Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Family

Prima Family 17.06.2021
Prima Family 18.06.2021
Prima Family 19.06.2021
Prima Family 20.06.2021
00:30Policie v akci
Epizoda: Internetový nadšenci / Podezřelý muž / Znamení válečníka / Ukradená Octavka
01:25Komisař Rex II (5) -ST -W -AD
Epizoda: Maskovaná smrt
02:30Policie Hamburk IV (5) -W -AD
Epizoda: Mořský vlk v nesnázích
03:30Policie Hamburk IV (6) -W -AD
Epizoda: Kaiovo rozhodnutí
04:30Prostřeno!
00:20LIKE HOUSE
00:55Policie v akci
Epizoda: Vykradené auto / Drsný stalking / Krátkodobý pronájem
01:50Komisař Rex II (6) -ST -W -AD
Epizoda: Slepá svědkyně
02:55Policie Hamburk IV (7) -W -AD
Epizoda: Zelenáč
03:50Policie Hamburk IV (8) -W -AD
Epizoda: Dvojí život
00:00Policie v akci
Epizoda: Ukradený invalidní vozík / Kolaps na Hlaváku / Žárlivka / Pachatel ve squatu
00:00Policie v akci
Epizoda: Ukradený invalidní vozík / Kolaps na Hlaváku / Žárlivka / Pachatel ve squatu
01:00Komisař Rex II (7) -ST -W -AD
Epizoda: Nebezpečný lov
02:00Policie Hamburk IV (9) -W -AD
Epizoda: Rybí válka
03:00Policie Hamburk IV (10) -W -AD
Epizoda: Pohřešované štěstí
04:00Prostřeno!
01:40Bastardi 3
03:45Expert na zločin (1)
Epizoda: Náměsíčná žena
04:45Jak se staví sen
Epizoda: Černohorští / Suchdol
nahoru
05:12Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Max Steel II (3)
Epizoda: Pralesy
07:00Nový den
08:05M*A*S*H (76)
08:45Sestřičky (76) -ST -AD
Epizoda: Hranice života a smrti
05:25Pohoda u krbu
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Max Steel II (4)
Epizoda: Když blesk uhodí dvakrát
07:00Nový den
08:05M*A*S*H (77)
08:45Slunečná (115)
Epizoda: Ponížená vesnice
05:35Pohoda u krbu
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Max Steel II (5)
Epizoda: Oheň a led
06:30Psí život (17)
Epizoda: Jako kočka a pes
06:55Autosalon.tv
07:55Cyklosalon.tv
08:25Expert na zločin (1)
Epizoda: Náměsíčná žena
09:30Máme rádi Česko
Epizoda: V. Příhodová, T. Matonoha, O. Pavelka, J. Ondra, L. Benešová, A. Procházka
05:35Pohoda u krbu
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:10Max Steel II (6)
Epizoda: V pasti
06:40Psí život (18)
Epizoda: Úschovna kostí
07:05M*A*S*H (77)
07:45M*A*S*H (78)
08:10Hitlerovi bodyguardi (3)
Epizoda: Zabijte nového kancléře!
09:20Prima SVĚT
09:55Rozpal to, šéfe!
nahoru
10:10Rosamunde Pilcher: Květ života -ST -AD
Epizoda: Květ života
12:05Walker, Texas Ranger IX (15) -ST -AD
Epizoda: Spravedlnost pro všechny
13:05Policie Hamburk IV (7) -W -AD
Epizoda: Zelenáč
14:05Policie Hamburk IV (8) -W -AD
Epizoda: Dvojí život
10:10Rosamunde Pilcher: Rackové ve větru -ST -AD
Epizoda: Rackové ve větru
12:05Walker, Texas Ranger IX (16) -ST -AD
Epizoda: Šest hodin
13:05Policie Hamburk IV (9) -W -AD
Epizoda: Rybí válka
14:05Policie Hamburk IV (10) -W -AD
Epizoda: Pohřešované štěstí
11:15Odvrácená tvář Paříže (1)
Epizoda: Záhada v Louvru
13:10Forrest Gump
10:30Prima Mazlíček
11:00PARTIE Terezie Tománkové
11:50Receptář prima nápadů
12:45Libovky Pepy Libického
13:10Vychytávky Ládi Hrušky
14:10Jak se staví sen
nahoru
15:05Komisař Rex II (6) -ST -W -AD
Epizoda: Slepá svědkyně
16:15LIKE HOUSE
16:50Policie v akci
Epizoda: Vykradené auto / Drsný stalking / Krátkodobý pronájem
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:05Komisař Rex II (7) -ST -W -AD
Epizoda: Nebezpečný lov
16:15LIKE HOUSE
16:50Policie v akci
Epizoda: Ukradený invalidní vozík / Kolaps na Hlaváku / Žárlivka / Pachatel ve squatu
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
16:10Pátek není svátek
17:55Na houpačce
18:40Eva testuje
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:05Bota jménem Melichar
16:20Jak básníci čekají na zázrak -ST -W -AD
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
nahoru
20:15Slunečná (115)
Epizoda: Ponížená vesnice
21:30TEMNÝ KRAJ (8) -ST -W -AD
Epizoda: Pekelníci 2/2
22:55Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Plevel / Praha 10
20:15Máme rádi Česko
Epizoda: V. Příhodová, T. Matonoha, O. Pavelka, J. Ondra, L. Benešová, A. Procházka
22:05Bota jménem Melichar
23:25LIKE HOUSE
20:15Einstein - Případy nesnesitelného génia (7) -ST -W -AD
Epizoda: Magnetismus
21:30Temné hlubiny
23:50Kořist
20:15Zakleté pírko -ST -W -AD
22:20Já, pomsta
nahoru