Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Max

Prima Max 15.10.2021
Prima Max 16.10.2021
Prima Max 17.10.2021
Prima Max 18.10.2021
00:45To byl zítra flám
00:55Anakonda: Honba za krvavou orchidejí
02:25Vyhnanec
02:45Dokonalá skrýš
03:55Únos
04:45Nad zimní krajinou
00:55Sejměte Cartera!
01:00Žraločí invaze
03:00Smrtící virus I (1)
Epizoda: Počátek
04:00Smrtící virus I (2)
Epizoda: Mám u tebe jednorožce
04:10Byt
04:55Nad zimní krajinou
nahoru
05:35Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
06:20Adios Django
06:40Gormiti (1)
Epizoda: Poslové Gormu
07:05Gormiti (2)
Epizoda: Trénink
07:15Námořní vyšetřovací služba L. A. V (2)
Epizoda: Havárie
08:00Lucie, postrach ulice
08:05Námořní vyšetřovací služba L. A. V (3)
Epizoda: Omni
09:10Doly krále Šalamouna
09:25Farscape (1)
05:40Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
06:20Hollywood Singing and Dancing (12)
07:25Gormiti (3)
Epizoda: Udělej to jinak
07:45Námořní vyšetřovací služba L. A. V (3)
Epizoda: Omni
08:40Námořní vyšetřovací služba L. A. V (4)
Epizoda: Splacený dluh
09:15Podoby lásky
09:40Breakheartský průsmyk
nahoru
11:05Farscape (2)
11:15Holka nebo kluk (čb)
12:45Teorie chaosu
13:25Velké nesnáze v Malé Číně
14:20Space Jam
11:15Žít po svém
11:40Lemra líná
13:05Akce nemluvně
13:40Princ a já: Sloní dobrodružství
nahoru
15:35Princ a já: Sloní dobrodružství
15:50Nový svět
17:35Zítřek nikdy neumírá
18:10Gattaca
15:15Dopisy pro Julii
15:35Místo činu: Spálené naděje
17:05Renegáti: Mise cti
17:35Twilight sága: Zatmění
18:50Velký táta
nahoru
20:00Twilight sága: Zatmění
22:00Resident Evil: Apokalypsa
22:35Riddick
23:35Santa je úchyl!
20:00Terminál
20:25Legionář
22:00Fear The Walking Dead (1)
22:40Perem markýze de Sade
22:45Killing Eve (5)
23:25Killing Eve (6)
nahoru