Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima krimi

Prima krimi 21.10.2021
Prima krimi 22.10.2021
Prima krimi 23.10.2021
Prima krimi 24.10.2021
00:50Zločin III (4)
Epizoda: Motel
01:45Drsný šerif IV (4)
Epizoda: Čtyři šípy
02:55Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (16)
Epizoda: Setkání protikladů
03:50Walker, Texas Ranger IV (23) -ST -AD
Epizoda: V obležení
04:45Noční Praha
00:45Zločin III (5)
Epizoda: Na útěku
01:45Drsný šerif IV (5)
Epizoda: Hledá se výpomoc
02:55Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (17)
Epizoda: V minovém poli
03:50Walker, Texas Ranger IV (24) -ST -AD
Epizoda: Moskevská spojka
04:50Noční Praha
00:45Zločin III (6)
Epizoda: Výborná adresa
01:45Drsný šerif IV (6)
Epizoda: Vrať se, jitřenko
02:50Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (18)
Epizoda: Výstřel ve tmě
03:45Walker, Texas Ranger IV (25) -ST -AD
Epizoda: Zázrak v Middle Creeku
04:45Noční Praha
00:05Sběratelé kostí VIII (18)
Epizoda: Mrtvola v sudu
01:00Zločin III (7)
Epizoda: Naděje zabíjí
01:55Drsný šerif IV (7)
Epizoda: Dálniční loupež
03:15Bosch V (8)
Epizoda: Hora spásy
04:25Vražedné záhady slečny Fisherové I (11)
Epizoda: Krvavý cirkus
nahoru
05:33Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Noční Praha
06:50Walker, Texas Ranger IV (24) -ST -AD
Epizoda: Moskevská spojka
07:50Drsný šerif IV (5)
Epizoda: Hledá se výpomoc
09:00Julie Lescautová VIII (4) -ST -AD
Epizoda: Poslední plavba
05:33Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Noční Praha
07:00Walker, Texas Ranger IV (25) -ST -AD
Epizoda: Zázrak v Middle Creeku
07:55Drsný šerif IV (6)
Epizoda: Vrať se, jitřenko
09:05Julie Lescautová VIII (5) -ST -AD
Epizoda: Falešný viník
05:33Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:20Vražedné záhady slečny Fisherové I (11)
Epizoda: Krvavý cirkus
07:35Drsný šerif IV (7)
Epizoda: Dálniční loupež
08:55Julie Lescautová VIII (6) -ST -AD
Epizoda: Účtování
05:40Noční Praha
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Noční Praha
06:25Vražedné záhady slečny Fisherové I (12)
Epizoda: Vražda v temnotě
07:40Drsný šerif IV (8)
Epizoda: Zmrtvýchvstání
08:50Julie Lescautová IX (1) -ST -AD
Epizoda: Riziko povolání
nahoru
11:00Big Ben IV (12)
Epizoda: Sport zabíjí
13:00Policie Hamburk VIII (4) -AD
Epizoda: Souboj srdcí
14:00Případ pro dva VI (58)
Epizoda: Na frontové linii
11:00Big Ben IV (13)
Epizoda: Válka hvězd
13:00Policie Hamburk VIII (5) -AD
Epizoda: Cizí dítě
14:00Případ pro dva VI (59)
Epizoda: Pachatelé a oběti
10:50Big Ben V (1)
Epizoda: Řád mravní čistoty
12:50Policie Hamburk VIII (6) -AD
Epizoda: Šachová partie
13:50Případ pro dva VI (60)
Epizoda: Zmařené sny
10:45Vraždy v Brokenwoodu VII (5) -ST -AD
Epizoda: Osvícený
12:45Policie Hamburk VIII (7) -AD
Epizoda: Outsider
13:45Případ pro dva VI (61)
Epizoda: Temné stíny
nahoru
15:10Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (17)
Epizoda: V minovém poli
16:05Julie Lescautová VIII (5) -ST -AD
Epizoda: Falešný viník
18:00Big Ben IV (13)
Epizoda: Válka hvězd
15:10Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (18)
Epizoda: Výstřel ve tmě
16:05Julie Lescautová VIII (6) -ST -AD
Epizoda: Účtování
18:00Big Ben V (1)
Epizoda: Řád mravní čistoty
15:00Vražedné záhady slečny Fisherové I (11)
Epizoda: Krvavý cirkus
16:10Julie Lescautová IX (1) -ST -AD
Epizoda: Riziko povolání
18:05Vraždy v Brokenwoodu VII (5) -ST -AD
Epizoda: Osvícený
15:00Vražedné záhady slečny Fisherové I (12)
Epizoda: Vražda v temnotě
16:15Julie Lescautová IX (2) -ST -AD
Epizoda: Zlatá mládež
18:15Vraždy v Brokenwoodu VII (6) -ST -AD
Epizoda: Na vás, paní Robinsonová
nahoru
20:15Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (18)
Epizoda: Výstřel ve tmě
21:00Sběratelé kostí VIII (17)
Epizoda: Cestovatel v čase
22:00Zločin III (6)
Epizoda: Výborná adresa
22:55Policie Hamburk VIII (3) -AD
Epizoda: Past
23:50Sběratelé kostí VIII (16)
Epizoda: Kamarádka v nouzi
20:15Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (1)
Epizoda: Dvě rány a jede se dál
21:00Sběratelé kostí VIII (18)
Epizoda: Mrtvola v sudu
22:00Zločin III (7)
Epizoda: Naděje zabíjí
22:55Policie Hamburk VIII (4) -AD
Epizoda: Souboj srdcí
23:50Sběratelé kostí VIII (17)
Epizoda: Cestovatel v čase
20:15McDonaldová a Dodds: Spoušť zrcadel
Epizoda: Spoušť zrcadel
22:05Bosch V (8)
Epizoda: Hora spásy
23:05Policie Hamburk VIII (5) -AD
Epizoda: Cizí dítě
20:15Purpurové řeky: Stíny černé Afriky
Epizoda: Stíny černé Afriky
22:25Bosch V (9)
Epizoda: Zadržte noc
23:25Policie Hamburk VIII (6) -AD
Epizoda: Šachová partie
nahoru