Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Nova Cinema

Nova Cinema 18.01.2021
Nova Cinema 19.01.2021
Nova Cinema 20.01.2021
Nova Cinema 21.01.2021
00:05Zúčtování
(The Accountant) Ben Affleck v roli autistického účetního, jenž ve dne zápasí s čísly a po nocích se zločinci, které neváhá chladnokrevně likvidovat.
02:25Kobra
(Cobra) Sylvester Stallone má ochránit důležitou svědkyni. Bude to nejtěžší úkol jeho života?
04:50Jersey Boys
Hudební životopisné drama zachycující čtyřicetiletou kariéru zpěváka Frankieho Valliho.
00:55Sezóna zabíjení
(Killing Season) Dva veteráni války v Bosně, Američan Robert De Niro a bývalý srbský voják John Travolta, se po letech znovu střetávají v akcí nabité hře kočky s myší.
02:25Pravdivý příběh
(True Story) Skutečný příběh, v němž se pojí vražda, láska, podvod i vykoupení.
02:05Příběh Jamese Browna
(Get on Up) Film věnovaný životu a osudu zpěváka a hudebního skladatele Jamese Browna, který měl zásadní vliv na vývoj soulové a funkové hudby.
00:50Temné stíny
(Dark Shadows) Uvězněný upír je osvobozen a vrací se do domu svých předků.
02:50Hostitel
(The Host) Náš svět napadl neviditelný nepřítel. Lidé se mění na pouhé hostitelské tělo, jehož mozek ovládá mimozemská Duše.
nahoru
06:55Pan
Petr se ocitá ve světě pirátů, válečníků a pohádkových bytostí, aby zachránil Zemi Nezemi.
08:50102 dalmatinů
(102 Dalmatians) Ďábelská Glen Close, která pronásledovala psy, je po léčení najednou jako beránek. Jenže stačí zvuk Big Benu a hrozba se vrací!
05:15Podraz
(The Sting) Robert Redford a Paul Newman v legendární filmu o jednom geniálním dostihovém podrazu.
07:35Mentalista V (3)
(The Mentalist V)
08:25Mentalista V (4)
(The Mentalist V)
09:15Navždy mladý
(Forever Young) Příběh hibernovaného pilota, kterého zapomněli rozmrazit, a lásky, kterou nezničil ani ukradený čas.
05:45Atlantida: Tajemná říše
(Atlantis: The Lost Empire) Expedice za objevením bájné Atlantidy začíná...
07:10Medvědí bratři
(Brother Bear) Příběh indiánského chlapce, jehož život se nečekaně změní v okamžiku, kdy je proměněn v medvěda.
08:35Mentalista V (5)
(The Mentalist V)
09:30Mentalista V (6)
(The Mentalist V)
05:10Medvědí bratři
(Brother Bear) Příběh indiánského chlapce, jehož život se nečekaně změní v okamžiku, kdy je proměněn v medvěda.
06:25102 dalmatinů
(102 Dalmatians) Ďábelská Glen Close, která pronásledovala psy, je po léčení najednou jako beránek. Jenže stačí zvuk Big Benu a hrozba se vrací!
08:10Mentalista V (7)
(The Mentalist V)
09:00Mentalista V (8)
(The Mentalist V)
09:55Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček?
(Father of the Bride II) Na dědečka se cítí mladý, na roli nastávajícího otce zase příliš starý, a to ho čeká obojí.
nahoru
10:35Teleshopping
11:10Vzpomínky na Afriku
(Out of Africa) V příběhu hluboké lásky a bolestivé ztráty v oscarovém snímku režiséra Sydneyho Pollacka hrají Robert Redford a Meryl Streepová.
14:05Teleshopping
14:40Navždy mladý
(Forever Young) Příběh hibernovaného pilota, kterého zapomněli rozmrazit, a lásky, kterou nezničil ani ukradený čas.
11:05Teleshopping
11:40Magická posedlost
(Practical Magic) Sandra Bullock a Nicole Kidman v romantickém příběhu o čarodějkách, opravdové lásce a dávném prokletí.
13:30Teleshopping
14:05Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček?
(Father of the Bride II) Na dědečka se cítí mladý, na roli nastávajícího otce zase příliš starý, a to ho čeká obojí.
10:20Teleshopping
10:50Láska s výstrahou
(Two Weeks Notice) Sandra Bullock a Hugh Grant v romantické komedii o svérázné, energické právničce, která se zamiluje do svého úhlavního nepřítele.
12:40První rána
(Jackie Chan´s First Strike) Nezničitelný Jackie Chan jako hongkongský polda, jehož nenáročný úkol se mění ve zběsilou honičku přes půl světa.
14:10Teleshopping
14:40Warcraft: První střet
(Warcraft) Epické fantasy dobrodružství natočené na motivy celosvětově populární počítačové hry.
11:50Teleshopping
12:20První rána
(Jackie Chan´s First Strike) Nezničitelný Jackie Chan jako hongkongský polda, jehož nenáročný úkol se mění ve zběsilou honičku přes půl světa.
13:50Teleshopping
14:20Trhala fialky dynamitem
Bláznivě rozpustilá česká komedie o tom, jak chudá moravská rodina k podnikání přišla.
nahoru
16:30Magická posedlost
(Practical Magic) Sandra Bullock a Nicole Kidman v romantickém příběhu o čarodějkách, opravdové lásce a dávném prokletí.
18:25Alvin a Chipmunkové 2
(Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel) Jsou zpět a nejsou sami!
16:00Dánská dívka
(The Danish Girl) Příběh slavného malíře, který si jednoho dne uvědomí, že je ženou v mužském těle, a jako první na světě podstoupí operaci vedoucí ke změně pohlaví.
18:10Láska s výstrahou
(Two Weeks Notice) Sandra Bullock a Hugh Grant v romantické komedii o svérázné, energické právničce, která se zamiluje do svého úhlavního nepřítele.
16:50Zaříkávač koní
(The Horse Whisperer) Milostný příběh na pozadí psychologického dramatu o tom, jak obtížné je uzdravit poraněnou duši a odolat lásce.
16:10Hranaři
Miroslav Etzler se rozhodne pro nebezpečnou hru a do přípravy namočí i nic netušícího přítele Sašu Rašilova.
18:00Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn
(Big Mommas: Like Father, Like Son) Agent v sukni opět vyráží do akce! Martin Lawrence má ovšem tentokrát s sebou posilu, svého nevlastního syna, který se stal svědkem vraždy.
nahoru
20:00Dánská dívka
(The Danish Girl) Příběh slavného malíře, který si jednoho dne uvědomí, že je ženou v mužském těle, a jako první na světě podstoupí operaci vedoucí ke změně pohlaví.
22:20Příběh Jamese Browna
(Get on Up) Film věnovaný životu a osudu zpěváka a hudebního skladatele Jamese Browna, který měl zásadní vliv na vývoj soulové a funkové hudby.
20:00První rána
(Jackie Chan´s First Strike) Nezničitelný Jackie Chan jako hongkongský polda, jehož nenáročný úkol se mění ve zběsilou honičku přes půl světa.
21:35Hostitel
(The Host) Náš svět napadl neviditelný nepřítel. Lidé se mění na pouhé hostitelské tělo, jehož mozek ovládá mimozemská Duše.
23:55Mystery, Aljaška
(Mystery, Alaska) Když dostanou amatérští hokejisté z Mystery na Aljašce nabídku na zápas s týmem New York Rangers, okamžitě se stanou středem pozornosti.
20:00Hranaři
Miroslav Etzler se rozhodne pro nebezpečnou hru a do přípravy namočí i nic netušícího přítele Sašu Rašilova.
22:00Skrytá vada
(Inherent Vice) Joaquin Phoenix v roli detektiva, kterého bývalá přítelkyně přemluví, aby vyšetřil zmizení bohatého realitního makléře.
20:00Láska na kari
(The Hundred-Foot Journey) Majitelka luxusní restaurace na francouzském venkově válčí s konkurenčním podnikem indické rodiny.
22:30Úžasný propadák
(The Disaster Artist aka The Masterpiece) Film The Room, který natočil Tommy Wiseau, patří mezi nejhorší hollywoodské filmy všech dob. Toto je příběh o natáčení filmu a jeho tvůrci.
nahoru