Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Family

Prima Family 23.09.2021
Prima Family 24.09.2021
Prima Family 25.09.2021
Prima Family 26.09.2021
01:00Policie v akci
Epizoda: Utopené kolo / Expřítel s kuší / Maminčin byt 1.část / Maminčin byt 2. část
02:00Komisař Rex VI (13) -ST -AD
Epizoda: Dívka a vrah
03:05Jake a tlusťoch II (5)
Epizoda: Proč se nemůžeš chovat slušně?
04:05Policie Hamburk VII (29) -AD
Epizoda: Narušitelé večírků
01:00Policie v akci
02:00Komisař Rex VI (14) -ST -AD
Epizoda: Smrt přišla dvakrát
03:00Jake a tlusťoch II (6)
Epizoda: Chudák motýlek
04:00Policie Hamburk VII (30) -AD
Epizoda: V pasti
00:55Policie v akci
01:55Komisař Rex VI (15) -ST -AD
Epizoda: Paprsky pomsty
03:00Jake a tlusťoch II (7)
Epizoda: Může to být i jinak
04:00Policie Hamburk VIII (1) -AD
Epizoda: Loď snů
01:00Jeden musí z kola ven
03:403 dny na zabití
nahoru
05:40Pohoda u krbu
05:48Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Wolverine (3)
Epizoda: Kikyo
07:00Nový den
08:10M*A*S*H (169)
08:45M*A*S*H (170)
09:151. MISE (5)
Epizoda: Dva proti všem
05:35Pohoda u krbu
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Wolverine (4)
Epizoda: Omega Red
07:00Nový den
08:20M*A*S*H (171)
08:50Slunečná (126)
Epizoda: Síla rodiny
05:40Pohoda u krbu
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Wolverine (5)
Epizoda: Asano
06:35Pirátova rodinka (8)
Epizoda: Hledá se Morková kost
07:00Bolek a Lolek
Epizoda: Kosmonauti
07:25M*A*S*H (171)
07:55M*A*S*H (172)
08:30Autosalon.tv
09:35ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
05:26Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Wolverine (6)
Epizoda: Min
06:35Pirátova rodinka (9)
Epizoda: Koncert
07:05M*A*S*H (172)
07:35M*A*S*H (173)
08:00Druhá světová válka: Cena říše (4)
Epizoda: Bez pomoci
09:15Prima SVĚT
09:50Vařte jako šéf!
Epizoda: Omáčky
nahoru
10:25Show Jana Krause
11:30Walker, Texas Ranger IV (6) -ST -AD
Epizoda: Temné zlo
12:30Jake a tlusťoch II (6)
Epizoda: Chudák motýlek
13:30Policie Hamburk VII (30) -AD
Epizoda: V pasti
14:30Komisař Rex VI (14) -ST -AD
Epizoda: Smrt přišla dvakrát
10:20Inkognito
11:25Walker, Texas Ranger IV (7) -ST -AD
Epizoda: Poslední spravedlnost
12:30Jake a tlusťoch II (7)
Epizoda: Může to být i jinak
13:30Policie Hamburk VIII (1) -AD
Epizoda: Loď snů
14:30Komisař Rex VI (15) -ST -AD
Epizoda: Paprsky pomsty
11:20Máme rádi Česko
Epizoda: Saša Rašilov, Igor Chmela, Kristýna Frejová, Klára Cibulková, Jan Nedbal, Petr Ryšavý
13:05Hvězdy nad hlavou (4) -ST -AD
Epizoda: Inspektor
14:30Jak básníci přicházejí o iluze -ST -AD
10:30Prima Mazlíček
11:00PARTIE Terezie Tománkové
11:50Receptář prima nápadů
12:45Libovky Pepy Libického
13:10Vychytávky Ládi Hrušky
14:15Dvojka na zabití (4)
Epizoda: Špatné patro
nahoru
15:40Ano, šéfe!
Epizoda: (02/02) - Záměk Kněžice - Petrovice / Restaurace U Štěpána - Vojetice
16:50Policie v akci
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:40Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Zahrada v Opeře - Praha
16:50Policie v akci
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
16:50Zlaté dno (čb)
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:40Polda II (5) -ST -AD
Epizoda: Páté přikázání
16:55Špunti na vodě
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
nahoru
20:15Slunečná (126)
Epizoda: Síla rodiny
21:35Inkognito
22:40Přešlapy II (4)
23:55Ano, šéfe!
Epizoda: (02/02) - Záměk Kněžice - Petrovice / Restaurace U Štěpána - Vojetice
20:15ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
21:55Máme rádi Česko
Epizoda: Saša Rašilov, Igor Chmela, Kristýna Frejová, Klára Cibulková, Jan Nedbal, Petr Ryšavý
23:40Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Zahrada v Opeře - Praha
20:15Dvojka na zabití (4)
Epizoda: Špatné patro
21:30Polda II (5) -ST -AD
Epizoda: Páté přikázání
22:50Jak básníci přicházejí o iluze -ST -AD
20:00Česko hledá premiéra: Velká předvolební debata
22:35Nelítostný Parker
nahoru