Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Comedy central Comedy CentralCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Očko Očko

TV Program pro Nova Sport

Nova Sport 01.12.2020
Nova Sport 02.12.2020
Nova Sport 03.12.2020
Nova Sport 04.12.2020
00:50Element
To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů
01:05MLS Cup Playoffs
Přímý přenos play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
00:00Večerní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
00:00Večerní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
00:05Bayer Leverkusen - Hapoel Beer-Sheva
Záznam základní skupiny Evropské ligy UEFA
01:50Wales - Anglie
Záznam 3. kola rugbyového turnaje Autumn Nations Cup 2020
03:35Element
To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů
03:50Seattle Sounders FC - FC Dallas
Přímý přenos play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
00:00Večerní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
00:00Večerní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
00:05FC Slovan Liberec - TSG Hoffenheim
Záznam základní skupiny Evropské ligy UEFA
01:45Rychlá kola
Měsíční magazín ze světa motosportu
02:05Racing magazine
Magazín ze světa závodních tahačů
02:25FIA Karting Grand Prix - Italy
Dokument o extrémních sportech
02:50King of the Court - Women
Dokument o extrémních sportech
03:20Sporting Kansas City - Minnesota United FC
Přímý přenos play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
00:05Mosconi Cup 2020
Záznam 3. dne 27. ročníku největšího kulečníkového turnaje mezi týmy Evropy a USA (Coventry, Velká Británie)
02:45Newcastle Falcons - Sale Sharks
Přímý přenos ragbyového utkání 2. kola anglického Premiership Rugby
00:00Večerní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
nahoru
09:00Ranní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
09:05MLS Cup Playoffs
Záznam play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
09:00Ranní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
09:05Paris Saint-Germain - Girondins Bordeaux
Záznam 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
09:00Ranní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
09:05Oilers - TPS
Záznam utkání finské florbalové ligy F-Liiga
09:00Ranní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
09:05Lille OSC - AC Sparta Praha
Záznam základní skupiny Evropské ligy UEFA
nahoru
11:00Ranní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
11:05HBW Balingen-Weilstetten - SG Flensburg-Handewitt
Záznam 10. kola německé házenkářské Bundesligy
12:30King of the Court - Women
Dokument o extrémních sportech
13:00Polední Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
13:05UFC Fight Night: Blaydes vs. Lewis
Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship (Las Vegas, Nevada)
11:00Ranní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
11:05Sestřih Evropské ligy UEFA
Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA
11:35Magazín Evropské ligy
Fotbalový magazín
12:05Ligue 1 Highlights
Sestřih utkání 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
13:00Polední Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
13:05BOX: Mike Tyson vs. Roy Jones Junior
Záznam exhibičního utkání v boxu
11:00Ranní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
11:05FIA Karting Grand Prix - Italy
Dokument o extrémních sportech
11:30Racing Unleashed
Dokument o extrémních sportech
12:00Rychlá kola
Měsíční magazín ze světa motosportu
12:20Racing magazine
Magazín ze světa závodních tahačů
12:45Draft NBA 2020
Sestřih vstupního draftu do nejlepší basketbalové ligy světa
13:00Polední Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
13:05London Irish - Leicester Tigers
Záznam ragbyového utkání 2. kola anglického Premiership Rugby
14:50Element
To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů
11:00Ranní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
11:05KAA Gent - FC Slovan Liberec
Záznam základní skupiny Evropské ligy UEFA
13:00Polední Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
13:05Orlando City SC - New England Revolution
Záznam play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
14:50Lukáš Pešek Riding School - Nová generace
Pořad o tom, jak bývalý jezdec MotoGP Lukáš Pešek vychovává své nástupce
nahoru
15:00AS Saint-Étienne - Lille OSC
Záznam 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
16:45Ligue 1 Highlights
Sestřih utkání 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
17:40Magazín Evropské ligy
Fotbalový magazín
18:05Racing magazine
Magazín ze světa závodních tahačů
18:30Rychlá kola
Měsíční magazín ze světa motosportu
19:00Odpolední Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
19:05Engadin Wind - Documentary
Dokument o extrémních sportech
19:35Mosconi Cup 2020
Přímý přenos 1. dne 27. ročníku největšího kulečníkového turnaje mezi týmy Evropy a USA (Coventry, Velká Británie)
15:35Olympique Marseille - FC Nantes
Záznam 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
17:15Francie - Itálie
Záznam 3. kola ragbyového turnaje Autumn Nations Cup 2020
19:00Odpolední Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
19:05Lukáš Pešek Riding School - Nová generace
Pořad o tom, jak bývalý jezdec MotoGP Lukáš Pešek vychovává své nástupce
19:20Element
To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů
19:35Mosconi Cup 2020
Přímý přenos 2. dne 27. ročníku největšího kulečníkového turnaje mezi týmy Evropy a USA (Coventry, Velká Británie)
15:05OGC Nice - Dijon FCO
Záznam 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
16:50Engadin Wind - Documentary
Dokument o extrémních sportech
17:20Sestřih Evropské ligy UEFA
Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA
17:50Magazín Evropské ligy
Fotbalový magazín
18:20Lille OSC - AC Sparta Praha
Přímý přenos základní skupiny Evropské ligy UEFA se speciálním studiem
15:00OGC Nice - Bayer Leverkusen
Záznam základní skupiny Evropské ligy UEFA
16:45Wales - Anglie
Záznam 3. kola ragbyového turnaje Autumn Nations Cup 2020
18:30Major League Soccer Highlights
Sestřih utkání nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
19:00Odpolední Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
19:05Rychlá kola
Měsíční magazín ze světa motosportu
19:35Mosconi Cup 2020
Přímý přenos závěrečného dne 27. ročníku největšího kulečníkového turnaje mezi týmy Evropy a USA (Coventry, Velká Británie)
nahoru
20:55Arsenal FC - Rapid Vídeň
Přímý přenos základní skupiny Evropské ligy UEFA se speciálním studiem
23:15Sportovní originály - Marek Jankulovski
Rozhovor s bývalým českým fotbalovým reprezentantem o jeho kariéře
23:30Sestřih Evropské ligy UEFA
Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA
nahoru