Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Comedy central Comedy CentralCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Očko Očko

TV Program pro Prima krimi

Prima krimi 03.12.2020
Prima krimi 04.12.2020
Prima krimi 05.12.2020
Prima krimi 06.12.2020
00:55Zločin I (11)
Epizoda: Pohřešovaný
01:50Drsný šerif IV (5)
Epizoda: Hledá se výpomoc
03:05Námořní vyšetřovací služba II (20)
Epizoda: Rudá buňka
04:00Spravedlnost v krvi X (2)
Epizoda: Hodný či zlý
04:55Noční Praha
00:50Zločin I (12)
Epizoda: Orfeus
01:50Drsný šerif IV (6)
Epizoda: Vrať se, jitřenko
03:00Námořní vyšetřovací služba II (21)
Epizoda: Hrdina z malého města
03:55Spravedlnost v krvi X (3)
Epizoda: Za falešnými úsměvy
04:50Noční Praha
00:55Zločin I (13)
Epizoda: Sestup Orfeův
01:50Drsný šerif IV (7)
Epizoda: Dálniční loupež
03:10Námořní vyšetřovací služba II (22)
Epizoda: Smrtící polibek
04:10Spravedlnost v krvi X (4)
Epizoda: Jiný pohled
00:05Sběratelé kostí IX (10)
Epizoda: Tajemství v konzervě
01:05Zločin II (1)
Epizoda: Reflexe
02:00Zločin IV (6)
Epizoda: Ráj
03:10Drsný šerif IV (8)
Epizoda: Zmrtvýchvstání
04:30Hudson a Rex (6)
Epizoda: To je vražda, myslela
nahoru
05:35Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:20Případ pro dva VI (77)
Epizoda: Vražda v Taunusu
07:40Policie Hamburk VII (1)
Epizoda: Pod hladinou
08:40Případ pro dva VI (83)
Epizoda: Adamovy hříchy
09:50Closer I (13)
Epizoda: Předpisy vs. praxe
05:35Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:20Případ pro dva VI (78)
Epizoda: Smrt v ringu
07:40Policie Hamburk VII (2)
Epizoda: Vysoké podpatky
08:35Případ pro dva VI (84)
Epizoda: Umřít krásnější
09:50Closer II (1)
Epizoda: Policajtská krev
05:15Noční Praha
05:42Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Noční Praha
06:25Případ pro dva VI (79)
Epizoda: Incognito
07:45Stíny spravedlnosti I (11)
Epizoda: Otřesy
08:40Případ pro dva VI (85)
Epizoda: Poslední slova
09:55Closer II (2)
Epizoda: Cti matku svou
05:30Noční Praha
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Případ pro dva VI (80)
Epizoda: Frankfurtská superstar
07:25Stíny spravedlnosti I (12)
Epizoda: Na obranu Madeline Scottové - 1. část
08:20Siska I (1)
Epizoda: Komisař nastupuje
09:45Closer II (3)
Epizoda: Uklouznutí
nahoru
10:55Vraždy v Midsomeru XV (4)
Epizoda: Smrt a diva
12:50Drsný šerif IV (6)
Epizoda: Vrať se, jitřenko
14:00Případ pro dva VI (84)
Epizoda: Umřít krásnější
10:50Vraždy v Midsomeru XV (5)
Epizoda: Sicilská obrana
12:45Drsný šerif IV (7)
Epizoda: Dálniční loupež
14:05Případ pro dva VI (85)
Epizoda: Poslední slova
10:55Vraždy v Midsomeru XV (6)
Epizoda: Škola vražd
12:50Drsný šerif IV (8)
Epizoda: Zmrtvýchvstání
14:00Siska I (1)
Epizoda: Komisař nastupuje
10:45Dalziel a Pascoe II (2)
Epizoda: Vražedný soucit
12:45Drsný šerif IV (9)
Epizoda: Horká hlaveň
13:55Siska I (2)
Epizoda: Dcery paní Malowé
nahoru
15:20Námořní vyšetřovací služba III (1)
Epizoda: Zabít Ariho 1/2
16:10Closer II (1)
Epizoda: Policajtská krev
17:15Vraždy v Kitzbühelu IV (2)
Epizoda: Nevěsta a smrt 2/2
18:15Vraždy v Midsomeru XV (5)
Epizoda: Sicilská obrana
15:25Námořní vyšetřovací služba III (2)
Epizoda: Zabít Ariho 2/2
16:15Closer II (2)
Epizoda: Cti matku svou
17:20Vraždy v Kitzbühelu IV (3)
Epizoda: Smrtelný běh
18:20Vraždy v Midsomeru XV (6)
Epizoda: Škola vražd
15:25Stíny spravedlnosti I (11)
Epizoda: Otřesy
16:20Closer II (3)
Epizoda: Uklouznutí
17:20Vraždy v Kitzbühelu IV (4)
Epizoda: Krvavý sníh
18:15Dalziel a Pascoe II (2)
Epizoda: Vražedný soucit
15:10Stíny spravedlnosti I (12)
Epizoda: Na obranu Madeline Scottové - 1. část
16:10Closer II (4)
Epizoda: Pachuť
17:15Vraždy v Kitzbühelu IV (5)
Epizoda: Smrtelný trojúhelník
18:10Dalziel a Pascoe II (3)
Epizoda: Odkvetlá růže
nahoru
20:15Námořní vyšetřovací služba III (2)
Epizoda: Zabít Ariho 2/2
21:05Sběratelé kostí IX (9)
Epizoda: Rozruch v porotě
22:00Zločin I (13)
Epizoda: Sestup Orfeův
23:00Vraždy v Kitzbühelu IV (1)
Epizoda: Nevěsta a smrt 1/2
23:55Sběratelé kostí IX (8)
Epizoda: Mrtvý v bobří přehradě
20:15Námořní vyšetřovací služba III (3)
Epizoda: Vražedné hry
21:05Sběratelé kostí IX (10)
Epizoda: Tajemství v konzervě
22:00Zločin II (1)
Epizoda: Reflexe
23:00Vraždy v Kitzbühelu IV (2)
Epizoda: Nevěsta a smrt 2/2
23:55Sběratelé kostí IX (9)
Epizoda: Rozruch v porotě
20:15Inspektor Rebus: Jména mrtvých
22:00Zločin IV (6)
Epizoda: Ráj
23:15Vraždy v Kitzbühelu IV (3)
Epizoda: Smrtelný běh
20:15Zločiny z Vřesovišť: Temná voda
Epizoda: Temná voda
22:05Vůně zločinu (1)
Epizoda: Vražedné peníze
23:15Vraždy v Kitzbühelu IV (4)
Epizoda: Krvavý sníh
nahoru