Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24Paramount network Paramount net
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova Fun Nova FunNova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Prima Plus Prima PlusPrima Star Prima StarCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Nova Lady Nova LadyPrima Show Prima ShowOčko Očko
ČT1ČT1
ČT2ČT2
NovaNova
Prima FamilyPrima Family
00:10AZ-kvíz
Soutěž pro každého
01:00Sváteční slovo fotografa a textaře Radovana Šťastného
Kurz nesouhlasného myšlení
01:10Klenoty naší krajiny
Slavkovský les. Slavkovský les je hornatý ostrov zeleně, klidu a dosud málo narušené přírody v trojúhelníku nejznámějších západočeských lázní.
01:35Na forbíně TM
Tak trochu jiná (talk) show Tomáše Matonohy s jeho hosty S. Babčákovou a P. Tomicovou na prknech brněnského divadla Reduta (2012). Režie Z. Tyc
02:20Dobré ráno
Startovací dávka pohody. Ranní show České televize
04:50Po stopách hvězd
Obrazový životopis slavných – tentokrát Evy Pilarové – díky kterému si uvědomíte, jak plyne čas a jak formuje každého z nás (2008). Režie K. Průchová
00:40Evropský příběh (2/6)
Mezi nebem a peklem. Průlomové momenty evropských náboženských dějin, od dob Římského impéria až k Vestfálskému míru
01:35Babylon
Vzpomínka na putování Jana Košňara, rámaře a pozlacovače, kterému Austrálie za jeho průkopnickou práci v oboru udělila svůj řád (2015)
02:00Čtenářský deník... Pavel Švanda: Krajina s trnem v oku
Pavel Švanda: Krajina s trnem v oku. Literární průvodce českou prózou (2011). Režie M. Františák
02:15Chvála kutilství
Ještě v dobách, kdy nebyl všeho přebytek, si museli lidé věci opravit. Ti, co nesnášejí plýtvání, opravují dodnes (2008). Režie Z. Skokan
02:40Před půlnocí
Chytrá blondýna – téma pro herečku a moderátorku Ivu Pazderkovou (2012)
03:10Rodinné křižovatky
Světští domácí. Lidé, kteří se živí prodáváním štěstí, ale sami ho nemají nazbyt (2007). Režie J. Vanýsek
03:35Hody v proměnách časů
Hodové tradice v proměnách času (2007). Režie P. Hajn
04:00Žijeme s vírou
Poznávání skrytého. O svátečních okamžicích všedního života (2011). Režie J. Hanák
04:25Na moll
Jaroslav Samson Lenk se svou speciální formací Slunečno prozáří další vydání folkového magazínu.
00:40Dr. House
Smíření Když vězeň v cele smrti Clarence záhadně a náhle zkolabuje poté, co měl halucinace, House skočí po příležitosti řešit tento případ kvůli jeho těžkosti a protože je "bombový". Dr.
01:35Dr. House
Neviditelný nádor Andie, devítiletá pacientka s finálním stádiem rakoviny, je přivezena do PPTH po utrpění krátké halucinogenní příhody.
02:15Na lovu
Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze
03:00Na lovu
Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze
03:55Doktoři z Počátků
Účel světí prostředky Matěj je vyšetřován za krádež peněz Františkovi a Emě a odmítá říct pravdu. Bohuna má pocit, že rodině dostatečně pomohla a chystá se odjet. Rodina ale tomu nevěří.
04:55Novashopping
00:35Z místa činu
Klíčoví svědci a kriminalisté. Odhalujeme zločiny, které se opravdu staly
01:35Námořní vyšetřovací služba
Pravidlo 51 Gibbs má za sebou nepříjemné setkání s J. P. Deanem, který ho odvádí do rezidence Palomy Reynosové, šéfové drogového kartelu. Paloma mu tvrdí, že Pedro Hernandez byl její otec.
02:35Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně
Rychlé prachy Detektiv Jane Rizzoli a soudní lékařka Maura Isles společně se svými kolegy řeší nejen vraždy v Bostnu, ale také se musí vypořádat se stíny minulosti, které ohrožují jejich vlastní životy.
03:30Komisař Rex
Přines mi hlavu Beethovena Komisař Moser pátrá po ztracené hlavě hudebního génia.
04:40Rozpal to, šéfe
Víte, co všechno se dá udit? Zdeněk Pohlreich vám poradí ty nejvhodnější suroviny, rozmanité techniky i dokonalé kořenicí směsi.
nahoru
05:20Etiketa
Prostírání stolu. Pokud chcete být ve společnosti jako ryba ve vodě, L. Špaček vám poradí, jak na to (2004). Režie R. Špaček
05:30Události v regionech
Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí v krajích České republiky
06:00Příběhy slavných
Božský Bosňák. Charismatický herec i galantní muž v mnoha ukázkách a vzpomínkách příbuzných, kolegů a přátel D. Havlové, I. Janžurové, J. Jiráskové, D. Kolářové, H. Maciuchové, O. Brouska, J.
06:50Recepty doktora Kudrny
Josef Bláha a Alena Vránová v komedii o nenapravitelném sukničkáři (1975). Dále hrají: V. Hašek, C. Mayerová, M. Rosůlková, K. Fialová, M. Myslíková a další. Scénář M. Poledňáková. Kamera A. Nožička.
08:00Pohádka pro pamětníky: Ježčí kůže
Vítězslav Jandák, který tento týden oslavil 75. narozeniny, v pohádce o nevděčné princezně, Janíčkovi a kouzelné dýmce (1978). Dále hrají: D. Veškrnová, T. Medvecká, F. Filipovský, L. Kostelka, L.
08:40Pečení na neděli
Petra Burianová, známá vítězka první řady soutěže Peče celá země, cestuje po českém a moravském venkově, poslouchá vyprávění pamětnic, a především pátrá po unikátních receptech na pečení.
09:10Otec Brown IX
Nové pořádky. Klíč ke zločinu hledá v lidské duši. Premiérová řada britského detektivního seriálu, inspirovaného literárním dílem G. K. Chestertona (2022). Hrají: M. Williams, S. Cusacková, J.
09:55Slovácko sa nesúdí (11/12)
Odplata. Jozef Kroner v komediálním cyklu na motivy knížky Zdeňka Galušky (1984). Dále hrají: O. Velen, J. Přichystal, T. Kronerová, M. Středa, S. Skopal a další. Scénář Z. Galuška a P. Tuček.
05:10Parta Maraton (6/8)
Jeden za všechny, všichni za jednoho. Do startu maratonu zbývá už jen 14 dní. Miloš Škorpil proto bere celou partu na společné soustředění do jižních Čech. Jeho cílem bude hlavně uvolnění mysli.
06:00Stalingrad (2/3)
Za Volhou není země. Na podzim roku 1942 sváděla německá 6. armáda kruté pouliční boje s bránícími se jednotkami Rudé armády. Francouzský dokumentární cyklus
06:45Nejzajímavější města na světě (5/6)
Starobylá města dnes dávají na obdiv svůj rozdílný osud. Z některých se staly světové metropole, z jiných naopak památky na dobu dávno minulou. Americký dokumentární cyklus
07:40Evropský příběh (3/6)
Světlo a temnota. Život rostoucích evropských měst i venkova, provázený změnami, jež přivodila "černá smrt" a pozdější náboženské i politické napětí
08:30Cyklotoulky
Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy. Tentokrát se vydáme na Stříbrnou stezku, která vede česko - německým příhraničím
08:45Divoká Patagonie
Oheň a led. V rozmanité přírodě nejodlehlejší oblasti naší planety najdeme překvapivě pestré množství zvířat. Pumy, lamy, divoké koně, typické papoušky, kolibříka chilského, kondora andského a další.
09:35Velký blondýn s černou botou
Grandiózní nešika pohromou tajných služeb, aneb různobarevná obuv není ten hlavní problém. Pierre Richard v titulní roli slavné francouzské komedie (1972). Dále hrají: M. Darcová, B. Blier, J.
06:00Holčička z iglú (seriál)
Příběhy dívenky z polárního kruhu a jejích zvířecích přátel
06:10The Looney Tunes Show
Dear John
07:05Co nového Scooby-Doo?
Dům budoucnosti While visiting the Omaha World´s Fair, Daphne is abducted by a sinister futuristic house
08:15Annie
Komedie Annie přivádí v novém a moderním pojetí na plátna kin broadwayskou klasiku, která slaví úspěchy již u několika generací diváků.
06:15Bolek a Lolek vyrážejí do světa (seriál)
Tentokrát s našimi kamarády Bolkem a Lolkem vyrážíme na putování kolem světa. Zažijeme s nimi spoustu zajímavých příhod a objevíme mnoho zajímavého. Navštívíme Kanadu, Zlaté město Inků a poušť Gobi.
06:40M A S H
07:10M A S H
08:15Cyklosalon.tv
Týdeník ze světa kol i příbuzných přibližovadel, pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat i co si vzít na sebe a s sebou. Cyklosalon.
08:45Autosalon.tv
Světové novinky, nelítostné testy, koncepty budoucnosti v tradičním motoristickém magazínu
09:55Máme rádi Česko
Sledujte oblíbený zábavný pořad s kapitány Jakubem Prachařem a Vojtou Kotkem. Dále účinkují M. Taclík, P. Černocká, N. Kouklová, M. Šteindler, J. Helekal, D. Býmová. Režie: M. Čech
nahoru
10:30Slovácko sa nesúdí (12/12)
Poslední vůle. Jozef Kroner v komediálním cyklu na motivy knížky Zdeňka Galušky (1984). Dále hrají: O. Velen, S. Valentová, J. Tomek a další. Scénář Z. Galuška a P. Tuček. Kamera V. Kosík. Režie P.
11:05Všechnopárty
Zábavná talk show Karla Šípa. Hosté: B. Klepl, A. Háma a A. Formanová (2021). Režie M. Čech
12:00Z metropole
Souhrn toho nejdůležitějšího, co se událo v Praze v uplynulých sedmi dnech
12:25Hobby naší doby - letní speciál
Jiřina Bohdalová v půlhodince inspirací a zajímavostí pro volný čas
12:50Postřehy odjinud
Tanzánie očima Vladimíra Kroce. Jezero zkamenělých ptáků
13:00Zprávy
13:05Letní pohádka
O králi Vítkovi a krásné Doubravce (1984). Hrají: P. Svárovský, T. Pokorná, S. Dvořáková, J. Přeučil, M. Myslíková, V. Zinková a další. Scénář P. Svárovský a J. Procházková. Kamera F. Němec. Režie V.
14:00Chytrá princezna
Pohádka o tom, jak princezna přelstila čerta (1984). Hrají: I. Andrlová, V. Beneš, F. Němec, B. Bohdanová, R. Lukavský, J. Vinklář, I. Richter a další. Na motivy pohádky B. Němcové napsala E.
11:05Města bez bariér
Kralovice a Mariánská Týnice. Města České republiky pohledem handicapovaných. Jaké památky, místa a zajímavosti lze bez problému navštívit s invalidním vozíkem? Průvodcem je Michal Jančařík. Režie Z.
11:15Megapřeměny
Rekonstrukce horské dráhy. Stovky dělníků pracují na tom, aby vdechli nový život největší dřevěné horské dráze v Evropě. Německý dokumentární cyklus
12:10Letecké katastrofy
V zajetí rychlosti. 6. června 1971. Dopravní letadlo společnosti Hughes Airways s 49 lidmi na palubě zničehonic zmizelo z obrazovek letových dispečerů. Kanadský cyklus dokumentárních rekonstrukcí
12:55Po stopách Agathy Christie
Královna detektivek zasazovala své napínavé příběhy do skutečných míst po celé Anglii. Britský cestopisný dokument
13:40Dakota
Česká hvězda Věra Hrubá Ralston po boku Johna Waynea v klasickém americkém westernu (1945). Dále hrají: H. Haas, W. Brennan, W. Bond, M. Mazurki, O. Munsonová, O. Blakeneyová a další.
10:35Policejní akademie 4: Občanská patrola
Velitel Lassard přišel s novým nápadem. Jedinou cestou, jak se vypořádat s pouliční zločinností, je angažovat prostého občana. Jenže výcvik dobrovolníků chce někdo sabotovat...
12:20Souboj na talíři
Tři skvělí kuchaři, tři přátelé, jedna společná cesta. V dalším díle kulinářské roadshow vyveze Honza kluky na Vysočinu, kde ochutnají nejlepší křepelku svého života.
13:20Malý pitaval z velkého města
Majitel autoservisu Drobné krádeže, podvody i závažné zločiny řeší den co den parta pražských detektivů. Tentokrát se nečekaně dostane na stopu pašeráků kradených aut.
14:35Malý pitaval z velkého města
Autorka detektivních povídek Drobné krádeže, podvody i závažné zločiny řeší den co den parta pražských detektivů. Spisovatelka detektivek tentokrát nemusí jít pro svou inspiraci daleko.
11:35Harry Wild
A Corpse In My Soup
12:50Záhada v Moulin Rouge
Paris, 1892. Diane comes to Paris in search of her missing sister, determined to become a quadrille dancer at the Moulin Rouge.
14:45Martin a Venuše
Před 10 lety se výtvarnice Vendula seznámila s budoucím manželem Martinem. Mají rodinu, Vendula se stará o děti Martin o kariéru. Oba se starají co mohou, oba se cítí totálně nedoceněni partnerem.
nahoru
15:15Pro pamětníky...: Cech panen kutnohorských
Zdeněk Štěpánek v roli Mikuláše Dačického z Heslova, milovníka vína a žen. Výpravná veselohra na motivy her Ladislava Stroupežnického (1938). Dále hrají: L. Pešek, V. Vydra st., F. Smolík, J.
16:45Hercule Poirot
Smrt na Nilu. Důvod nenávidět onu krásnou, bohatou a přiměřeně arogantní mladou dámu měl každý. Kdo ji ale zabil? Další případ slavného belgického detektiva.
18:30Kluci v akci
Bažant na slanině, jelení paštika, ragú z hovězí oháňky – pochoutky jako pro arcivévodu (2012). Režie M. Froyda
18:55Události za okamžik a počasí
Hlavní události a předpověď počasí
19:00Události
Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě
19:52Branky, body, vteřiny
15:05Kamera na cestách: Jižní Bretaň a její odkryté půvaby
Vzrušující putování magickými končinami, které nabízí západní cíp země galského kohouta. Francouzský dokument
15:55Hrabě Monte Christo (2/4)
Gérard Depardieu a Ornella Mutiová v jednom z nejkrásnějších příběhů světové literatury. Francouzská minisérie (1998). Dále hrají: J. Rochefort, P. Arditi, S. Rubini, J.-C. Brialy, M. Aumont, Ch.
17:40Zázračná planeta: Primáti (1/3)
Tajemství přežití. Příslušníci řádu primátů žijí téměř ve všech typech prostředí naší planety. Každý druh má svou vlastní, jedinečnou strategii, která mu pomáhá přežít a rozvíjet se.
18:35Zvířecí mámy (1/3)
Novorozenci. Neobyčejné vztahy mezi matkou a mládětem. Z kolekce BBC Earth
19:25Kouzlo Afriky
V zemi Zuluů. Neobyčejná setkání s úžasnými lidmi a exotickými zvířaty v nitru černého kontinentu (2006). Scénář a režie V. Chaloupek
19:50Zprávy v českém znakovém jazyce
15:55Děda postrach rodiny
Peter má přenechat svůj pokoj čerstvě ovdovělému dědečkovi, který se k nim přistěhoval. Tak to ne! Peter se rozhodne vystrnadit dědu z domu sérií naschválů.
17:45Comeback
Modelka Iva a Saša si nechaly udělat fotky na pas. Tomáš okamžitě pojal podezření, že se Iva chystá zdrhnout za kopečky. Vůbec mu nevadí, že tu fotku potřebuje jen na legitimaci do půjčovny DVD.
18:20Comeback
Lexa a porno Každému film podle jeho vkusu. Zatímco Tomáš, Iva a Saša jdou do kina na film Vše o mé matce, Lexa někde vyhrabal kazetu s pornem.
18:50Hospoda
Umělec Mařenka nevnímá svět kolem sebe a všichni si z ní utahují, že je zamilovaná.
19:30Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí
16:55Konečně sami
Mladý lékař Petr Dvořák si bere sympatickou Martu Hábovou. Jejich svatební cestu do Benátek však nečekaně zkomplikuje matka Marty, bohatá, laskavá, ale velmi roztržitá dáma.
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
Ty nejdůležitější aktuální zprávy z domova i ze světa v hlavní zpravodajské relaci. Atraktivně a srozumitelně
19:40Krimi zprávy
Aktuální události z oblasti kriminality. Zločiny očima profesionálů, zkušených reportérů i diváků
19:55SHOWTIME
nahoru
20:10O léčivé vodě
Velká výpravná koprodukční pohádka o tom, co způsobil zázračný pramen, který vytryskl ve studni na jednom královském dvoře. Hrají: L. Rybová, Z. Kánocz, D. Pavlovičová, M. Mitaš, J. Hrčka, J.
21:40Nevěsta na útěku
Chyť ji, když to dokážeš! Julia Robertsová a Richard Gere v hlavních rolích americké romantické komedie (1999). Dále hrají: J. Cusacková, H. Elizondo, R. Wilsonová, P. Dooley a další.
23:34Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
23:35Frank Riva (6/6)
Štvanec. Už dávno chtěl odejít, ale mafie rozdala další karty. Jeho oči jsou chladné a srdce tvrdé – Alain Delon jako policista, který se nebojí pravdy. Francouzská minisérie (2004). Dále hrají: J.
20:00Tři mušketýři
Jeden za všechny, všichni za jednoho! Adaptace slavného románu Alexandra Dumase natočená v rozsáhlé koprodukci (1973). Hrají: M. York, O. Reed, F. Finlay, R. Chamberlain, R. Welchová, Ch. Heston, F.
21:50Obvyklí podezřelí
Všichni lžou... ale jen jeden z nich je obávaný Keyzer Soze. Napínavý americký koprodukční kriminální film, oceněný dvěma Oscary (1995). Hrají: S. Baldwin, G. Byrne, B. Del Toro, K. Pollak, K.
23:35Bodyguard (6/6)
Vždy v první linii. Napínavý britský seriál (2018). Hrají: R. Madden, S. Rundleová, G. McKeeová, V. Franklin, S. Bowman, A. Tandon, N. Toussaint-Whiteová, P. Haywoodová, S. Hyamová, M. Stokoe, M.
20:20Bohové Egypta
Trůn egyptského vládce obsadil nemilosrdný bůh temnoty Set. Kdysi mírumilovné a prosperující impérium se kvůli němu zmítá ve válce, chaosu a strachu.
22:40Velká španělská loupež
Walter vede záchranářskou společnost, které se podaří vylovit vzácný poklad z vraku historické lodi. Zmocní se ho však španělská vláda.
20:15Temný Kraj
Zjevení 1/2 Petr Kraj je v nemocnici po operaci mozku stále v kómatu a není jisté, zda se probere.
21:30V.I.P. vraždy
Pro věčnou slávu Při restaurování fresek a obrazů v kostele je nalezena probodnutá mrtvola bohatého sponzora a způsob provedení až nápadně připomíná výjev ze svatováclavské legendy.
22:55Poslední skotský král
Příběh filmu Poslední skotský král se začíná odvíjet v okamžiku, kdy čerstvě vystudovaný skotský lékař Nicholas Garrigan odlétá do Ugandy.
program na 07.08.2022 - nahoru