Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Family

Prima Family 08.05.2021
Prima Family 09.05.2021
Prima Family 10.05.2021
Prima Family 11.05.2021
00:15LIKE HOUSE
00:55Policie v akci -ST -W -AD
01:50Námořní vyšetřovací služba XIII (15)
Epizoda: React tým
02:45Policie Hamburk I (21) -W -AD
Epizoda: Dlouhá cesta zpátky
03:40Policie Hamburk I (22) -W -AD
Epizoda: Karlotta
04:40Prostřeno!
01:45Jump Street 22
04:05Útěk z dětství
01:25V moci posedlosti
03:45Cyklosalon.tv
04:15Druhá světová válka: Cena říše (10)
Epizoda: Operace Overlord
00:30Policie v akci -ST -W -AD
01:30Námořní vyšetřovací služba XIII (16)
Epizoda: Ztracené zbraně
02:25Policie Hamburk II (1) -W -AD
Epizoda: Na útěku
03:25Policie Hamburk II (2) -W -AD
Epizoda: Mladší bratr
04:20Prostřeno!
nahoru
05:22Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Astro Boy II (1)
Epizoda: Modrý rytíř
06:35Psí život (5)
Epizoda: Dům na prodej
07:00M*A*S*H (36)
07:30Autosalon.tv
08:30Cyklosalon.tv
09:05Hudson a Rex II (11)
Epizoda: Smrt v podzemí
05:33Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Astro Boy II (2)
Epizoda: Nové kousky starého psa
06:30Psí život (6)
Epizoda: Hladový jako pes
06:55M*A*S*H (36)
07:35M*A*S*H (37)
08:00Druhá světová válka: Cena říše (10)
Epizoda: Operace Overlord
09:10Prima SVĚT
09:45Rozpal to, šéfe!
05:30Pohoda u krbu
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Astro Boy II (3)
Epizoda: Záchranná mise na Hydře
07:00Nový den
08:10M*A*S*H (38)
08:50Ohnivý kuře (5)
Epizoda: Divoká jízda
05:02Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Astro Boy II (4)
Epizoda: Případ tajemného ducha
07:00Nový den
08:05M*A*S*H (39)
08:45Sestřičky (65) -ST -W -AD
Epizoda: Národní umělkyně
nahoru
10:00Máme rádi Česko
Epizoda: J. Svěcený, J. Langmajer, R. Krajčo, A. Gondíková, D. Písařovicová, G. Koukalová
11:50Vraždy podle Agathy Christie (2) -W -AD
Epizoda: Jsem nevinná
14:10Záhady Emmy Fieldingové: Ztracená osada
10:30Prima Mazlíček
11:00PARTIE Terezie Tománkové
11:55Receptář prima nápadů
12:50Libovky Pepy Libického
13:15Vychytávky Ládi Hrušky
14:15Libovky Pepy Libického
14:40Rolničky, kam se podíváš -ST -W -AD
10:10Danielle Steelová: Jednou za život
12:00Walker, Texas Ranger VIII (12) -ST -AD
Epizoda: Otázka víry
13:00Policie Hamburk II (1) -W -AD
Epizoda: Na útěku
14:00Policie Hamburk II (2) -W -AD
Epizoda: Mladší bratr
10:10Danielle Steelová: Palomino
12:00Walker, Texas Ranger VIII (13) -ST -AD
Epizoda: Slepota
13:00Policie Hamburk II (3) -W -AD
Epizoda: Vezmi si mě
14:00Policie Hamburk II (4) -W -AD
Epizoda: Hořké pravdy
nahoru
16:05Hrátky s čertem -ST -W -AD
17:55Na houpačce
18:40Eva testuje
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
16:40Obecná škola
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:00Námořní vyšetřovací služba XIII (16)
Epizoda: Ztracené zbraně
15:55Policie v akci -ST -W -AD
16:55Krimi zprávy
17:15LIKE HOUSE
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:00Námořní vyšetřovací služba XIII (17)
Epizoda: Po práci
15:55Policie v akci -ST -W -AD
16:55Krimi zprávy
17:15LIKE HOUSE
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
nahoru
20:15Einstein - Případy nesnesitelného génia (1) -ST -W -AD
Epizoda: Kinetika
22:00Polda III (5)
Epizoda: Samí zrádci
23:15Sicario 2: Soldado
20:15Bezva ženská na krku
22:30Královská aféra
20:15Sestřičky (65) -ST -W -AD
Epizoda: Národní umělkyně
21:35Poklad z půdy
22:45Policajt nebo spratek (4)
Epizoda: Hon na zloděje
23:55LIKE HOUSE
20:15Slunečná (104)
Epizoda: Proč je Hana sama
21:407 pádů Honzy Dědka
22:55Rozpal to, šéfe!
23:40LIKE HOUSE
nahoru