Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima love

Prima love 21.10.2021
Prima love 22.10.2021
Prima love 23.10.2021
Prima love 24.10.2021
00:10Trpké víno (42)
Epizoda: První bitva 2/2
01:05Velvet (52)
Epizoda: Dva návrháři
02:10Lásky přes internet (11)
Epizoda: Stará láska, fantazie a Bamblduch
02:35Dvě tváře lásky (98)
Epizoda: Paola v nemocnici
03:35Lásky přes internet (11)
Epizoda: Stará láska, fantazie a Bamblduch
04:00Na zámku
00:15Trpké víno (43)
Epizoda: Vykopané tajemství 1/2
00:55Velvet (53)
Epizoda: Nové výzvy
01:55Lásky přes internet (12)
Epizoda: Nezadaný, garde a bývalka
02:15Dvě tváře lásky (99)
Epizoda: Smrt
03:20Lásky přes internet (12)
Epizoda: Nezadaný, garde a bývalka
03:55Na zámku
00:20Trpké víno (44)
Epizoda: Vykopané tajemství 2/2
01:05Velvet (54)
Epizoda: Překvapení
02:10Lásky přes internet (13)
Epizoda: Doprovod, Facetime a voyer
02:35Dvě tváře lásky (100)
Epizoda: Pokus o odchod
03:40Lásky přes internet (13)
Epizoda: Doprovod, Facetime a voyer
04:00Na zámku
00:05Trpké víno (45)
Epizoda: Záležitost srdce 1/2
00:55Velvet (55)
Epizoda: Velké změny
01:55Já, společnice I (1)
Epizoda: Poprvé
02:30Dvě tváře lásky (101)
Epizoda: Na každého jednou dojde
03:30Já, společnice I (1)
Epizoda: Poprvé
03:55Na zámku
nahoru
05:21Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Na zámku
06:25Dvě tváře lásky (98)
Epizoda: Paola v nemocnici
07:45Jak se staví sen
08:50Přístav (68)
Epizoda: Vítání jara
05:25Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Na zámku
06:20Dvě tváře lásky (99)
Epizoda: Smrt
07:30Jak se staví sen
08:55Přístav (69)
Epizoda: Poklad
05:20Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Na zámku
07:10Dvě tváře lásky (100)
Epizoda: Pokus o odchod
08:15Přístav (70)
Epizoda: Ne
09:40Jak se staví sen
Epizoda: Zahrádka / Brandýs nad Labem
05:15Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Na zámku
07:00Dvě tváře lásky (101)
Epizoda: Na každého jednou dojde
07:55Přístav (71)
Epizoda: Brácho!
09:15Postav si sen!
Epizoda: Jaroslava Kubalíková / Praha
nahoru
10:10Prostřeno!
11:05Ano, šéfe!
Epizoda: Bohéma Grand Restaurant / Brno
12:20Rosamunde Pilcher: Vůně vanilky
14:20Záchranáři z hor IX (91)
Epizoda: Mateřská láska - 1. část
10:05Prostřeno!
11:00Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Sedmé nebe / Plzeň
12:20Rosamunde Pilcher: Kandidáti na lásku
14:15Záchranáři z hor IX (93)
Epizoda: Ledové sevření - 1. část
10:20Receptář prima nápadů
11:15Poklad z půdy
12:20Rosamunde Pilcher: Síla lásky
14:20Záchranáři z hor IX (95)
Epizoda: Zimní dítě - 1. část
10:20Vychytávky Ládi Hrušky
11:00Svatby v Benátkách (50)
Epizoda: Sedm set padesát osm korálků
12:20Můj splněný sen
14:15Záchranáři z hor X (97)
Epizoda: Boj o syna - 1. část
nahoru
15:10Záchranáři z hor IX (92)
Epizoda: Mateřská láska - 2. část
16:10Divoký anděl (96)
17:05Divoký anděl (97)
18:00Záchranáři z hor IX (93)
Epizoda: Ledové sevření - 1. část
19:00Záchranáři z hor IX (94)
Epizoda: Ledové sevření - 2. část
15:10Záchranáři z hor IX (94)
Epizoda: Ledové sevření - 2. část
16:10Divoký anděl (98)
17:05Divoký anděl (99)
18:00Záchranáři z hor IX (95)
Epizoda: Zimní dítě - 1. část
19:00Záchranáři z hor IX (96)
Epizoda: Zimní dítě - 2. část
15:10Záchranáři z hor IX (96)
Epizoda: Zimní dítě - 2. část
16:10Divoký anděl (100)
17:05Divoký anděl (101)
18:00Záchranáři z hor X (97)
Epizoda: Boj o syna - 1. část
19:00Záchranáři z hor X (98)
Epizoda: Boj o syna - 2. část
15:05Záchranáři z hor X (98)
Epizoda: Boj o syna - 2. část
16:05Divoký anděl (102)
17:00Divoký anděl (103)
18:00Záchranáři z hor X (99)
Epizoda: Štěstí je jako motýl - 1. část
19:00Záchranáři z hor X (100)
Epizoda: Štěstí je jako motýl - 2. část
nahoru
20:00Rosamunde Pilcher: Argentinské tango
21:55Velvet (53)
Epizoda: Nové výzvy
22:551. MISE (9)
Epizoda: Králík od Olgy
20:00Rosamunde Pilcher: Láska, zloděj a diamanty
21:55Velvet (54)
Epizoda: Překvapení
22:55Slunečná (134)
Epizoda: Klidný den
20:00Utajená pomsta
21:50Velvet (55)
Epizoda: Velké změny
22:50Svatby v Benátkách (50)
Epizoda: Sedm set padesát osm korálků
20:00Osudná předtucha
21:50Velvet (56)
Epizoda: Spory a hádky
22:45Poklad z půdy
23:50Trpké víno (46)
Epizoda: Záležitost srdce 2/2
nahoru