Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Comedy central Comedy CentralCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Očko Očko

TV Program pro Prima love

Prima love 03.12.2020
Prima love 04.12.2020
Prima love 05.12.2020
Prima love 06.12.2020
00:10Doktorka Quinnová III (22)
Epizoda: Jablko sváru
01:10Doktorka Quinnová III (23)
Epizoda: Život je změna
02:10Hříšná láska (158)
Epizoda: Hříšná láska 158.
03:10Ranč Heartland V (2)
Epizoda: Něco tady straší
04:10Grand hotel III (23)
Epizoda: Belenino rozhodnutí
00:05Doktorka Quinnová III (24)
Epizoda: Washita 1/2
01:05Doktorka Quinnová III (25)
Epizoda: Washita 2/2
02:10Hříšná láska (159)
Epizoda: Hříšná láska 159.
03:10Ranč Heartland V (3)
Epizoda: Co je ve jménu?
04:10Grand hotel III (24)
Epizoda: Fénix povstal z popela
00:00Doktorka Quinnová III (26)
Epizoda: Sullyho procitnutí
00:00Doktorka Quinnová III (26)
Epizoda: Sullyho procitnutí
01:00Doktorka Quinnová III (27)
Epizoda: Připraveni nebo ne
02:00Hříšná láska (160)
Epizoda: Hříšná láska 160.
03:05Ranč Heartland V (4)
Epizoda: Půl míle do pekel
04:00Trpké víno (1)
Epizoda: Závěť 1/2
04:50Na zámku
00:10Doktorka Quinnová III (28)
Epizoda: Ve štěstí i v neštěstí 1/2
01:05Doktorka Quinnová III (29)
Epizoda: Ve štěstí i v neštěstí 2/2
02:10Hříšná láska (161)
Epizoda: Hříšná láska 161.
03:10Ranč Heartland V (5)
Epizoda: Nikdy to nevzdávej
04:10Trpké víno (2)
Epizoda: Závěť 2/2
nahoru
05:15Na zámku
05:37Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Na zámku
06:50Má tlustá Valentýna (123)
08:10Jak se staví sen
Epizoda: Alena Zárubová / Pardubice
09:15Velmi křehké vztahy (32)
Epizoda: Ztracené dítě
05:15Na zámku
05:39Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Na zámku
06:50Má tlustá Valentýna (124)
08:10Jak se staví sen
Epizoda: Dvořák / Točná
09:15Velmi křehké vztahy (33)
Epizoda: Hadi a štíři
05:33Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Na zámku
07:20Má tlustá Valentýna (125)
08:15Velmi křehké vztahy (34)
Epizoda: Berná mince
09:20Jak se staví sen - extra
05:10Na zámku
05:39Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Na zámku
07:15Má tlustá Valentýna (126)
08:15Velmi křehké vztahy (35)
Epizoda: Lásky čas
09:20Jak se staví sen - extra
nahoru
10:20Prostřeno!
11:15Nikdo není dokonalý
Epizoda: J. Dvořák, J. Carda, M. Hrubešová
12:20Rosamunde Pilcher: Láska na obzoru
14:20McLeodovy dcery III (14)
Epizoda: Řetězová reakce
10:20Prostřeno!
11:15Nikdo není dokonalý
Epizoda: H. Pawlovská, H. Mašlíková, J. Měšťák
12:20Rosamunde Pilcher: Sňatek z rozumu
14:20McLeodovy dcery III (16)
Epizoda: Světla na obloze
10:25Receptář prima nápadů
11:20Poklad z půdy
12:25Rosamunde Pilcher: Cesta za štěstím
14:25McLeodovy dcery III (18)
Epizoda: Co jsme si, to jsme si
10:35Vychytávky Ládi Hrušky
11:10Svatby v Benátkách (4)
Epizoda: Manuál svatební noci
12:35Záhada v květinářství: Květiny na věčnost
14:25McLeodovy dcery III (20)
Epizoda: Ideální partner
nahoru
15:20McLeodovy dcery III (15)
Epizoda: Kudy kudy cestička
16:10Divoký anděl (230)
17:05Divoký anděl (231)
17:55Doktorka Quinnová III (24)
Epizoda: Washita 1/2
18:55Doktorka Quinnová III (25)
Epizoda: Washita 2/2
15:20McLeodovy dcery III (17)
Epizoda: Chvilka oddechu
16:05Divoký anděl (232)
17:05Divoký anděl (233)
18:00Doktorka Quinnová III (26)
Epizoda: Sullyho procitnutí
19:00Doktorka Quinnová III (27)
Epizoda: Připraveni nebo ne
15:20McLeodovy dcery III (19)
Epizoda: Není ohně bez kouře
16:10Divoký anděl (234)
17:05Divoký anděl (235)
17:55Doktorka Quinnová III (28)
Epizoda: Ve štěstí i v neštěstí 1/2
18:55Doktorka Quinnová III (29)
Epizoda: Ve štěstí i v neštěstí 2/2
15:20McLeodovy dcery III (21)
Epizoda: Ať vyhraje ten nejlepší
16:10Divoký anděl (236)
17:05Divoký anděl (237)
18:00Doktorka Quinnová IV (1)
Epizoda: Nový život
19:00Doktorka Quinnová IV (2)
Epizoda: All Stars Team
nahoru
20:00Rosamunde Pilcher: Když srdce pláče
21:55Grand hotel III (24)
Epizoda: Fénix povstal z popela
22:55Sestřičky (29)
Epizoda: Anonym
20:00Rosamunde Pilcher: Ať půjdeš kamkoli
21:55Trpké víno (1)
Epizoda: Závěť 1/2
22:45Slunečná (65)
Epizoda: Mafiánská konkubína
20:00Dokonalá příležitost
21:50Trpké víno (2)
Epizoda: Závěť 2/2
22:45Svatby v Benátkách (4)
Epizoda: Manuál svatební noci
20:00Špinavé metody
21:50Trpké víno (3)
Epizoda: Staronový život 1/2
22:30Poklad z půdy
23:35Doktorka Quinnová IV (1)
Epizoda: Nový život
nahoru