Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Max

Prima Max 01.08.2021
Prima Max 02.08.2021
Prima Max 03.08.2021
Prima Max 04.08.2021
02:40Nad zimní krajinou
00:30Mafiánovi -AD
02:50Nad zimní krajinou
00:10X-Men Origins: Wolverine
02:25Nad zimní krajinou
03:35Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
00:05Nebezpečné hry
00:40Rváčův deník
01:45Super Mac
02:45Nad zimní krajinou
03:05Zákon gangu
04:35Close Up (8)
nahoru
05:10Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
07:10Příhody Bolka a Lolka
Epizoda: Srnka
07:35Gormiti (25)
Epizoda: Bitva o Elestar 1/2
07:45Námořní vyšetřovací služba L. A. VI (19)
Epizoda: Posila
08:40Námořní vyšetřovací služba L. A. VI (20)
Epizoda: Vztek
09:40Ulice zpívá (čb)
05:10Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:10Gormiti (26)
Epizoda: Bitva o Elestar 2/2
06:25Námořní vyšetřovací služba L. A. VI (20)
Epizoda: Vztek
07:25Námořní vyšetřovací služba L. A. VI (21)
Epizoda: Výstražné světlo
08:20Pí a jeho život -AD
06:05Chlupatá rota (1)
Epizoda: Kotě / Fígl v ohrožení
06:30Námořní vyšetřovací služba L. A. VI (21)
Epizoda: Výstražné světlo
07:25Námořní vyšetřovací služba L. A. VI (22)
Epizoda: Palebné pole
08:20Maršál
05:05Close Up (7)
05:10Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
06:25Já, kocour
06:40Příhody Bolka a Lolka
Epizoda: Cirkus
07:05Chlupatá rota (2)
Epizoda: Soutěž domácích mazlíčků / Sušenkový zločin
07:30Námořní vyšetřovací služba L. A. VI (22)
Epizoda: Palebné pole
07:55Život Briana
08:25Námořní vyšetřovací služba L. A. VI (23)
Epizoda: Tanker
09:20Zná ji jako svý boty
09:35Táta na plný úvazek
nahoru
11:40Grandhotel Budapešť
13:40Zná ji jako svý boty
10:55Muzzikanti -AD
13:20Hele, vole, kde mám káru?
11:10Indiana Jones a Království křišťálové lebky
13:40Růžový panter
11:20Chicago
12:10Ulice zpívá (čb)
13:15New Yorku, miluji Tě!
14:10Noc v muzeu: Tajemství hrobky
nahoru
16:20Hele, vole, kde mám káru?
18:10Addamsova rodina 2
15:10Růžový panter
17:40Zlom
16:10Noc v muzeu: Tajemství hrobky
18:10Srdečně vás vítáme
15:00Pěst plná hněvu
16:00Most
Epizoda: 1. část
16:40Mythica: Hledání hrdinů
17:55Probuzení tmy
18:20Kluci a holky
nahoru
20:00Zlom
22:25Poslední zúčtování
20:00Srdečně vás vítáme
22:00Rváčův deník
20:00Cesta do zatracení
22:25Ruská ruleta
20:00Krásný kluk
22:05Bílá horečka
22:30Bitva o Sevastopol
23:45Zkrat
nahoru