Tiskové zprávy

Tipy na netradiční vánoční dárky
Vánoce 2015 Také patříte k těm, kteří nakupování dárků řeší na poslední chvíli? Narozeniny, svátky, výročí či snad dokonce Vánoce jsou s nadsázkou řečeno Vaší noční můrou? Nemusíte, ani strávit bezpočet bezesných nocí. Máme pro Vás řešení! Co se však na začátku nákupních maratonů může zdát jako nevyřešitelný problém, bývá většinou ve výsledku velmi příjemná záležitost.
Plastová a hliníková okna
Dá se říci, že základem každého spokojeného bydlení je kvalitní a bezpečná stavba jako taková. Je důležitá především proto, aby se v ní člověk cítil dobře a pohodlně. Mezi základní stavební pilíře v bydlení jako takovém patří beze sporu kvalitní plastová okna.
Second Hand aneb použité nemusí být vždy již nepoužitelné
Máte početnou rodinu s mnoha dětmi? Platíte s manželem hypotéku nebo právě rokunsruujete Váš byt či dům? Možná právě Vy řešíte otázku toho, kde neustále brát peníze na nové a nové obelečení pro svoje děti.
Dovolená ve Spojených arabských emirátech
Už jste přemýšleli kde a jakým způsobem strávíte letošní dovolenou? Pokud neradi necháváte její výběr na poslední chvíli, mohl by být právě teď ten správný čas na její volbu. Jestli toužíte prožít opravdu nevšední a netradiční odpočinkový pobyt, bude pro vás dovolená ve Spojených arabských emirátech – SAE jistě tou správnou volbou.
Užijte si chytrého nakupování na ZlatéSlevy.cz
ZlatéSlevy.cz jsou jedním z největších českých slevových agregátorů. Najdete zde všechny slevové akce v ČR i v SR na jednom místě. Denně zde můžete najít až 3000 slevových akcí a každý den zde přibývají nabídky nové. Výhodou je, že si velmi jednoduše můžete zobrazit akce, které vás mohou zajímat zadáním kategorie a města.
Kompatibilní kazety
V tiskařském světě jsou pryč doby, kdy jste museli kupovat barvy a kazety pouze od stejné značky od jaké máte tiskárnu.
Plastová okna od Profiplastu
Firma Profiplast slaví letos 20 let na českém trhu, ale dárek získáte vy!
Pivotéky
Nový fenomén dnešní doby, ale co to vlastně jsou takové pivotéky? V dnešním článku se vám celou problematiku pokusíme vysvětlit.