Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima krimi

Prima krimi 12.06.2021
Prima krimi 13.06.2021
Prima krimi 14.06.2021
Prima krimi 15.06.2021
00:50Myšlenky zločince XIV (9)
Epizoda: Zlomené křídlo
01:45Anatomie lži III (2)
Epizoda: Plural majesticus
02:30Námořní vyšetřovací služba VIII (18)
Epizoda: Z bláta do louže
03:35Walker, Texas Ranger IX (10)
Epizoda: Faith
04:30Noční Praha
00:20Sběratelé kostí IV (7)
Epizoda: On a ona
01:05Myšlenky zločince XIV (10)
Epizoda: Maso a krev
02:05Bosch I (10)
Epizoda: My a oni
03:00Anatomie lži III (3)
Epizoda: Hříšná loajalita
04:00Noční Praha
00:05Padlé královny: Trumfová dáma
Epizoda: Trumfová dáma
02:10Bosch II (1)
Epizoda: Tělo v kufru
03:05Anatomie lži III (4)
Epizoda: Dvojí hra
04:05Noční Praha
01:50Anatomie lži III (5)
Epizoda: Pokusný králík
02:50Námořní vyšetřovací služba VIII (19)
Epizoda: Řekni vše
03:45Walker, Texas Ranger IX (11)
Epizoda: Zlatý chlapec
04:40Noční Praha
nahoru
05:35Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Noční Praha
07:40MacGyver (92)
Epizoda: Desetiprocentní řešení
08:40Spravedlnost v krvi IX (18)
Epizoda: Náprava
09:30MacGyver (98)
Epizoda: Poklad Manca
05:21Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Noční Praha
07:35MacGyver (93)
Epizoda: Madonna
08:35Spravedlnost v krvi IX (19)
Epizoda: Společný nepřítel
09:25MacGyver (99)
Epizoda: Jenny"s chance
05:21Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Noční Praha
07:45MacGyver (94)
Epizoda: Carla a Roxy je jedna žena
08:45Walker, Texas Ranger IX (11)
Epizoda: Zlatý chlapec
09:40MacGyver (100)
Epizoda: Neviditelný štít
05:33Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Noční Praha
07:45MacGyver (95)
Epizoda: Serenity
08:45Walker, Texas Ranger IX (12)
Epizoda: Zoufalé kroky
09:40MacGyver (101)
Epizoda: Ztracený Amadeus
nahoru
10:30Zločiny ze sousedství I (3)
Epizoda: Prostituce na předměstí
11:25Big Ben III (1)
Epizoda: Smrt na Hahnenkammu
13:25Anatomie lži III (3)
Epizoda: Hříšná loajalita
14:20MacGyver (99)
Epizoda: Jenny"s chance
10:25Zločiny ze sousedství I (4)
Epizoda: Boží vnuknutí
11:20Slečna Marplová IV (2)
Epizoda: Vraždit je snadné
13:25Anatomie lži III (4)
Epizoda: Dvojí hra
14:20MacGyver (100)
Epizoda: Neviditelný štít
10:35Zločiny ze sousedství I (5)
Epizoda: Vraždící Romeo a Julie
11:35Slečna Marplová IV (3)
Epizoda: Smysluplná vražda
13:30Anatomie lži III (5)
Epizoda: Pokusný králík
14:30MacGyver (101)
Epizoda: Ztracený Amadeus
10:45Zločiny ze sousedství I (6)
Epizoda: Rodiče na pranýři
11:40Big Ben III (2)
Epizoda: Hon
13:30Anatomie lži III (6)
Epizoda: Věřte, nevěřte
14:25MacGyver (102)
Epizoda: Srdce z oceli
nahoru
15:20Spravedlnost v krvi IX (18)
Epizoda: Náprava
16:10Zločiny ze sousedství I (4)
Epizoda: Boží vnuknutí
17:05Policie Hamburk III (13)
Epizoda: Srdce boxera
18:00Slečna Marplová IV (2)
Epizoda: Vraždit je snadné
15:20Spravedlnost v krvi IX (19)
Epizoda: Společný nepřítel
16:10Zločiny ze sousedství I (5)
Epizoda: Vraždící Romeo a Julie
17:05Policie Hamburk III (14)
Epizoda: Miluj bližního svého
18:05Slečna Marplová IV (3)
Epizoda: Smysluplná vražda
15:30Námořní vyšetřovací služba VIII (22)
Epizoda: Baltimore
16:25Zločiny ze sousedství I (6)
Epizoda: Rodiče na pranýři
17:20Policie Hamburk III (15)
Epizoda: Rozchod v dobrém
18:20Big Ben III (2)
Epizoda: Hon
15:25Námořní vyšetřovací služba VIII (23)
Epizoda: Labutí píseň
16:20Zločiny ze sousedství I (7)
Epizoda: Dvojí život ženatého muže
17:15Policie Hamburk III (16)
Epizoda: Americká svatba
18:15Big Ben III (3)
Epizoda: Smrtící aféra
nahoru
20:15Padlé královny: Trumfová dáma
Epizoda: Trumfová dáma
22:25Bosch I (10)
Epizoda: My a oni
23:20Policie Hamburk III (12)
Epizoda: Slib
20:15Wallander: Než přijde mráz
Epizoda: Než přijde mráz
22:05Bosch II (1)
Epizoda: Tělo v kufru
23:00Policie Hamburk III (13)
Epizoda: Srdce boxera
20:15Námořní vyšetřovací služba VIII (23)
Epizoda: Labutí píseň
21:05Sběratelé kostí IV (8)
Epizoda: Socha s lebkou
22:00Myšlenky zločince XIV (11)
Epizoda: Noční osvětlení
22:55Policie Hamburk III (14)
Epizoda: Miluj bližního svého
23:55Wallander: Než přijde mráz
Epizoda: Než přijde mráz
20:15Námořní vyšetřovací služba VIII (24)
Epizoda: Pyramida
21:05Sběratelé kostí IV (9)
Epizoda: Podvodník v laboratoři
22:00Myšlenky zločince XIV (12)
Epizoda: Hamelin
22:55Policie Hamburk III (15)
Epizoda: Rozchod v dobrém
23:55Sběratelé kostí IV (8)
Epizoda: Socha s lebkou
nahoru