Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Max

Prima Max 07.05.2021
Prima Max 08.05.2021
Prima Max 09.05.2021
Prima Max 10.05.2021
00:25Útok žraloka
02:10Vikingové IV (8)
Epizoda: Portáž
03:10Vraždy na přelomu století (2)
Epizoda: Poběhlice
04:10Nad zimní krajinou
00:50V moci posedlosti
03:00Vikingové IV (9)
Epizoda: Smrt všude kolem
04:00Vraždy na přelomu století (3)
Epizoda: Rodinný klan
04:55Nad zimní krajinou
00:20Útok z hlubin
02:25Vikingové IV (10)
Epizoda: Poslední loď
03:20Vraždy na přelomu století (4)
Epizoda: Vražda v dobré rodině
04:20Nad zimní krajinou
00:35Královská aféra
03:30Vikingové IV (11)
Epizoda: Outsider
04:30Vraždy na přelomu století (5)
Epizoda: Neštěstí v dole
nahoru
05:25Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Astro Boy I (23)
Epizoda: Ztracen v Divnově
06:30Astro Boy I (24)
Epizoda: Invaze mikroméďů
06:50Poslední loď IV (1)
Epizoda: Do středu dění
07:45Poslední loď IV (2)
Epizoda: Héraklovy sloupy
08:40Sestřička z hor: Odvaha nade vše
05:35Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Poslední loď IV (2)
Epizoda: Héraklovy sloupy
07:00Poslední loď IV (3)
Epizoda: Chléb a hry
07:55Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka
05:33Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Astro Boy I (25)
Epizoda: Dolní město
06:45Astro Boy II (1)
Epizoda: Modrý rytíř
07:05Poslední loď IV (4)
Epizoda: Shledání
08:00Podivuhodný případ Benjamina Buttona
05:35Nad zimní krajinou
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:10Astro Boy II (2)
Epizoda: Nové kousky starého psa
06:30Poslední loď IV (3)
Epizoda: Chléb a hry
07:25Poslední loď IV (4)
Epizoda: Shledání
08:20Poslední loď IV (5)
Epizoda: Oddanost
09:15Rolničky, kam se podíváš
nahoru
10:40Emma
13:10Důkaz pravdy
10:15Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu
12:15Emma
14:50Vynálezce her
11:25Hrátky s čertem
13:10Vynálezce her
11:10Zákon přitažlivosti
13:10Let"s Dance 2
nahoru
15:10Záhady Emmy Fieldingové: Ztracená osada
17:05Pravdivé lži
17:10Nikdy neříkej nikdy
15:25Let"s Dance 2
17:40Památkáři
15:00Láska z románu
16:50Transformers: Pomsta poražených
nahoru
20:00Nikdy neříkej nikdy
22:50Kickboxer
20:00Památkáři
22:25Zběsilý únos
20:00Orel Eddie
22:15Sicario 2: Soldado
20:00Slečna slušňák
22:25Zákeřná pomluva
nahoru