už k ní nic necítí.
20:40Dva a pul chlapa III (24)
(Two and a Half Men III) Charlie a Mia začínají s Alanovou pomocí chystat svatbu. Vše se však poněkud zkomplikuje, když se navzájem poznají jejich rodiny.
21:05Dva a pul chlapa IV (1)
(Two and a Half Men IV) Poté, co se Alan odstěhuje, užívá si Charlie plnými doušky mládeneckého života. Avšak manželství Alana a Kandi se rozpadá a zdá se, že Charlie si pohody dlouho neužije.
21:30Dva a pul chlapa IV (2)
(Two and a Half Men IV) Charlie řekne Alanovi, že si Miu nevzal kvuli tomu, aby se nemuseli s Jakem odstěhovat. Alan se cítí odpovědný a snaží se to Charliemu vynahradit.
22:00TN2
Televizní noviny (premiéra) Televizní noviny (premiéra)
22:15Sex ve městě IV (15)
(Sex and The City IV) Charlotte zažije strašnou situaci na hodině stepu.
22:45Sex ve městě IV (16)
(Sex and The City IV) Karty jsou rozdány, Aidan v podstatě odmítnut. Odchází od Carrie a jí nezbývá než sehnat peníze na odkoupení bytu.
23:15Přátelé VII (7)
(Friends VII) Ross napsal knihu a jde se podívat do knihovny, kam ji umístili.
23:40Přátelé VII (8)
(Friends VII) Rachel na Den díkuvzdání pozvala Taga, protože se mu chce konečně přiznat, že se jí líbí.
20:15Dva a pul chlapa IV (3)
(Two and a Half Men IV) Charlie se vytahuje před krásnou surfařkou a málem se přitom utopí. Zachrání ho svalnatý plavčík.
20:40Dva a pul chlapa IV (4)
(Two and a Half Men IV) Alan se rozvádí s Kandi a předmětem sporu se stává jejich pes Chester. Alan žádá Judith o jejího advokáta, ale ta ho již dohodila Kandi.
21:05Dva a pul chlapa IV (5)
(Two and a Half Men IV) Alan se od Judith dozvídá, že si bude brát doktora Melnicka. Zaraduje se, jelikož to znamená, že by jí nemusel dál platit alimenty.
21:30Dva a pul chlapa IV (6)
(Two and a Half Men IV) Charlie má novou přítelkyni, která je ovšem přesnou kopií jeho matky Evelyn, on si to však zpočátku odmítá připustit. Čtvrtá řada amerického seriálu (2006).
21:55Sex ve městě IV (17)
(Sex and The City IV) Carrie shání nějakou práci, aby si zlepšila zoufalou finanční situaci. Navštíví redakci časopisu Voque, kde by mohla psát své postřehy.
22:25Sex ve městě IV (18)
(Sex and The City IV) Je to neuvěřitelné, ale Božský prchá z New Yorku. Ten, který ho pro Carrie vždy zosobňoval, dává přednost tichému životu na venkově.
23:00Přátelé VII (12)
(Friends VII) Ross chce svým kamarádum ukázat letící kometu, a proto je vytáhne na střechu domu. Kometa ale stále není vidět, takže přátelé čekání nevydrží, na střeše nakonec zustane jen Ross a Joey.
23:25Přátelé VII (13)
(Friends VII) Phoebe nastupuje do nové práce, v teleshoppingové firmě bude prodávat tonery.
23:50Přátelé VII (14)
(Friends VII) Rachel slaví své třicetiny a padá na ni z toho deprese. Přemýšlí nad budoucností a plánuje, že se do pětatřiceti vdá.
nahoru