Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova Fun Nova FunNova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Prima Plus Prima PlusPrima Star Prima StarCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Nova Cinema

Nova Cinema 18.01.2022
Nova Cinema 19.01.2022
Nova Cinema 20.01.2022
Nova Cinema 21.01.2022
00:20Vzmuž se
(Man Up) Novinářka Nancy byla na mnohých schůzkách naslepo, ale pomalu už ztrácí naději, že někdy potká toho pravého...
01:50Sousedi
(Neighbors aka Bad Neighbours) Bláznivá komedie o mladém páru, který je po narození dítěte nucen snášet partu rozjařených studentů, kteří si pronajali sousední dům.
00:35Smrtonosná zbraň 3
(Lethal Weapon 3) Před odchodem do penze nehodlá Danny Glover už nic riskovat. Ale Mel Gibson při zneškodňování bomby sáhnul na špatný drát a vyhodil do povětří celý dům.
02:40Vzmuž se
(Man Up) Novinářka Nancy byla na mnohých schůzkách naslepo, ale pomalu už ztrácí naději, že někdy potká toho pravého...
01:50Vyvolená
(Damsel) Jižanský bohatý obchodník Samuel Alabaster se právě vydává do divoké prérie, aby zde požádal ženu svých snů o ruku. Bude ho ale Penelope vůbec chtít...
04:40K-9: Můj přítel se studeným čumákem
(K-9) Svérázný polda a ještě svéráznější pes pronásledují drogového bosse.
00:35(K)lamač srdcí
(Heartbreaker) Když žena nepozná, že je v nespokojeném vztahu, přichází na scénu profesionální rozbíječ vztahů.
02:25Melanie: Dar života a smrti
(Girl with All the Gifts, The) Lidstvo je téměř vyhubeno kvůli parazitické houbě, která se přenáší lidskými tekutinami se infikovaní lidé se rychle mění v bezduché zombie...
nahoru
05:05Řeka
(The River) Mel Gibson a Sissi Spacek v americkém sociálním dramatu o farmářské rodině, která se pokouší vzdorovat osudu.
07:00Pasáček vepřů
(Der Schweinehirt) Jedinou záchranou zadluženého království je sňatek prince Augustina s bohatou nevěstou.
08:10Teleshopping
08:40Mentalista (7)
(The Mentalist)
09:30Tančím, abych žil
(Take the Lead) Učitel klasického tance Antonio Banderas v příběhu o cestě k sebedůvěře, plném energie a sexy tanečních pohybů.
05:05Malí uličníci
(The Little Rascals) Jeden z členů chlapecké party se zamiloval, čímž ohrozil existenci klubu odpůrců dívek.
06:20K-9: Můj přítel se studeným čumákem
(K-9) Svérázný polda a ještě svéráznější pes pronásledují drogového bosse.
08:05Teleshopping
08:40Mentalista (8)
(The Mentalist)
09:30Ladíme 3
(Pitch Perfect 3) Členky pěvecké skupiny Bellas se každá živí normální prací, to je ale nuda, proto přijmou nabídku vydat se společně do Evropy vyhrát pěveckou soutěž...
06:15Evoluce
(Evolution) Sci-fi komedie o zrychlené evoluci mimozemské DNA, která by mohla ohrozit svět, pokud ji nezastaví skupina odvážných vědců.
08:00Teleshopping
08:30Mentalista (9)
(The Mentalist)
09:20Kopí osudu
(Die Jagd nach der heiligen Lanze) Mladý archeolog a jeho snoubenka se rozhodnou, že najdou Kopí osudu, o které se zajímá bohatý baron von Haan...
05:50Princezna husopaska
(Die Gänsemagd) Klasická pohádka bratří Grimmů o podlé komorné, laskavé princezně a o tom, že není snadné oklamat srdce, která jsou si souzena.
06:50Paul a škola života
(L´école buissonniere) Paul, který přišel ze sirotčince se při svých toulkách seznamuje s divokou přírodou, zvířaty a také s dobrosrdečným pytlákem...Totochem
08:50Teleshopping
09:20Mentalista (10)
(The Mentalist)
nahoru
11:40Teleshopping
12:00Husí kůže
(Goosebumps) Horrorových příběhů o monstrech a příšerách, které jsou uzamčené v knihách. Zachova zvědavost ale způsobí, že neúmyslně tyto příšery vypustí
13:50Evoluce
(Evolution) Sci-fi komedie o zrychlené evoluci mimozemské DNA, která by mohla ohrozit svět, pokud ji nezastaví skupina odvážných vědců.
11:10První rytíř
(First Knight) Král Sean Connery a rytíř Richard Gere se střetnou v největší bitvě života o společnou lásku Julii Ormond.
13:40Teleshopping
14:00Yeti: Ledové dobrodružství
(Smallfoot) Yeti Migo se v Himaláji setká s člověkem, když se ale chce o svůj objev podělit se soukmenovci, ukáže se, že na existenci člověka nevěří.
11:35Ant-Man
(Ant-Man) Dobrodružná akční komedie podle komiksové předlohy.
13:45Teleshopping
14:05Paul a škola života
(L´école buissonniere) Paul, který přišel ze sirotčince se při svých toulkách seznamuje s divokou přírodou, zvířaty a také s dobrosrdečným pytlákem...Totochem
10:10Mstitelé
(The Avengers) Akční komedie, kde Sean Connery poroučí větru i dešti a Raplh Fiennes s Umou Thurmanovou se mu v tom snaží zabránit.
11:4550 k 1
(50 to 1) Vsadili vše na jednoho koně...úplně vše..
13:45Teleshopping
14:05Kněz je poděs
(License to Wed) Kdo zvládne manželskou školu reverenda Franka, přežije už úplně všechno!
nahoru
15:40První rytíř
(First Knight) Král Sean Connery a rytíř Richard Gere se střetnou v největší bitvě života o společnou lásku Julii Ormond.
18:10Život je život
Ondřej Vetchý sní, že je tajným agentem. Ve skutečném životě je despotický otec rodiny, který terorizuje své tři dcery, jejich nápadníky i manželku.
15:40Stážisti
(The Internship) Příběh Billy a Nick o kariérním pádu podomních prodejců a novém růstu na stáži pro společnost Google...
17:55Ant-Man
(Ant-Man) Dobrodružná akční komedie podle komiksové předlohy.
16:15Agent v sukni
(Big Momma´s House) Aby dopadl uprchlého zločince, promění se agent FBI Martin Lawrence třeba i v tlustou starou černošku.
18:0550 k 1
(50 to 1) Vsadili vše na jednoho koně...úplně vše..
15:45Hunger Games: Vražedná pomsta
(The Hunger Games: Catching Fire) Napínavý příběh dobrodružství, útlaku a romantiky pokračuje!
18:15Zelená je tráva
(Kicking & Screaming) Phil převezme neúspěšné fotbalové chlapecké družstvo. To, co původně vypadalo jako katastrofa, se brzy ukáže jako ta nejlepší volba pro tým i rodinu.
nahoru
20:00John Carter: Mezi dvěma světy
(John Carter) Bývalý vojenský kapitán se ocitne ve válce proti obyvatelům Marsu.
22:25Melanie: Dar života a smrti
(Girl with All the Gifts, The) Lidstvo je téměř vyhubeno kvůli parazitické houbě, která se přenáší lidskými tekutinami se infikovaní lidé se rychle mění v bezduché zombie...
20:00Agent v sukni
(Big Momma´s House) Aby dopadl uprchlého zločince, promění se agent FBI Martin Lawrence třeba i v tlustou starou černošku.
21:55(K)lamač srdcí
(Heartbreaker) Když žena nepozná, že je v nespokojeném vztahu, přichází na scénu profesionální rozbíječ vztahů.
23:50Melanie: Dar života a smrti
(Girl with All the Gifts, The) Lidstvo je téměř vyhubeno kvůli parazitické houbě, která se přenáší lidskými tekutinami se infikovaní lidé se rychle mění v bezduché zombie...
20:00Hunger Games: Vražedná pomsta
(The Hunger Games: Catching Fire) Napínavý příběh dobrodružství, útlaku a romantiky pokračuje!
22:40Hodina vlka
(The Wolf Hour) Výpadek proudu v celém New Yorku v roce 1977 vyvolá požáry, rabování a stupňující se násilí. Pro spisovatelku trpící agorafobií je to děsivý zážitek
20:00Máma mezi Marťany
(Mars Needs Moms) Když Milovu maminku unesou Marťani, jedinou šancí na její záchranu je Milo, který si konečně uvědomí, že ji má rád.
21:35Skandál v OSN
(Backstabbing for Beginners) Mladý idealistický diplomat, zaměstnanec OSN, při svém působení v Iráku před americkou invazí odhaluje úplatky a rozkrádání humanitárního programu
23:35Hodina vlka
(The Wolf Hour) Výpadek proudu v celém New Yorku v roce 1977 vyvolá požáry, rabování a stupňující se násilí. Pro spisovatelku trpící agorafobií je to děsivý zážitek
nahoru