Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro ZOOM

ZOOM 18.10.2021
ZOOM 19.10.2021
ZOOM 20.10.2021
ZOOM 21.10.2021
00:00Jak funguje vesmír V (2)
Epizoda: Nejnebezpečnější místa ve vesmíru
00:35Nejdivočejší přežití (7)
01:00Měsíc: Naše brána do vesmíru
01:25Zoo Taronga (7)
02:05Největší lži historie (12)
Epizoda: Skandál s odposlechy Elysejského paláce
02:10Záchrana divokých medvědů (8)
02:35Práce v divočině (3)
03:10Berlín 1945 (3/3)
Epizoda: 3/3
03:25Nejlepší přítel psa (1)
03:50Nejlepší přítel psa (2)
04:15Veterinář z Yorkshiru (8)
04:25Megazoo (7)
00:05Sága Vikingů (5)
Epizoda: Příslib na východě
00:10Zachraňte žraloky (2)
01:00Nejdivočejší přežití (8)
01:10Pyramidy: Odhalená tajemství (4)
Epizoda: Neuvěřitelný objev
01:50Zoo Taronga (8)
02:10Hranice lidského těla (6)
Epizoda: Benin
02:35Záchrana divokých medvědů (9)
03:00Práce v divočině (4)
03:15Králové šrotu II (6)
03:50Nejlepší přítel psa (2)
04:15Veterinář z Yorkshiru (9)
04:20Tajný život na farmě (1)
00:00Příběhy bouří (2)
00:00Příběhy bouří (2)
00:05Zapomenuté megastavby IV (9)
Epizoda: Potopené pirátské město
00:45Nejdivočejší přežití (9)
01:05Příběhy teroru (4)
Epizoda: Nádraží
01:35Zoo Taronga (9)
02:05Útok Zeppelinů
02:25Záchrana divokých medvědů (10)
02:45Práce v divočině (5)
03:05Druhá světová válka v číslech (8)
Epizoda: Mračna nad Osou
03:35Nejlepší přítel psa (3)
04:00Veterinář z Yorkshiru (10)
04:10Cirkus na obloze
00:00Příběhy bouří (3)
00:00Příběhy bouří (3)
00:05Poslední Hitlerův útok (1)
Epizoda: Nacistická pevnost
00:45Nejdivočejší přežití (10)
01:10Ruská vojenská technika (53)
Epizoda: Chemici
01:35Zoo Taronga (10)
01:45Ruská vojenská technika (54)
Epizoda: Baltské dělostřelectvo
02:10Záhady muzeí V (2)
02:20Záchrana divokých medvědů (11)
02:45Práce v divočině (6)
03:05Záhadný vesmír (8)
Epizoda: Struktura vesmíru
03:35Nejlepší přítel psa (4)
04:00Veterinář z Yorkshiru (1)
04:05Zázračný svět pod hladinou (2)
Epizoda: Vstříc temnotě
00:00Příběhy bouří (4)
nahoru
05:05Psí hlídka - Škola štěňat (10)
05:30Pod hladinou
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Pod hladinou
06:20Australská mega zoo (5)
06:50Japonská výprava s Guyem Martinem (2/2)
Epizoda: 2. část
07:05Práce v divočině (16)
07:55Výstavba obrů (3)
Epizoda: Sportovní stadion
08:50Veterinář z Yorkshiru (5)
08:55Lidé a stroje II (3)
Epizoda: Giganti na poli
09:35Australská mega zoo (1)
09:55Hitler versus Picasso
05:05Psí hlídka - Škola štěňat (1)
05:30Zoo Taronga (14)
05:35Pod hladinou
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Krásy Řecka: Od hor k pobřeží (1)
Epizoda: Epirus
06:20Australská mega zoo (6)
07:05Nebe dokořán (2)
Epizoda: Skandinávie
07:55Charlieho včelí farma (1)
08:10Tajemství vesmíru IV (9)
Epizoda: Kapalný vesmír
08:50Veterinář z Yorkshiru (6)
09:10Výstavba obrů II (6)
Epizoda: Mrakodrap Wanda Vista
09:35Australská mega zoo (2)
05:05Psí hlídka - Škola štěňat (2)
05:25Pod hladinou
05:30Zoo Taronga (15)
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Pod hladinou
06:15Australská mega zoo (7)
06:25Mláďata v divočině (4)
Epizoda: Na sněhu
07:00Práce v divočině (18)
07:30Největší lži historie (12)
Epizoda: Skandál s odposlechy Elysejského paláce
07:50Charlieho včelí farma (2)
08:45Berlín 1945 (3/3)
Epizoda: 3/3
09:30Australská mega zoo (3)
09:50Jak funguje vesmír V (2)
Epizoda: Nejnebezpečnější místa ve vesmíru
05:10Psí hlídka - Škola štěňat (3)
05:15Pod hladinou
05:35Zoo Taronga (16)
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
06:15Do divočiny: Chile (2)
Epizoda: Než přišel čas
06:25Australská mega zoo (8)
07:10Práce v divočině (19)
07:25Mimo kontrolu III (10)
Epizoda: Indonésie: Vražedná tsunami
08:00Charlieho včelí farma (3)
08:30Králové šrotu II (6)
08:55Veterinář z Yorkshiru (2)
09:35Sága Vikingů (5)
Epizoda: Příslib na východě
09:40Australská mega zoo (4)
nahoru
10:20Wales: Země divočiny (1)
11:15Divoká Kanada II (1)
12:00Cesta života (2)
Epizoda: Životní lekce
12:10Tajný život slonů (1)
13:00Panda červená: Himálajské tajemství
13:55Říční monstra (3)
14:05Po stopách duchů XIII (10)
14:50Australská mega zoo (10)
10:10Mimo kontrolu III (10)
Epizoda: Indonésie: Vražedná tsunami
10:20Wales: Země divočiny (2)
11:10Norské domy snů IV (6)
12:10Tatra kolem světa 2 (6)
13:00Charlieho včelí farma (2)
13:15Tajuplná Británie (1)
Epizoda: Čarodějnice a démoni
13:55Říční monstra (4)
14:25Zrození afrických civilizací (4)
Epizoda: Města
14:50Australská mega zoo (1)
10:15Wales: Země divočiny (3)
10:50Měsíc: Naše brána do vesmíru
11:10Divoká Kanada II (3)
12:00Zaniklé britské železnice I (4)
Epizoda: Jezerní oblast
12:05Tajný život slonů (3)
13:00Úžasná Albánie (1)
Epizoda: Sever: Z hor do hlavního města
13:55Říční monstra (5)
14:05Největší stadion na světě
Epizoda: Největší stadion na světě
14:50Australská mega zoo (2)
10:25Wales: Země divočiny (4)
10:35Pyramidy: Odhalená tajemství (4)
Epizoda: Neuvěřitelný objev
11:15Divoká Kanada II (4)
11:40Veterinář z Bondi Beach X (6)
12:15Nemocnice pro slony (1)
12:35Záchranáři divokých zvířat: Nový Zéland (5)
13:00Charlieho včelí farma (4)
13:50Neobjasněné případy NASA IV (4)
13:55Říční monstra (6)
14:50Objevování vesmíru: Velké milníky (13)
Epizoda: Konec raketoplánů
nahoru
15:05Záhady muzeí VI (7)
15:35Veterinář z Yorkshiru (5)
16:00Kouzlo modrých hlubin (1)
Epizoda: Asie
16:20Práce v divočině (16)
17:00Tajemství lodních vraků (5)
Epizoda: Nizozemský Titanic
17:10Počasí v kanadské divočině (2)
17:55Veterinář z Bondi Beach X (6)
18:10Říční monstra (3)
18:55Záchranáři divokých zvířat: Nový Zéland (5)
19:00Mazlíčci predátoři (11)
19:50Afričtí noční lovci
15:35Veterinář z Yorkshiru (6)
15:40Království lesa (1)
Epizoda: Doba ledová
16:20Práce v divočině (17)
16:45Neuvěřitelná planeta (11)
Epizoda: Kolébka lidstva, Cano Cristales a Ďáblovy kuličky
17:10Divoká Kanada II (1)
17:50Příběhy středomořského lesa (3)
Epizoda: Les staletých dubů
18:10Říční monstra (4)
18:55Tajemství Arktidy (1)
Epizoda: Krajina extrémů
19:00Mazlíčci predátoři (12)
19:50Nejjedovatější zvířata světa (1)
15:35Veterinář z Yorkshiru (7)
16:05Bear Grylls: Bod zlomu (6)
16:20Práce v divočině (18)
17:05Domy na konci světa II (7)
Epizoda: Hřeben v Coloradu
17:10Divoká Kanada II (2)
18:05Nespoutané Rumunsko
18:10Říční monstra (5)
19:00Mazlíčci predátoři (13)
19:50Území velkých koček (3)
15:20Objevování vesmíru: Síla pokroku (1)
Epizoda: Nosné rakety
15:35Veterinář z Yorkshiru (8)
15:55Laos z výšky
16:20Práce v divočině (19)
17:00Bizarní jídla VIII (2)
Epizoda: Senegal
17:10Divoká Kanada II (3)
18:00Hledání ztraceného žraloka
18:05Říční monstra (6)
19:00Kapří monstra II (2)
Epizoda: Chorvatští šupináči
19:50Zachraňte žraloky (2)
nahoru
20:00Laos z výšky
20:45Veterinář z Yorkshiru (6)
21:05Bizarní jídla VIII (2)
Epizoda: Senegal
21:30Říční monstra (3)
22:00Neobjasněné případy NASA IV (4)
22:25Říční monstra (4)
23:10Objevování vesmíru: Velké milníky (13)
Epizoda: Konec raketoplánů
23:15Afričtí noční lovci
23:40Objevování vesmíru: Síla pokroku (1)
Epizoda: Nosné rakety
20:00Tajemství železnic (6)
Epizoda: Trať v deštném pralese
20:45Veterinář z Yorkshiru (7)
21:00Tajemná Čína (2)
Epizoda: Odhalování Tří říší
21:30Říční monstra (4)
22:00Tajný život krav (2)
Epizoda: Divoká srdce
22:25Říční monstra (5)
23:05Záchranáři divokých zvířat (2)
23:15Tajemná planeta Země (9)
20:00Podzim: Svět barev
20:45Veterinář z Yorkshiru (8)
21:05Divoká Latinská Amerika (3)
Epizoda: Svět medvěda brýlatého
21:30Říční monstra (5)
22:05Zapomenuté megastavby IV (20)
Epizoda: Ostrovní pevnost
22:20Říční monstra (6)
23:15Demolice: Nový Zéland II (7)
23:40Demolice: Nový Zéland II (8)
20:00Přední linie (8)
Epizoda: Anzio
20:45Veterinář z Yorkshiru (9)
21:15Ruská vojenská technika II (13)
Epizoda: Na vlastní kůži
21:30Říční monstra (6)
21:50Ruská vojenská technika II (14)
Epizoda: Výběr toho nejlepšího
22:15Lemuří ostrov (3)
Epizoda: Risk a odměna
22:20Říční monstra (7)
23:15Tajemná planeta Země (1)
23:25Území velkých koček (3)
Epizoda: Bratři na útěku
nahoru