Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova Fun Nova FunNova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Prima Plus Prima PlusPrima Star Prima StarCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro ZOOM

ZOOM 26.01.2022
ZOOM 27.01.2022
ZOOM 28.01.2022
ZOOM 29.01.2022
00:15Jak vzniká katastrofa (3)
Epizoda: Titanik a Hindenburg
01:15Dálnice A8 (1)
02:15Poslední Hitlerův útok (4)
Epizoda: Z nepřátel spojenci
03:20Ruská vojenská technika (59)
Epizoda: Terminátor
03:50Frank a gorily (3)
04:50Tajemství Arktidy (4)
Epizoda: Podzim v tundře
00:20Den D: Poslední svědectví (1/2)
Epizoda: 1/2
01:25Ruská vojenská technika II (19)
Epizoda: Služební psi
01:55Ruská vojenská technika II (20)
Epizoda: Malá raketová loď
02:25Po stopách duchů XIII (3)
03:25Nekonečné světy
04:25Království krabů
00:35Nacisté a okultismus (2)
Epizoda: Nacistický Ježíš
01:30Záhady muzeí VI (11)
02:30Ztracená tajemství Velké pyramidy (2/2)
Epizoda: 2. část
03:35Amerika v barvě (2)
Epizoda: 30. léta
04:35Makrosvěty (3)
Epizoda: Stvořitelovi oblíbenci
00:55Posvátné cesty (2)
Epizoda: Poznávání moudrosti
02:00Výstavba obrů III (2)
Epizoda: Seizmicky odolné metro
03:00Dokonalý vůz (3)
Epizoda: Bentley Continental GT
04:00Norské domy snů IV (10)
nahoru
05:36Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Pod hladinou
06:55Divoké příběhy z farmy (3)
Epizoda: Ve vzduchu visí změna
08:00Prezidenti ve válce (1)
Epizoda: Výzva k chrabrosti
09:55Neobjasněné případy NASA IV (7)
05:35Pod hladinou
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
06:10Tajemství Arktidy (4)
Epizoda: Podzim v tundře
07:10Zapomenuté megastavby IV (12)
Epizoda: Pevnost Kaunas
08:10Vyjednávači (1)
Epizoda: Olympijské hry v Mnichově
09:30Balkán v plamenech (2)
Epizoda: Rozpad Jugoslávie
05:45Pod hladinou
05:55Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Frank a gorily (3)
06:55Návrat do divočiny
08:05Poslední Hitlerův útok (4)
Epizoda: Z nepřátel spojenci
09:00Ruská vojenská technika (59)
Epizoda: Terminátor
09:35Jak vzniká katastrofa (3)
Epizoda: Titanik a Hindenburg
05:05Pod hladinou
05:40Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Velký letadlový útes
07:10Po stopách duchů XIII (3)
08:05Nekonečné světy
09:05Den D: Poslední svědectví (1/2)
Epizoda: 1/2
nahoru
10:55Objevování vesmíru: Síla pokroku (6)
Epizoda: Skafandry
11:35Objevování vesmíru: Síla pokroku (7)
Epizoda: Další planety
12:05Krása parních vlaků (2)
13:15Bizarní jídla VIII (5)
Epizoda: Východ Severní Karolíny
13:50Megaopravy (2)
Epizoda: Letecká transplantace
14:50Génius podle Stephena Hawkinga (2)
Epizoda: Jsme sami?
10:45Británie v barvě (2)
Epizoda: Impérium
11:45Veterinář z Yorkshiru IX (3)
12:45Londýnská zoo: Mimořádný rok (1)
13:50Jak funguje vesmír VI (10)
Epizoda: Záhada časoprostoru
14:45Sedm hvězdných věků (1/2)
Epizoda: 1. část
10:30Dálnice A8 (1)
11:30Neuvěřitelní tvorové zvířecí říše (1)
12:35Krásy divokého Holandska (2)
Epizoda: Život pod úrovní moře
13:40Tajemství templářských rytířů (3)
Epizoda: Pád řádu
14:55Amerika v barvě II (6)
Epizoda: Zlatá éra Hollywoodu
10:15Ruská vojenská technika II (19)
Epizoda: Služební psi
10:50Ruská vojenská technika II (20)
Epizoda: Malá raketová loď
11:15Přežití v divočině II (2)
Epizoda: Obři
12:3024 hodin v divočině III (1)
Epizoda: Bojiště velkých koček
13:35Forenzní vědy (3)
Epizoda: Tajemství krve
14:50Dálnice A8 (12)
nahoru
15:50Norské domy snů V (10)
Epizoda: Traena
16:50Ocelová srdce VI (11)
17:50Přežití v divočině II (2)
Epizoda: Obři
18:5524 hodin v divočině III (1)
Epizoda: Bojiště velkých koček
15:50Legendární hotely (3)
Epizoda: Adlon
16:55Bizarní jídla IX (1)
Epizoda: Po stopách Lewise a Clarkea
17:55Kouzlo modrých hlubin (5)
Epizoda: Afrika
18:50Mezi dvěma oceány (1)
Epizoda: Africký zlatý les
15:55Městská divočina (1)
Epizoda: Stálí obyvatelé
17:05Pohotovost pro exotická zvířata (4)
Epizoda: Dusící se kynkažu
18:10Divoké srdce Evropy
15:50Mimořádné zvířecí smysly (3)
Epizoda: Neviditelný svět
16:50Divoká Čína (2)
Epizoda: Města
17:55Zkáza Ďatlovovy výpravy (4)
Epizoda: Špioni a konspirační teoretici
19:00Ocelová srdce VI (1)
nahoru
20:00Mimořádné zvířecí smysly (3)
Epizoda: Neviditelný svět
21:00Divoká Čína (2)
Epizoda: Města
22:05Forenzní vědy (3)
Epizoda: Tajemství krve
23:20Dálnice A8 (12)
20:00Vzdušní válečníci III (3)
Epizoda: Drony
21:05Druhá světová válka: Bitvy o Evropu (4)
Epizoda: Operace Market Garden
22:15Nebeští lovci: Jestřábi, káně a orli
23:25Divoké Švýcarsko (3)
Epizoda: Voda a led
20:00Království ledňáčka
21:00Vodní obři (4)
Epizoda: Trahir cayenský
21:55Ripleyho věřte nevěřte (10)
Epizoda: Proti proudu
22:55Po stopách duchů XIV (9)
Epizoda: Jatka
23:50Tajuplná Británie (5)
Epizoda: Pohanský princ
20:00David Attenborough: Zázrak jménem vejce
21:05Divoká Skandinávie (1)
Epizoda: Pobřeží Vikingů
22:05Posvátná místa (6)
Epizoda: Petra
23:20Poklady Evropy (8)
Epizoda: Řecko
nahoru