Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima love

Prima love 21.01.2021
Prima love 22.01.2021
Prima love 23.01.2021
Prima love 24.01.2021
00:05Doktor z venkova V (15)
Epizoda: Kámen úrazu
01:05Doktor z venkova V (16)
Epizoda: Na zdraví, pane pastore
02:05Hříšná láska (207)
Epizoda: Hříšná láska 207.
03:05Ranč Heartland VII (14)
Epizoda: Co jsme ztratili
04:00Trpké víno (48)
Epizoda: Stíny minulosti 2/2
04:50Na zámku
00:50Doktor z venkova V (18)
Epizoda: Kárné řízení
01:50Hříšná láska (208)
Epizoda: Hříšná láska 208.
02:45Ranč Heartland VII (15)
Epizoda: Kouřová clona
03:45Trpké víno (49)
Epizoda: Dokud budeme spolu 1/2
04:35Na zámku
00:10Doktor z venkova V (19)
Epizoda: Shromáždění
01:10Doktor z venkova V (20)
Epizoda: Vstup zakázán
02:10Hříšná láska (209)
Epizoda: Hříšná láska 209.
03:10Ranč Heartland VII (16)
Epizoda: Návraty
04:05Trpké víno (50)
Epizoda: Dokud budeme spolu 2/2
00:00Doktor z venkova V (21)
Epizoda: Hledám svého muže
00:00Doktor z venkova V (21)
Epizoda: Hledám svého muže
01:00Doktor z venkova V (22)
Epizoda: Odpuštění zamítnuto
02:00Hříšná láska (210)
Epizoda: Hříšná láska 210.
03:00Ranč Heartland VII (17)
Epizoda: Vše je v sázce
03:55Trpké víno (51)
Epizoda: Když to nejméně čekáš 1/2
04:50Na zámku
nahoru
05:32Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Na zámku
06:25Má tlustá Valentýna (172)
07:45Jak se staví sen
Epizoda: Pechoušovi / Praha - Chodovec
08:50Velmi křehké vztahy II (11)
Epizoda: Nová výzva
09:55Prostřeno!
05:33Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Na zámku
06:20Má tlustá Valentýna (173)
07:40Jak se staví sen
Epizoda: Kalousovi / Beroun
08:45Velmi křehké vztahy II (12)
Epizoda: Červené šaty
09:50Prostřeno!
05:10Na zámku
05:40Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Na zámku
06:55Má tlustá Valentýna (174)
07:55Velmi křehké vztahy II (13)
Epizoda: Nutné zlo
09:00Jak se staví sen
Epizoda: Kušnierovi, Praha 9
05:32Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Na zámku
07:00Má tlustá Valentýna (175)
08:00Velmi křehké vztahy II (14)
Epizoda: Zbytečná nedůvěra
09:05Jak se staví sen
Epizoda: Štěpánkovi, Sezemice u Pardubic
nahoru
10:50Nikdo není dokonalý
Epizoda: L. Olšovský, D. Šinkorová
12:15Rosamunde Pilcher: Vůně orchidejí
14:05McLeodovy dcery VI (18)
Epizoda: Divocí koně
10:45Nikdo není dokonalý
Epizoda: A. Valenta, A. Háma
12:10Rosamunde Pilcher: Otcovo dědictví
14:00McLeodovy dcery VI (20)
Epizoda: Podezíravá duše
14:55McLeodovy dcery VI (21)
Epizoda: Dny zúčtování
10:15Receptář prima nápadů
11:00Poklad z půdy
12:10Rosamunde Pilcher: Hledá se chůva
14:00McLeodovy dcery VI (22)
Epizoda: Skvrna na kráse
10:15Vychytávky Ládi Hrušky
10:55Svatby v Benátkách (11)
Epizoda: Miláček
12:20Zrazená
14:05McLeodovy dcery VI (24)
Epizoda: V hodině dvanácté
nahoru
15:05McLeodovy dcery VI (19)
Epizoda: Velké pokušení
16:00Zasněná láska (58)
Epizoda: Jantarové slzy
17:00Zasněná láska (59)
Epizoda: Stanování
17:55Doktor z venkova V (17)
Epizoda: Eckholmovo poslední kázání
18:55Doktor z venkova V (18)
Epizoda: Kárné řízení
15:55Zasněná láska (60)
Epizoda: Past na medvěda
16:55Zasněná láska (61)
Epizoda: Jsi můj
17:55Doktor z venkova V (19)
Epizoda: Shromáždění
18:55Doktor z venkova V (20)
Epizoda: Vstup zakázán
15:00McLeodovy dcery VI (23)
Epizoda: V dobrém i zlém
15:55Zasněná láska (62)
Epizoda: Večeře
16:55Zasněná láska (63)
Epizoda: Emreho prozření
17:55Doktor z venkova V (21)
Epizoda: Hledám svého muže
18:55Doktor z venkova V (22)
Epizoda: Odpuštění zamítnuto
15:00McLeodovy dcery VI (25)
Epizoda: Staré křivdy
16:00Zasněná láska (64)
Epizoda: Sněhová koule
17:00Zasněná láska (65)
Epizoda: Speciální přítel
18:00Doktor z venkova V (23)
Epizoda: Hříchy mládí
19:00Doktor z venkova V (24)
Epizoda: Poblouzněný láskou
nahoru
20:00Rosamunde Pilcher: Tajemství květinového ostrova
21:55Trpké víno (49)
Epizoda: Dokud budeme spolu 1/2
22:45Jak se staví sen - extra
Epizoda: Šimůnková
23:50Doktor z venkova V (17)
Epizoda: Eckholmovo poslední kázání
20:00Rosamunde Pilcher: Bouřlivá rána, šťastné konce
21:55Trpké víno (50)
Epizoda: Dokud budeme spolu 2/2
22:50Slunečná (73)
Epizoda: Poklad ve studni
20:00Soumrak letní lásky
21:50Trpké víno (51)
Epizoda: Když to nejméně čekáš 1/2
22:40Svatby v Benátkách (11)
Epizoda: Miláček
20:00Zrazená důvěra
21:45Trpké víno (52)
Epizoda: Když to nejméně čekáš 2/2
22:45Poklad z půdy
23:50Doktor z venkova V (23)
Epizoda: Hříchy mládí
nahoru