Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Family

Prima Family 21.01.2021
Prima Family 22.01.2021
Prima Family 23.01.2021
Prima Family 24.01.2021
00:40Námořní vyšetřovací služba X (12)
Epizoda: Šiva
01:35Policie Hamburk VII (29) -W -AD
Epizoda: Narušitelé večírků
02:25Policie Hamburk VII (30) -W -AD
Epizoda: V pasti
03:35Prostřeno!
00:05Policie v akci
Epizoda: BEST OF - Agresivní šéf s kradeným autem / Rvačka hooligans / Urna /Krysí lidé
01:00Námořní vyšetřovací služba X (13)
Epizoda: Autonehoda
02:00Policie Hamburk VIII (1) -W -AD
Epizoda: Loď snů
03:00Policie Hamburk VIII (2) -W -AD
Epizoda: Nový velitel
03:55Prostřeno!
00:30Námořní vyšetřovací služba X (14)
Epizoda: Kanárek
01:25Policie Hamburk VIII (3) -W -AD
Epizoda: Past
02:25Policie Hamburk VIII (4) -W -AD
Epizoda: Souboj srdcí
03:25Prostřeno!
04:20Jak se staví sen
Epizoda: Doubravová / Praha
00:50Pravidla podsvětí
02:55Vlastní pravidla
nahoru
05:10Pohoda u krbu
05:35Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Max Steel III (2)
Epizoda: Pud sebezáchovy
07:00Nový den
09:05M*A*S*H (175)
09:50M*A*S*H (176)
05:30Pohoda u krbu
05:40Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Max Steel III (3)
Epizoda: Studený pot
07:00Nový den
09:05M*A*S*H (176)
09:50M*A*S*H (177)
05:40Pohoda u krbu
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Max Steel III (4)
Epizoda: Cena za slávu
06:30Ninjago VIII (1)
Epizoda: Maska klamu
06:55Meteor Monster Truck (48)
Epizoda: Jako oko v hlavě
07:15Meteor Monster Truck (49)
Epizoda: Jaký otec, takový syn
07:25M*A*S*H (177)
08:05M*A*S*H (178)
08:35M*A*S*H (179)
09:00Autosalon.tv
05:20Pohoda u krbu
05:40Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:10Max Steel III (5)
Epizoda: Kruté moře
06:35Čapí příběhy (1)
Epizoda: Přílet
07:05M*A*S*H (179)
07:35M*A*S*H (180)
08:00Svět ve válce (21)
Epizoda: Odplata
09:15Prima SVĚT
09:50Fachmani
nahoru
10:20Rosamunde Pilcher: Hledá se chůva
12:20Walker, Texas Ranger V (12) -ST -AD
Epizoda: Nejnebezpečnější muž
13:20Policie Hamburk VIII (1) -W -AD
Epizoda: Loď snů
14:20Policie Hamburk VIII (2) -W -AD
Epizoda: Nový velitel
10:20Rosamunde Pilcher: Tajemství květinového ostrova
12:25Walker, Texas Ranger V (13) -ST -AD
Epizoda: Vánoce u Rangerů
13:25Policie Hamburk VIII (3) -W -AD
Epizoda: Past
14:25Policie Hamburk VIII (4) -W -AD
Epizoda: Souboj srdcí
10:00Partička
10:50Hudson a Rex (12)
Epizoda: Sekta
11:45Milionář mezi námi
Epizoda: Petra Plemlová
13:05Vraždy podle Agathy Christie (5)
Epizoda: Vražda na faře
10:20Vařte jako šéf!
Epizoda: Omáčky
11:00PARTIE Terezie Tománkové
11:55Receptář prima nápadů
12:50Libovky Pepy Libického
13:15Vychytávky Ládi Hrušky
13:55Jak se staví sen
14:55Pumpaři od Zlaté podkovy
nahoru
15:25Námořní vyšetřovací služba X (13)
Epizoda: Autonehoda
16:25Policie v akci
Epizoda: BEST OF - Agresivní šéf s kradeným autem / Rvačka hooligans / Urna /Krysí lidé
17:25Krimi zprávy
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Sport
19:50Počasí
19:55SHOWTIME
15:25Námořní vyšetřovací služba X (14)
Epizoda: Kanárek
16:25Policie v akci
Epizoda: BEST OF - Zlodějem je syn / Bláznivý oznamovatel 2 / Lítost s bezdomovcem / Nepovedený WC vtípek
17:25Krimi zprávy
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Sport
19:50Počasí
19:55SHOWTIME
15:10Skutečné vraždy: Tři ložnice a jedno tělo
16:55Čekání na Patrika
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Sport
19:50Počasí
19:55SHOWTIME
16:50Kluci z hor
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Sport
19:50Počasí
19:55SHOWTIME
nahoru
20:15Slunečná (73)
Epizoda: Poklad ve studni
21:35Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Sedmé nebe / Plzeň
22:55Mordparta (3)
Epizoda: Převýchova
20:15Milionář mezi námi
Epizoda: Petra Plemlová
21:40Pumpaři od Zlaté podkovy
23:30Policie v akci
Epizoda: BEST OF - Zlodějem je syn / Bláznivý oznamovatel 2 / Lítost s bezdomovcem / Nepovedený WC vtípek
20:15Asterix a olympijské hry
22:50Vražedná bilance
20:15Miluji tě modře
22:20Rocky IV
nahoru