Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova Fun Nova FunNova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Prima Plus Prima PlusPrima Star Prima StarCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Plus

Prima Plus 14.01.2022
Prima Plus 15.01.2022
Prima Plus 16.01.2022
Prima Plus 17.01.2022
00:50Ano, šéfe!
Epizoda: Eldorádo / Chomutov
01:55Policie v akci
Epizoda: Povedený youtuber / Agresivní nabouchanec / Cizinec chce svou dceru / Terénní auto
02:40Námořní vyšetřovací služba (20)
Epizoda: Únos
03:30Jake a tlusťoch V (15)
Epizoda: Člověk nikdy neví
04:20Policie Hamburk X (20)
Epizoda: Tichý strach
00:25Ano, šéfe!
Epizoda: Na Kačabce / Praha
01:40Policie v akci
Epizoda: Spolužačky / Domácí násilí / Nekolkovaný alkohol / Zlobivý řidič
02:30Námořní vyšetřovací služba (21)
Epizoda: Jeden, nebo druhý
03:15Jake a tlusťoch V (16)
Epizoda: Dojde k jistým změnám
04:05Policie Hamburk X (21)
Epizoda: Vina
04:50Jak se staví sen
01:30Sněžná past
03:05Ztracen v džungli
01:15Tvář vody
03:25Žraločí jezero
04:55Svět ve válce (6)
Epizoda: Banzai! /Japonsko 1931-42/
nahoru
05:10Jak se staví sen
06:25Pohoda u krbu
06:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
07:15Příhody Bolka a Lolka (15)
Epizoda: Srpnová túra
07:20Příhody Bolka a Lolka (16)
Epizoda: V lese
07:30Jen počkej, zajíci!
Epizoda: V museu
08:00Nový den
08:50SHOWTIME
09:15M*A*S*H (68)
09:45M*A*S*H (69)
06:10Pohoda u krbu
06:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
07:15Příhody Bolka a Lolka (17)
Epizoda: Zimní hrátky
07:25Příhody Bolka a Lolka (18)
Epizoda: Hoří
07:35Psí život (26)
Epizoda: Švábi
08:00Jen počkej, zajíci!
Epizoda: Pohádková ztráta paměti
08:40M*A*S*H (70)
09:10M*A*S*H (71)
09:35M*A*S*H (72)
05:10Jak se staví sen
06:00Jak se staví sen
06:46Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
07:15Příhody Bolka a Lolka (19)
Epizoda: Zelená stezka
07:25Příhody Bolka a Lolka (20)
Epizoda: Běh
07:40Příhody Bolka a Lolka (21)
Epizoda: Potápění
07:50Jen počkej, zajíci!
Epizoda: Na pláži
08:00M*A*S*H (73)
08:25M*A*S*H (74)
08:55M*A*S*H (75)
09:20Svět ve válce (6)
Epizoda: Banzai! /Japonsko 1931-42/
05:55Jak se staví sen - extra
06:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
07:10Příhody Bolka a Lolka (22)
Epizoda: Prázdniny na vsi
07:20Příhody Bolka a Lolka (23)
Epizoda: Zimní prázdniny
07:30Jen počkej, zajíci!
Epizoda: Na pláži
08:00Nový den
08:45SHOWTIME
09:10M*A*S*H (74)
09:35M*A*S*H (75)
nahoru
10:15M*A*S*H (70)
10:45ZOO (1)
Epizoda: Cesta do L.A.
11:55Inkognito
13:00Walker, Texas Ranger VI (24) -ST -AD
Epizoda: Zkouška víry
13:55Jake a tlusťoch V (16)
Epizoda: Dojde k jistým změnám
14:50Policie Hamburk X (21)
Epizoda: Vina
10:05Autosalon.tv
11:05M*A*S*H (73)
11:35Jak se staví sen - extra
Epizoda: Návraty
12:40Máme rádi Česko
Epizoda: A.Dvořáková, M.Holeček, P.Salava, E.Burešová, V.Noid Bárta, K.Střihavka
14:10Vraždy v Midsomeru XXII (2)
Epizoda: Společnost sešívaných
10:25Prima SVĚT
10:55Utajené příběhy českých dějin II (2)
Epizoda: Vraždy, sebevraždy a podivná úmrtí rodu habsburského 
11:25Šéfem za pár minut
12:00PARTIE Terezie Tománkové
12:55Receptář prima nápadů
13:45Libovky Pepy Libického
14:05Libovky Pepy Libického
14:30Vychytávky Ládi Hrušky
10:05M*A*S*H (76)
10:35M*A*S*H (77)
11:05Přešlapy III (5)
12:05Jak se staví sen - extra
Epizoda: Chvojkovi
13:05Walker, Texas Ranger VI (25) -ST -AD
Epizoda: Svatba 1/2
14:00Jake a tlusťoch V (17)
Epizoda: Peníze z nebe
14:55Policie Hamburk X (22)
Epizoda: Klan
nahoru
15:45Námořní vyšetřovací služba (21)
Epizoda: Jeden, nebo druhý
16:45Ano, šéfe!
Epizoda: Na Kačabce / Praha
17:55Policie v akci
Epizoda: Spolužačky / Domácí násilí / Nekolkovaný alkohol / Zlobivý řidič
18:50Prostřeno!
19:52Počasí
19:55HLAVNÍ ZPRÁVY
16:00Clouseau na stopě
18:00Flintstoneovi 2
15:10Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Westy / Hodonín
16:25Kapitán Exner (2)
Epizoda: Poslední pád mistra Materny
18:00Nestyda -ST -AD
19:52Počasí
19:55HLAVNÍ ZPRÁVY
15:50Námořní vyšetřovací služba (22)
Epizoda: Slabý článek
16:50Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Hrádek - Litoměřice
17:55Policie v akci
Epizoda: Pomsta na autě / Rukojmí / Mačetová pomsta / Soused rozbil kameru
18:50Prostřeno!
19:52Počasí
19:55HLAVNÍ ZPRÁVY
nahoru
20:40Krimi zprávy
20:55SHOWTIME
21:15Máme rádi Česko
Epizoda: A.Dvořáková, M.Holeček, P.Salava, E.Burešová, V.Noid Bárta, K.Střihavka
22:55DREAM TEAM - Mistři dílny
20:40Krimi zprávy
20:55SHOWTIME
21:15Hodinový manžel
23:25Pod vysokým napětím
20:40Krimi zprávy
20:55SHOWTIME
21:15DREAM TEAM - Mistři dílny
22:40Jak se staví sen - extra
23:40Jak se staví sen - extra
Epizoda: Škvrňovi
nahoru