Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL COOLPrima love love
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Sport Nova Sport
Nova Action Nova ActionNova 2 Nova 2ZOOM ZOOM
Barrandov BarrandovOčko OčkoČT24 ČT24
HBO HBO HBO2 HBO2HBO Comedy HBO ComedyČT déčko ČT ART ČT:D/art
Cinemax Cinemax Cinemax 2Nova Gold Nova GoldCinemax 2 Prima MAX

TV Program pro ČT 4 Sport

ČT 4 Sport 24.01.2020
ČT 4 Sport 25.01.2020
ČT 4 Sport 26.01.2020
ČT 4 Sport 27.01.2020
01:55Branky, body, vteřiny
02:05Biatlon: SP Slovinsko
Záznam individuálního závodu mužů na 20 km ze slovinské Pokljuky
04:00Cyklokros: SP Francie
Záznam závodu žen z francouzského Nommay
04:50Branky, body, vteřiny
00:50Skeleton: SP Německo
Záznam 1. jízdy závodu žen z německého Königssee
01:50Skeleton: SP Německo
Záznam 2. jízdy závodu žen z německého Königssee
02:50Branky, body, vteřiny
03:25Alpské lyžování: SP Rakousko
Záznam Super G mužů z rakouského Kitzbühelu
00:05Boby: SP Německo
Záznam 1. jízdy dvojbobu mužů z německého Königssee
01:05Boby: SP Německo
Záznam 2. jízdy dvojbobu mužů z německého Königssee
02:10Branky, body, vteřiny
02:20Biatlon: SP Slovinsko
Záznam závodu smíšených dvojic ze slovinské Pokljuky
03:10Biatlon: SP Slovinsko
Záznam závodu smíšených štafet ze slovinské Pokljuky
01:30Branky, body, vteřiny
01:40Hokej: PSG Berani Zlín - HC Energie Karlovy Vary
Záznam utkání hokejové Tipsport extraligy
03:35Alpské lyžování: SP Bulharsko
Záznam Super G žen z bulharského Banska
04:55BasketManie
Novinky a zajímavosti z domácích basketbalových hřišť
nahoru
05:05III. zimní olympijské hry mládeže 2020 Švýcarsko
Zpravodajství z průběhu zimní olympiády mládeže, která se koná ve švýcarském Lausanne
06:00Krasobruslení: ME 2020 Rakousko
Záznam volných jízd mužů na evropském šampionátu z rakouského Štýrského Hradce
07:45Panorama
Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer
08:15Hory horem pádem
Bikepark Tanvaldský Špičák Seriál mapující česká lyžařská střediska a singletraily zapojené do Českého systému kvality služeb
08:25Biatlon: SP Slovinsko
Záznam individuálního závodu mužů na 20 km ze slovinské Pokljuky
05:25Branky, body, vteřiny
05:40Čtyřka sport
Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce programu ČT sport
06:00Hokej: Buly
Souhrn kola hokejové Tipsport extraligy
07:00Svět motorů: Speciál
Jiří Zíta se svými hosty ve studiu na aktuální motoristické téma
07:20Svět motorů: M ČR v motoskijöringu Opatovice
Reportáž ze závodu domácího mistrovství
07:35Svět motorů: Aktuálně
Aktuality z domácího a světového motorsportu
07:50Panorama
Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer
08:15Hory horem pádem
Single trail Vítkovice – Bílá Seriál mapující česká lyžařská střediska a singletraily zapojené do Českého systému kvality služeb
08:25Sokolský zpravodaj
Aktuality ze sokolského hnutí
08:35Archiv D: 45 minut z Innsbrucku
Průřez zimními olympijskými hrami v Innsbrucku, které se konaly koncem ledna a počátkem února roku 1964
09:20S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování
Desátá řada unikátní reality show pro amatérské lyžaře
09:35Alpské lyžování: SP Bulharsko
Přímý přenos sjezdu žen z bulharského Banska
05:10Branky, body, vteřiny
05:30Snowboarding: FIS magazín SP
Přehled všeho důležitého ze závodů uplynulého víkendu ve snowboardingu
06:00Olympijský magazín
Týdenní přehled novinek nejen z olympijského světa
06:25BasketManie
Novinky a zajímavosti z domácích basketbalových hřišť
06:45Hory horem pádem
Seriál mapující česká lyžařská střediska a singletraily zapojené do Českého systému kvality služeb
06:55Akrobatické lyžování: FIS magazín SP
Přehled všeho důležitého ze závodů uplynulého víkendu v akrobatickém lyžování
07:20S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování
Desátá řada unikátní reality show pro amatérské lyžaře
07:35Klasické lyžování: Marcialonga
Přímý přenos závodu seriálu dálkových běhů na lyžích Visma Ski Classics
09:05Alpské lyžování: SP Bulharsko
Přímý přenos Super G žen z bulharského Banska
05:15Branky, body, vteřiny
05:30Akrobatické lyžování: FIS magazín SP
Přehled všeho důležitého ze závodů uplynulého víkendu v akrobatickém lyžování
06:00Hokej: PSG Berani Zlín - HC Energie Karlovy Vary
Záznam utkání hokejové Tipsport extraligy
07:55Panorama
Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer
08:30Alpské lyžování: SP Bulharsko
Záznam Super G žen z bulharského Banska
09:50Alpské lyžování: SP Rakousko
Záznam 2. kola slalomu mužů z rakouského Kitzbühelu
nahoru
10:25Čtyřka sport
Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce programu ČT sport
10:40S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování
Desátá řada unikátní reality show pro amatérské lyžaře
11:20Alpské lyžování: SP Rakousko
Přímý přenos Super G mužů z rakouského Kitzbühelu
13:20Skeleton: SP Německo
Přímý přenos 2. jízdy závodu žen z německého Königssee
14:05Biatlon: SP Slovinsko
Přímý přenos individuálního závodu žen na 15 km ze slovinské Pokljuky
11:00Panorama
Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer
11:20Alpské lyžování: SP Rakousko
Přímý přenos sjezdu mužů z rakouského Kitzbühelu
13:10SP Slovinsko
Přímý přenos závodu smíšených dvojic ze slovinské Pokljuky
14:05Snowboarding: FIS magazín SP
Přehled všeho důležitého ze závodů uplynulého víkendu ve snowboardingu
14:30Čtyřka sport
Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce programu ČT sport
14:50Biatlon: SP Slovinsko
Přímý přenos závodu smíšených štafet ze slovinské Pokljuky
10:25Alpské lyžování: SP Rakousko
Přímý přenos 1. kola slalomu mužů z rakouského Kitzbühelu
12:05Biatlon: SP Slovinsko
Přímý přenos závodu mužů s hromadným startem na 15 km ze slovinské Pokljuky
13:05Klasické lyžování: Marcialonga
Záznam dojezdu závodu seriálu dálkových běhů na lyžích Visma Ski Classics
13:25Alpské lyžování: SP Rakousko
Přímý přenos 2. kola slalomu mužů z rakouského Kitzbühelu
14:50Biatlon: SP Slovinsko
Přímý přenos závodu žen s hromadným startem na 12,5 km ze slovinské Pokljuky
11:15Basketbal: Kooperativa NBL All Star Game 2020
Záznam z tradiční basketbalové show
11:45Běžkotoulky
Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy v České republice. Tentokrát navštívíme Vítkovice v Krkonoších a jejich krásné okolí. Tak neváhejte, nazujte běžky a pojeďte s námi!
12:05Panorama
Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer
12:25Sportovní zprávy
Aktuální informace ze světa sportu
12:50Snowboarding: FIS magazín SP
Přehled všeho důležitého ze závodů uplynulého víkendu ve snowboardingu
13:15Snowboarding: SP Kanada
Záznam závodu mužů a žen ve snowboardcrossu z Big White v Kanadě
14:55Fotbal: Cesta na EURO 2020
Itálie a Finsko Představení dvou kvalifikovaných týmů a další aktuality z příprav EURO 2020
nahoru
15:55Krasobruslení: ME 2020 Rakousko
Přímý přenos krátkého programu žen na evropském šampionátu z rakouského Štýrského Hradce
17:30Judo: IJF World Tour 2020 Izrael
Přenos z bojů 2. dne mezinárodního turnaje v judu kategorie Grand Prix z Tel Avivu
18:50Krasobruslení: ME 2020 Rakousko
Přímý přenos volných jízd sportovních dvojic na evropském šampionátu z rakouského Štýrského Hradce
16:30Boby: SP Německo
Přímý přenos 2. jízdy dvojbobu mužů z německého Königssee
17:35Judo: IJF World Tour 2020 Izrael
Přímý přenos z bojů 3. dne mezinárodního turnaje v judu kategorie Grand Prix z Tel Avivu
18:30Krasobruslení: ME 2020 Rakousko
Přímý přenos volných jízd žen na evropském šampionátu z rakouského Štýrského Hradce
15:50Boby: SP Německo
Přenos 2. jízdy čtyřbobu mužů z německého Königssee
17:00Hokej: PSG Berani Zlín - HC Energie Karlovy Vary
Přímý přenos utkání hokejové Tipsport extraligy komentují Tomáš Jílek a Petr Hubáček. Buly hokej živě uvádějí Robert Záruba a David Pospíšil
15:25BasketManie
Novinky a zajímavosti z domácích basketbalových hřišť
15:45Hokej den poté
Jiří Hölzel a Pavel Richter se svými hosty o aktuálních tématech a dění v hokejové Tipsport extralize
16:30Volejbalový magazín
Novinky a aktuální informace ze světa volejbalu
16:50Florbal: Sokoli Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
Přímý přenos utkání Superligy ve florbalu mužů
19:20Volejbal: UNIQA Extraliga
Přímý přenos utkání UNIQA Extraligy ve volejbalu mužů
nahoru
22:00Hokej: Buly
Souhrn kola hokejové Tipsport extraligy
23:00Biatlon: SP Slovinsko
Záznam individuálního závodu žen na 15 km ze slovinské Pokljuky
22:35Snowboarding: SP Kanada
Záznam závodu mužů a žen ve snowboardcrossu z Big White v Kanadě
20:45Cyklokros: SP Nizozemsko
Záznam ze závodu žen z nizozemského Hoogerheide
21:20Cyklokros: SP Nizozemsko
Záznam ze závodu mužů z nizozemského Hoogerheide
22:00Dráhová cyklistika: SP Kanada
Přímý přenos dalšího závodu Světového poháru v dráhové cyklistice z kanadského Miltonu
21:40Sportovní zprávy
Aktuální informace ze světa sportu
22:00Hokej den poté
Jiří Hölzel a Pavel Richter se svými hosty o aktuálních tématech a dění v hokejové Tipsport extralize
22:40Poker: Dutch Classics Winter Edition
Přímý přenos pokerového turnaje z King´s Casino Rozvadov
nahoru