Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova Fun Nova FunNova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Prima Plus Prima PlusPrima Star Prima StarCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Paramount network

Paramount network 18.01.2022
Paramount network 19.01.2022
Paramount network 20.01.2022
Paramount network 21.01.2022
00:15Červený trpaslík (1)
Pekelně ostrý výlet
00:55Jackass 2
Jackass 2
02:40Griffinovi (2)
03:00Griffinovi (3)
03:30Griffinovi (4)
04:00Griffinovi (5)
04:30Griffinovi (6)
00:15Červený trpaslík (2)
Nachystejte květináče
01:00Griffinovi (8)
01:30Griffinovi (9)
02:00Griffinovi (10)
02:30Griffinovi (11)
03:00Griffinovi (12)
03:30Griffinovi (13)
04:00Griffinovi (14)
04:30Griffinovi (15)
00:15Červený trpaslík (3)
Uroboros
00:55Orange County
02:40Griffinovi (17)
03:00Griffinovi (18)
03:30Griffinovi (19)
04:00Griffinovi (20)
04:30Griffinovi (21)
00:15Červený trpaslík (4)
Zkouška kanálem
01:00Griffinovi (2)
01:30Griffinovi (3)
02:00Griffinovi (4)
02:30Griffinovi (5)
03:00Griffinovi (6)
03:30Griffinovi (7)
04:00Griffinovi (8)
04:30Griffinovi (9)
nahoru
05:00Griffinovi (7)
05:30Jak jsem poznal vaši matku (21)
06:00Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (18)
Apokalypsa Yao
06:30Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (19)
Láska kvete v každém věku
07:00Tučňáci z Madagaskaru (9)
Generál Šindžin a zlý džin
07:30Tučňáci z Madagaskaru (10)
Záludy se žaludy / Na mazla majzla
08:00Spongebob v kalhotách (92)
Ztracená Atlantida
09:00Spongebob v kalhotách (94)
Houba co si vymýšlí / Supermořec vs. SpongeBob
09:30Spongebob v kalhotách (95)
Letní vězení / Boj o přežití
05:00Griffinovi (16)
05:30Jak jsem poznal vaši matku (22)
06:00Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (20)
Pravý dračí bojovník
06:30Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (21)
První pětka
07:00Tučňáci z Madagaskaru (11)
Banánoví bandité / K.R.A.CH.
07:30Tučňáci z Madagaskaru (12)
Neopičejný výlet / Sněhokalypsa!
08:00Spongebob v kalhotách (100)
Zakázané hambáče / Bratranec Stenly
08:30Spongebob v kalhotách (101)
Luxusní dům / Ta naše kapela
09:00Spongebob v kalhotách (102)
Centové šílenství / Námořní nováček
09:30Spongebob v kalhotách (103)
Spongikus / Podivná symfonie
05:00Griffinovi (22)
05:30Jak jsem poznal vaši matku (23)
06:00Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (22)
Mládí je re-voltáž
06:30Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (23)
Téměř neviditelné zlo
07:00Tučňáci z Madagaskaru (13)
Obří lásky bobří / Den na Dány daný
07:30Tučňáci z Madagaskaru (14)
Tučňák, který mě miloval
08:00Spongebob v kalhotách (108)
Tajná přísada / Pravidelný zákazník
08:30Spongebob v kalhotách (109)
Zpátky do školy / SpongeBob reportérem
09:00Spongebob v kalhotách (110)
Večírek s přespáním / Soutěž mazlíčků
09:30Spongebob v kalhotách (111)
SpongeBob a velká vlna
05:00Griffinovi (10)
05:30Jak jsem poznal vaši matku (13)
06:00Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (24)
Husí tah
06:30Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (25)
Strachem sevřený
07:00Tučňáci z Madagaskaru (15)
Jančit či vojančit? / Zprávy vše spraví
07:30Tučňáci z Madagaskaru (1)
Popcornový poprask / Bleskové zmizení
08:00Spongebob v kalhotách (116)
Sépiák na návštěvě / Kulaté kalhoty
08:30Spongebob v kalhotách (117)
Vítězný pohár / Sépiák profesorem
09:00Spongebob v kalhotách (118)
Kdo chce červíčka / Ať žijí počítače
09:30Spongebob v kalhotách (119)
Kdo je tu vedoucí / SpongeBob k roztrhání
nahoru
10:00Spongebob v kalhotách (96)
Speciální díl - Divoký západ
10:30Spongebob v kalhotách (97)
20 000 hambáčů pod mořem / Bitva v Zátiší Bikin
11:00Spongebob v kalhotách (98)
Speciální díl - Kam zmizel Spongebob?
11:30Spongebob v kalhotách (99)
Dvě tváře Sépiáka / Problém s medůzami
12:00Goldbergovi (17)
The Adam Bomb
12:30Goldbergovi (18)
I Drank The Mold!
13:00Goldbergovi (19)
La Bibliotheek Es Libros
13:30Goldbergovi (20)
Just Say No
14:00Jak jsem poznal vaši matku (9)
14:30Jak jsem poznal vaši matku (10)
10:00Spongebob v kalhotách (104)
Nenormální / Je pryč
10:30Spongebob v kalhotách (105)
Tříska / Píšťalkování
11:00Spongebob v kalhotách (106)
Žít naplno každý den / Vybělený sluncem
11:30Spongebob v kalhotách (107)
Obr Sépiák / Námořní obchod
12:00Goldbergovi (21)
As You Wish
12:30Goldbergovi (22)
Dance Party USA
13:00Goldbergovi (23)
Bill/Murray
13:30Goldbergovi (24)
Goldbergs Feel Hard
14:00Jak jsem poznal vaši matku (13)
14:30Jak jsem poznal vaši matku (14)
10:00Spongebob v kalhotách (112)
Nadité kapsy / Členové sboru
10:30Spongebob v kalhotách (113)
Křupaví drtiči / Vzácná karta
11:00Spongebob v kalhotách (114)
Drazí Vikingové / Záškolák
11:30Spongebob v kalhotách (115)
Děda pirát / Tajný spolek
12:00Goldbergovi (1)
A Kick-Ass Risky Business Party
12:30Goldbergovi (2)
A Chorus Lie
13:00Goldbergovi (3)
Jimmy 5 Is Alive
13:30Goldbergovi (4)
I Caddyshacked The Pool
14:00Jak jsem poznal vaši matku (17)
14:30Jak jsem poznal vaši matku (18)
10:00Spongebob v kalhotách (120)
Čepice pro Patrika / Na co si budeme hrát?
10:30Spongebob v kalhotách (121)
Písková válka / Ulita pro Garyho
11:00Spongebob v kalhotách (122)
Není nad správnou reklamu / Výročí svatby
11:30Spongebob v kalhotách (123)
Zavřeni v mrazáku - díl 1
12:00Goldbergovi (5)
Boy Berry
12:30Goldbergovi (6)
Couples Costume
13:00Goldbergovi (7)
Lucky
13:30Goldbergovi (8)
In Conclusion, Thanksgiving
14:00Jak jsem poznal vaši matku (21)
14:30Jak jsem poznal vaši matku (22)
nahoru
15:00Jak jsem poznal vaši matku (11)
15:30Jak jsem poznal vaši matku (12)
16:00Goldbergovi (21)
As You Wish
16:30Goldbergovi (22)
Dance Party USA
17:00Goldbergovi (23)
Bill/Murray
17:30Goldbergovi (24)
Goldbergs Feel Hard
17:55Kámoš k pohledání
Kámoš k pohledání
15:00Jak jsem poznal vaši matku (15)
15:30Jak jsem poznal vaši matku (16)
16:00Goldbergovi (1)
A Kick-Ass Risky Business Party
16:30Goldbergovi (2)
A Chorus Lie
17:00Goldbergovi (3)
Jimmy 5 Is Alive
17:30Goldbergovi (4)
I Caddyshacked The Pool
17:50Blbec k večeři
Blbec k večeři
15:00Jak jsem poznal vaši matku (19)
15:30Jak jsem poznal vaši matku (20)
16:00Goldbergovi (5)
Boy Berry
16:25Goldbergovi (6)
Couples Costume
16:55Goldbergovi (7)
Lucky
17:25Goldbergovi (8)
In Conclusion, Thanksgiving
17:55Prodloužený víkend
Prodloužený víkend
15:00Goldbergovi (9)
Wingmom
15:30Goldbergovi (10)
A Christmas Story
16:00Goldbergovi (11)
Tasty Boys
16:30Goldbergovi (12)
Baio And Switch
17:00Cast Away
nahoru
20:00Orange County
21:55Comedy Club (3)
22:25Comedy Club (17)
23:00Comedy Club (18)
23:35Červený trpaslík (1)
Pekelně ostrý výlet
20:00Kámoš k pohledání
Kámoš k pohledání
22:00Comedy Club (19)
22:30Comedy Club (20)
23:00Comedy Club (21)
23:35Červený trpaslík (2)
Nachystejte květináče
20:00Win a Date with Tad Hamilton!
Win a Date with Tad Hamilton!
22:00Comedy Club (22)
22:30Comedy Club (23)
23:00Comedy Club (24)
23:35Červený trpaslík (3)
Uroboros
20:00The Gambler
The Gambler
22:25Jackass 2.5
23:35Červený trpaslík (4)
Zkouška kanálem
nahoru