Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Max

Prima Max 23.04.2021
Prima Max 24.04.2021
Prima Max 25.04.2021
Prima Max 26.04.2021
00:10Okrsek 13
01:55Vikingové III (4)
Epizoda: Zjizvení
02:55Nad zimní krajinou
00:40Vrahova múza
02:40Vikingové III (5)
Epizoda: Uchvatitel
03:35Nad zimní krajinou
00:30Já, robot
02:50Vikingové III (6)
Epizoda: Znovuzrozený
03:50Nad zimní krajinou
00:25Otcové a dcery
02:50Vikingové III (7)
Epizoda: Paříž
03:45Nad zimní krajinou
nahoru
05:10Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
07:40Astro Boy I (10)
Epizoda: Venušoboti
08:00Poslední loď II (13)
Epizoda: Ještě větší jednota
09:00Poslední loď III (1)
Epizoda: Scottův efekt
09:55Nitky moci
05:20Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
06:20Astro Boy I (11)
Epizoda: Robotí cirkus
06:50Poslední loď III (1)
Epizoda: Scottův efekt
07:45Poslední loď III (2)
Epizoda: Vycházející slunce
08:40To je vražda, napekla: Smrtící recept
05:20Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
09:55Astro Boy I (12)
Epizoda: Oživení Jumba
05:20Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
08:55Astro Boy I (13)
Epizoda: Robosestra
09:25Poslední loď III (3)
Epizoda: Shanzhai
nahoru
11:50Rodinu si nevybíráš
14:05Švec
10:25Případ Pelikán
13:25Téměř bez šance
10:15Poslední loď III (2)
Epizoda: Vycházející slunce
11:10Poslední loď III (3)
Epizoda: Shanzhai
12:10Ukradená dcera
14:00Šílený rande
10:20Poslední loď III (4)
Epizoda: Lehkomyslnost
11:15Děti moje
13:30Malý kousek nebe
nahoru
16:00To je vražda, napekla: Smrtící recept
17:50Téměř bez šance
15:25Šílený rande
17:15Jen pro tvé oči
15:50Tři vejce do skla (čb)
17:45Malý kousek nebe
15:45Znovu nalezená
17:45(Ne)obyčejný kluk
nahoru
20:00Jen pro tvé oči
22:45Inferno
20:00Mr. & Mrs. Smith
22:25Vražedné spolčení
20:00(Ne)obyčejný kluk
22:20Cesta za pomstou
20:00Velký bazar
22:00Odplata
nahoru