Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24Paramount network Paramount net
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova Fun Nova FunNova Sport Nova Sport
Prima Family PrimaCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Prima Plus Prima PlusPrima Star Prima StarCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Nova Lady Nova LadyPrima Show Prima ShowOčko Očko
Warner TV Warner TV
ČT1ČT1
ČT2ČT2
NovaNova
Prima FamilyPrima
00:10Objektiv
Magazín zahraničních zajímavostí
00:30Komisařka Florence (3/4)
Dvojí život. Pařížskou kariéru vyměnila za poklidné Annecy, jen aby mohla být blízko syna. Francouzský kriminální seriál (2016). Hrají: G. Hamonová, A. Varga, D. Pinon, J. Ugolinová, J.
00:40AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
Speciální série soutěže s fotbalovou tematikou při příležitosti ME ve fotbale 2024. Moderuje Eva Machourková
01:15Chalupa je hra
Prázdninové návraty na chalupy, na chaty (2007)
01:35Zahrada je hra
Cestička mezi květinami (2006). Fůra nápadů pro vaši zahradu
02:00Olomouc, město květin
Arnošt Goldflam v roli otce a Josef Polášek jako jeho zhýčkaný syn vyrážejí na výpravu do květinové Olomouce (2009). Režie: P. Jirásek
02:20Dobré ráno
02:45Bolkoviny
Bolek Polívka vypráví úsměvné historky. Spoluúčinkují: V. Vydra, M. Šteindler a H. Hegerová (2002) Režie R. Chudoba
03:30Banánové rybičky
Zábavná talk show Haliny Pawlowské, tentokrát na téma "jak si užít hlad" (2003). Spoluúčinkují H. Gregorová a M. Zounar. Režie P. Ryšavý a K. Czaban
04:00Zahrada je hra
Proti slunci, mrholení – zastřešené posezení (2006). Fůra nápadů pro vaši zahradu
04:25Pod pokličkou
Prázdninové menu – chléb (2006)
04:50Hranice bez hranic
Východní Krkonoše Jak se žije v méně známých koutech nejvyšších českých hor? Zastavení na česko-polské hranici, která prakticky zmizela z mapy (2012). Připravili: T. Netočný, K. Wołoszyn-Świerk, P.
05:15Etiketa
Kino, divadlo... Pokud chcete být ve společnosti jako ryba ve vodě, L. Špaček vám poradí, jak na to (2004). Režie: P. Marek
05:30Události v regionech
Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí v krajích České republiky
06:00Pečení na neděli
Petra Burianová, známá vítězka první řady soutěže Peče celá země, cestuje po českém a moravském venkově, poslouchá vyprávění pamětnic, a především pátrá po unikátních receptech na pečení.
06:35Blaťácká povídačka
Pohádka o tom, jak na statku přestalo strašit. Pohádka Z.Zábranského z Jižních Čech je sice poněkud strašidelná, ale vy se bát nemusíte, vždyť ani Kačenka nebyla žádný strašpytel.
07:15Lék pod kůži
Ladislav Mrkvička a Martin Dejdar v televizní komedii z prostředí kožní kliniky. Doktor Richter z kožního oddělení žije v rychlém tempu a trpělivost mu schází.
08:15Úsměvy Karla Gotta
Dnešního hosta pořadu Úsměvy jistě není třeba představovat. Bude jím nejoblíbenější český zpěvák a hvězda první velikosti Karel Gott, který by v těchto dnech slavil 85. narozeniny (2002). Režie: P.
08:55Slovácko sa nesúdí
Parohy Úvodní díl série seriálu je nazván "Parohy". Parohy mohou být dvojí: skutečné a pomyslné. Ty pomyslné nasadí brzy po svatbě mladá Kača svému staršímu manželovi.
09:35Slovácko sa nesúdí
Polénko Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Tolik jedno staré přísloví. A tou pomyslnou jámou je v našem příběhu kus obyčejného polénka. Polénko, ve kterém je docela malý otvor naplněný dynamitem.
10:20Walker: Independence
Náhodné činy
11:00Všechnopárty
Zábavná talk show Karla Šípa. Hosté: M. Absolonová, V. Dyk, T. Martincová (2021). Režie: M. Čech. Každý host je pro Karla Šípa inspirací.
12:00Z metropole
Souhrn toho nejdůležitějšího, co se událo v Praze v uplynulých sedmi dnech
12:25Hobby naší doby - letní speciál
Jiřina Bohdalová v půlhodince inspirací a zajímavostí pro volný čas
12:50Postřehy odjinud
Cerná Hora očima Teodora Marjanoviče Proměny řeky Ibar. Pohled na řeku ve městě není lákavý, plavou v ní odpadky. Zvyk vyhazovat nepotřebné věci do řeky se bohužel nezměnil.
13:00Zprávy
13:05O bílém jadýrku
Princezna Antonie vládne krutě a zneužívá své poddané - jen když to královské pokladně prospívá.
14:10Pane králi, jdeme z dáli
Pan král má velké starosti - jeho království zrovna bohatstvím neoplývá a navíc má tři dcery na vdávání. A tak hodlá oba problémy vyřešit najednou. Dcery si musí najít bohaté ženichy.
15:00Putování za měsíční nitkou
Pohádka o třech princích, zakletých do psí podoby. Pasáček Jirka pase ovce, když tu jde kolem tajemný myslivec se třemi psy se jmény Drž, Dech a Vševím. Myslivec se psy zle zachází.
15:50Příkopy
Růža Knihkupectví, kde pracuje Lucie Veselá, navštěvuje v poslední době podezřelá osoba.
16:50Hercule Poirot
Kočka mezi holuby V takovéhle roli se Poirot ještě neocitl. Ovšem jeho renomé vynikajícího znalce lidských charakterů a jeho nepřekonatelné vědomosti o lidské povaze jej k ní přímo předurčují.
18:25Kluci v akci
Televizní cyklus o vaření. Sýrové pochoutky 3x jinak (2018). Režie: M. Froyda. Populární televizní pořad o vaření, tentokrát na téma "sýry". Rozmanitost druhů sýra je vskutku nekonečná.
18:55Události za okamžik a počasí
Hlavní události a předpověď počasí
19:00Události
Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě
19:52Branky, body, vteřiny
20:10Všechnopárty
Hosty K. Šípa byli tentokrát Karel Gott, jehož 85. výročí narození si zítra připomínáme, herečka Anička Čtvrtníčková a hydrobiolog Petr Jan Juračka (2016). Režie: V. Polesný.
21:05Karel Gott – 85 let: Neobyčejné životy
Karel Gott. Osobní ohlédnutí mistra české populární hudby za jeho jedinečnou a ne vždy snadnou životní cestou. Dokumentární portrét uvádíme u příležitosti zítřejšího 85. výročí jeho narození (2012).
21:59Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
22:00Pocta Karlu Gottovi
Největší hvězdy české a slovenské populární hudby vzdaly hold Karlu Gottovi, který by zítra oslavil 85. narozeniny. Fenomenální show plná hudby, zábavy a emocí. Účinkuje: L. Bílá, M. Ztracený, H.
00:10Melodie podzemí
Alain Delon, Jean Gabin a bazén plný peněz a smůly. Francouzsko-italská krimikomedie (1963). Dále hrají: V. Romanceová, J. Carmet, D. Dollová a další. Režie Henri Verneuil
01:10Dalgliesh
Rubáš pro slavíka
01:55U kanónu stál
Každá armáda, dokonce i každá jednotka, má vlastní bojové písně vycházející z historických tradic a nezřídka se námětem lidových písní stávají samotné bitvy (2022). Režie: M. Kaboš
02:45Návraty k divočině
Národní park České Švýcarsko Do skal, soutěsek i hlubokých údolí vás zavede Tomáš Kočko (2011). Režie: P. Všelichová
02:50Zmije není nepřítel
Přežije kriticky ohrožený druh zmije obecné svůj souboj s lidskými předsudky? (2013). Režie: K. Řezníčková
03:15Osvícení fotografové
Clenové fotografického spolku Člověk a víra se snaží na svět nahlížet božíma očima. Připravili J. Slomiany a P. Všelichová
03:30V zajetí železné opony
Zkušenosti z procesu "M". Inscenované soudní procesy začínaly jako fraška a končily jako bolestná tragédie.
03:45Tarahún a Habešačka
V Jestřabí naplnili Dominik s Bronislavou svůj dům šesti dětmi, muzikou a radostmi vesnického života (2019). Připravili T. Reková a M. Rek
04:10Kam k nám
Zábavný cestopisný pořad plný inspirace a dobrodružství. Jedna česká a jedna slovenská rodina si vzájemně vymění dovolenou a těší se na nové zážitky v sousední zemi.
04:35Babylon
Antula Botu a její Kronika řeckého lidu v Čechách, na Moravě a ve Slezsku i nositel Zlatého medvěda Petr Sís v cyklu příběhů těch, kteří nosí nálepku cizinec (2018)
05:00Josef a jeho bratři
Co s pocitem křivdy? (2009). Režie: M. Benc
05:20Televizní klub neslyšících
Jak se vyrovnávaly se sluchovým postižením významné osobnosti naší historie? Pořad pro neslyšící a jejich přátele (2021). Režie: A. Derzsiová
05:30Toulky s Ladislavem Smoljakem
Po stopách šumavského spisovatele Karla Klostermanna (2008). Režie A. Vomáčka
05:45Zprávy v českém znakovém jazyce
06:00Tajemství britských královských paláců
SSecrets Of The Royal Palaces) Dějiny královské rodiny prostřednictvím unikátních archivních záběrů a vzpomínek ze všech hlavních palácových sídel. Britský dokumentární cyklus
06:45Divoká Austrálie
WWild Australians) Jurský park Kontinent, jehož obyvatelé žijí trochu svérázným způsobem, je plný překvapení a protikladů. Německý cyklus.
07:35Matsés
Dobrodružná cesta k domorodému kmeni žijícímu na peruánsko-brazilské hranici. Český dokument. I dnes je ještě možné zažít opravdové dobrodružství, tak jako za starých časů.
08:20Cyklotoulky
Vydejte se s námi ve speciálním dílu za těmi nejkrásnějšími místy v České republice. Na vozíku tentokrát navštívíme Moravskoslezský kraj. Tak neváhejte a pojeďte s námi
08:30Azurové pobřeží, francouzská kráska
FFrench Riviera) Pestrobarevná mozaika proslulých i méně známých míst na pobřeží Středozemního moře. Francouzský dokument.
09:25Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou
Deštivým Balkánem Osmiměsíční cestě dvou mladých skialpinistů do Himálaje předcházelo jejich přežití v lavině na Pamíru.
10:10Námluvy ve světě zvířat
Grasslands: In Plain Sight Strategie, které používají zvířata při hledání a obraně svých partnerů na pastvinách v Namibii, Serengeti a Austrálii. Zde jsou strategie páření všem na očích
10:30Postřehy odjinud
Sardinie očima Jaroslava Skalického Korálové pobřeží
10:35Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou
Deštivým Balkánem Osmiměsíční cestě dvou mladých skialpinistů do Himálaje předcházelo jejich přežití v lavině na Pamíru.
11:00Tajemství skrytá v písku
SSecrets in the Sand) I na nejnehostinnějších místech planety dochází k úžasným objevům. Mimořádně vzácné nálezy, které pohltily tuny písku, dnes konečně vycházejí na světlo.
11:15Letecké katastrofy
MMayday 18) Volný pád 7. října 2008. Let Qantas Airways 72 mířící ze Singapuru do Perthu přešel nad Indickým oceánem náhle do střemhlavého pádu. Silné přetížení zvedalo cestující ze sedadel.
11:45Svérázné chování zvířat
NNatural Born Rebels) Opatřování potravy Atypické chování při každodenním lovu či sběru plodů přináší v říši zvířat nepopiratelné výhody. Cyklus BBC.
12:00Rekordní přehrady
RRecord-Breaking Dams) Klenoty francouzského stavebního inženýrství zadržují stovky milionů metrů krychlových vody.
12:40Letecké katastrofy
MMayday 18) Volný pád 7. října 2008. Let Qantas Airways 72 mířící ze Singapuru do Perthu přešel nad Indickým oceánem náhle do střemhlavého pádu. Silné přetížení zvedalo cestující ze sedadel.
12:55Návrat hrdiny
Hrdinský kapitán Neuville je ve skutečnosti fanfarón, chvastoun a podvodník, který se snaží zneužít majetek aristokratické rodiny na své obohacení.
13:25Hrabě Monte Christo
Edmont Dantés se vrací z dlouhé cesty do marseillského přístavu.
14:25Námluvy ve světě zvířat
Grasslands: In Plain Sight Strategie, které používají zvířata při hledání a obraně svých partnerů na pastvinách v Namibii, Serengeti a Austrálii. Zde jsou strategie páření všem na očích
14:55Tenis: Wimbledon 2024
Barbora Krejčíková - Jasmine Paoliniová Přímý přenos finálového utkání dvouhry žen z Londýna
15:15Tajemství skrytá v písku
SSecrets in the Sand) I na nejnehostinnějších místech planety dochází k úžasným objevům. Mimořádně vzácné nálezy, které pohltily tuny písku, dnes konečně vycházejí na světlo.
16:00Hrabě Monte Christo
Edmont Dantés se vrací z dlouhé cesty do marseillského přístavu.
17:30Svérázné chování zvířat
NNatural Born Rebels) Opatřování potravy Atypické chování při každodenním lovu či sběru plodů přináší v říši zvířat nepopiratelné výhody. Cyklus BBC.
18:00Na cestě po londýnském East Endu
S Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem uličkami Jacka Rozparovače na lekci vycpávání zvířátek, za královskými havrany a za vtipným fantomem londýnského street artu (2012). Režie V. Müller
18:25Svět zvířat
JJust Animals) Želvy Živočišná říše je pozoruhodnou přehlídkou zázraků přírody. Vydejme se za jejich původem, přítomností i vyhlídkami do budoucnosti. Australský cyklus.
19:20Sousedé
Návštěva kurzů řeckých tanců i ohlédnutí za Ghettofestem v servisním magazínu Sousedé. Připravili: M. Růžičková, K. Řezníčková, J. Matějková, I. T. Grosskopfová, M. Rek.
19:50Zprávy v českém znakovém jazyce
20:00Motýlek
Film vypráví příběh mužů, kteří jsou za své zločiny odsouzeni na doživotí a deportováni do nechvalně proslulé věznice na Ďábelských ostrovech, kde si odpykávali trest nejhorší zločinci.
22:30Všechny zabij a vrať se sám
Důstojníci Konfederace pověří dobrodruha Clydea, aby získal zásilku zlata z pevnosti Unie. Ten najme pět zabijáků, z nichž každý brilantně ovládá svůj styl boje.
00:00Kruk (5/6)
Nechce se jen mstít, chce dostat viníky před soud. Polský seriál (2018). Hrají: M. Żurawski, C. Łukaszewicz, B. Wypychová, K. Wajda, A. Zaborski, A. Nehrebecka, J. Schejbal, M. Jakus a další.
00:35Kriminálka Miami
Zvláštní zásilka Řidiče dodávkové společnosti někdo zavraždil. Hlavním podezřelým je žárlivý muž, který řidiče napadl kvůli jeho příliš velké náklonnosti k jeho manželce.
01:35Kriminálka Miami
Všechno jinak Unikající vězeň vezme Natalii jako rukojmí a řekne jí šokující tajemství o svých zločinech. Cara Landryová je brutálně zavražděna ve svém bytě.
02:15Můj přítel Monk
Pan Monk se setkává s kmotrem Kmotr mafiánské rodiny Sal Lucarelli si najímá pana Monka, aby vyšetřil pětinásobnou vraždu v holičství, které mu sloužilo jako pláštík k hazardní herně.
03:00Na lovu II
Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze
03:55Ordinace v růžové zahradě
Dokud nás smrt nerozdělí Robert ztrácí veškeré zábrany. Peníze musí sehnat stůj co stůj
04:50Novashopping
05:55Zig a Sharko
Jediným cílem hladové hyeny Ziga, je mořská víla Marina, která ale má statného ochránce žraloka Sharka
06:10Chuggington: Veselé vláčky
Brewster´s Hobby
07:00Alvin a Chipmunkové
Simon the Superb/The Sub Když si Alvin dělá legraci ze Simonova magického vystoupení, vyzve ho Simon na kouzelnický souboj.
07:50O synkovi, který se učil bát
Hrnčířův syn Michal se neuměl bát, nepolekal se ani strašidla ze začarovaného zámku - teprve princezna, kterou si tím vysloužil za ženu, mu dokázala nahnat strach..
09:00Co ste hasiči
Bažina Velitel místních dobrovolných hasičů se snaží zjistit, kdo z jeho parťáků donáší starostovi, který se snaží jejich jednotku zničit.
10:15Den s Novou
10:20Bláznivá střela 33 1/3: Poslední trapas
Nikdo není nenahraditelný. Existují ovšem světlé výjimky. A jednou z nejsvětlejších je Frank Drebin.
12:00Den s Novou
12:05Můj letní princ
Mandy doprovází svou šéfovou do malého města v Idahu, kde zatkli královského syna Colina. Když je kvůli její indispozici nucena udělat všechnu práci sama, přeskočí mezi ní a princem jiskra.
13:55Den s Novou
14:00Baby Máma
Kate Holbrook je věčně podrážděná osamělá manažerka, která celý život dávala kariéru na první místo. Teď, když je jí 37 let, se konečně rozhodla mít dítě.
15:55Karate Kid
Když se Dre Parker přestěhuje se svou matkou z Detroitu do Číny, cítí se v novém nezvyklém prostředí úplně ztracený. Brzy se navíc stane terčem šikany a ubližování ze strany několika spolužáků.
18:50Hospoda
Reklama Do hospody přichází štáb aby zde natáčel. Novák má v plánu odejít ale když mu Dušek vysvětlí, že se jedná o reklamu na pivo, rád zůstává.
19:30Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí
20:20Venom
Když se investigativní novinář Eddie Brock po skandálu pokusí o návrat, stane se hostitelem mimozemského symbionta, díky němuž získá temné alter ego jménem Venom a úžasné nové superschopnosti.
22:30Monster Hunter
Poručice Artemis je i se svou elitní jednotkou zavlečena do nového světa, kde čelí obřím nestvůrám ve zdrcujících bitvách, které prověří jejich schopnosti až za hranice možností.
00:15Policie v akci
Fotky z fitka / Rybář a podvodník / Rušení nočního klidu / Močící opilec Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc
01:10Policie Hamburk
Zwischen Leben und Tod Hans´s colleagues are puzzled as he´s brought into ER, shot in critical condition and delusional ´put of his bodywith his late daughter, on an informal investigation.
02:10Policie Hamburk
Jasmins längste Schicht In ER, Dr.
03:05Closer: Nové případy
Ve stokách Detektivové vyšetřují vraždu mladé ženy, která byla nalezena ve stoce. Nedaleko ní ležela zakrvácená peřinka. Začíná závod s časem
04:00Jak se staví sen
Sledujte proměny vašich domovů a splňte si sen o krásnějším bydlení. Za 5 dní vytvoříme nové místo, kde se nejen lépe bydlí, ale i lépe žije! Chybět nebudou ani rady designérů a odborníků. Uvádí L.
05:05Libovky Pepy Libického
Znáte Pepu Libického? Ne? Tak to byste ale měli! S ním totiž může budovat, rekonstruovat a vyrábět i ten, kdo není řemeslně příliš zdatný
06:00M*A*S*H
06:05Bolek a Lolek vyrážejí do světa
Olympiáda v Mexiku V austrálskych stepiach Animovaná rozprávka. Dobrodružstvá Bolka a Lolka na ich cestách po svete. Poľsko (1968)
07:26M*A*S*H
08:30Autosalon.tv
Světové novinky, nelítostné testy, koncepty budoucnosti v tradičním motoristickém magazínu
09:357 pádů Honzy Dědka
Populární talk show 7 pádů Honzy Dědka v nové sezóně ze Švandova divadla. Každý týden nové rozhovory se známými a zajímavými osobnostmi a nová porce zábavy
10:40Kdo se ptá
Intuice, štěstí a základní vědomosti, to jsou ingredience, které potřebují soutěžící v nové zábavné televizní show Kdo se ptá? Lidé všech generací z celé země si připravili své otázky, kterými potrápí soutěžní dvojice, tentokrát ve složení Aleš Háma Daniela Písařovicová a Petr Vacek Veronika Čermák Macková
11:45Máme rádi Česko
Sledujte speciál zábavného pořadu k výročí vzniku samostatných států. Pod vedením Jakuba Prachaře a Vojty Kotka se utkají české a slovenské osobnosti. Moderuje Libor Bouček. Dále účinkují S.
13:30Polda
Láska na klíč Michala s Andrejem zavolali k případu, který na první pohled vypadá jako běžná autonehoda. Bankovní manažer vjel na červenou do křižovatky a smetla ho dodávka.
14:50Nestyda
Oskar by měl být podle všech předpokladů šťastný.
16:30Madla z cihelny
Baron Dolanský se hluboce zajímá o botaniku, ví, jak to dopadá, když se kříží stále tytéž rostliny, a správně usuzuje, že s lidmi tomu nebude jinak.
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
Ty nejdůležitější aktuální zprávy z domova i ze světa v hlavní zpravodajské relaci. Atraktivně a srozumitelně
19:40Krimi zprávy
Aktuální události z oblasti kriminality. Zločiny očima profesionálů, zkušených reportérů i diváků
19:55SHOWTIME
20:15Polda
Vyhazovy s.r.o. Pokud chcete někoho vyhodit, ale nemáte na to dostatek kuráže, firma CPHR Consulting to s radostí udělá za vás.
21:25Polda
Manželský trojúhelník Autorka úspěšné knihy s názvem Monogamie jako přežitek vypije otrávené víno, které jí přišlo poštou. Její dva manželé tvrdí, že to oni neudělali.
22:35Všemocný
Eddie Morra je zlenivělý spisovatel, kterému se začíná hroutit svět.
nahoru
program na 14.07.2024 - nahoru