Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova Fun Nova FunNova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Prima Plus Prima PlusPrima Star Prima StarCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Family

Prima Family 21.01.2022
Prima Family 22.01.2022
Prima Family 23.01.2022
Prima Family 24.01.2022
00:50Policie v akci
Epizoda: Otec homosexuál / Útok psa v parku / El paso na benzínce / Odmítnutý kamarád
01:40Námořní vyšetřovací služba II (2)
Epizoda: Klub dobrých manželek
02:25Jake a tlusťoch V (20)
Epizoda: Nedělám nic špatného
03:15Policie Hamburk X (25)
Epizoda: Vyhoštění
04:00Jak se staví sen
00:35Policie v akci
Epizoda: Milenec ve špajzu / Zloděj bez řidičáku / Nepřející sousedka / Bezdomovci v lese
01:25Námořní vyšetřovací služba II (3)
Epizoda: Zmizelý
02:15Jake a tlusťoch V (21)
Epizoda: Noční můra
03:05Policie Hamburk XI (1)
Epizoda: Miluješ mě
03:50Jak se staví sen
00:20Srdce z oceli
02:15Londýnský gangster
04:00Jak se staví sen
Epizoda: rodina Rathousova / Praha
00:40Million Dollar Baby
02:55Svět ve válce (7)
Epizoda: Na cestě
03:55Jak se staví sen
04:40Jak se staví sen
nahoru
05:20Pohoda u krbu
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:10Příhody Bolka a Lolka (30)
Epizoda: Příhoda na dvou kolech
06:20Příhody Bolka a Lolka (31)
Epizoda: Přátelé bobrů
06:30Jen počkej, zajíci!
Epizoda: Nové nápady vlka
07:00Nový den
08:05M*A*S*H (82)
08:30M*A*S*H (83)
09:00M*A*S*H (84)
09:30M*A*S*H (85)
09:55ZOO (2)
Epizoda: Omluva
05:10Pohoda u krbu
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Příhody Bolka a Lolka (32)
Epizoda: Tajemný plán
06:25Příhody Bolka a Lolka (33)
Epizoda: Výlet v kánoi
06:40Příhody Bolka a Lolka (34)
Epizoda: Závody draků
06:50Jen počkej, zajíci!
Epizoda: Příhody na vsi
07:25M*A*S*H (85)
07:55M*A*S*H (86)
08:20M*A*S*H (87)
08:50Autosalon.tv
09:50M*A*S*H (88)
05:30Pohoda u krbu
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Příhody Bolka a Lolka (35)
Epizoda: Čáp
06:25Příhody Bolka a Lolka (36)
Epizoda: Fotograf
06:40Příhody Bolka a Lolka (37)
Epizoda: Kovbojové a indiáni
06:50M*A*S*H (88)
07:20M*A*S*H (89)
07:50M*A*S*H (90)
08:25Svět ve válce (7)
Epizoda: Na cestě
09:30Prima SVĚT
05:30Pohoda u krbu
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Příhody Bolka a Lolka (38)
Epizoda: Malí zahradníci
06:25Příhody Bolka a Lolka (39)
Epizoda: Na špatné stopě
07:00Nový den
08:15M*A*S*H (91)
08:50M*A*S*H (92)
09:20Přešlapy III (6)
nahoru
11:05Inkognito
12:05Walker, Texas Ranger VII (4) -ST -AD
Epizoda: Válečný pokřik
12:55Jake a tlusťoch V (21)
Epizoda: Noční můra
13:55Policie Hamburk XI (1)
Epizoda: Miluješ mě
14:50Námořní vyšetřovací služba II (3)
Epizoda: Zmizelý
10:20Jak se staví sen - extra
11:20Máme rádi Česko
Epizoda: J.Dostál, T.Měcháček, P.Tomicová, V.Arichteva, M.Pártlová, D.Hůlka
12:50Vraždy v Midsomeru XXII (3)
Epizoda: Rodinné štěstí
14:40Návrat Růžového pantera
10:00Utajené příběhy českých dějin II (3)
Epizoda: Martine Šmíde, nikdy nezapomeneme!
10:25Šéfem za pár minut
11:00PARTIE Terezie Tománkové
11:55Receptář prima nápadů
12:45Libovky Pepy Libického
13:00Libovky Pepy Libického
13:20Vychytávky Ládi Hrušky
13:55Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Tiebreak / Praha - Štvanice
10:30Jak se staví sen - extra
Epizoda: Škvrňovi
11:35Walker, Texas Ranger VII (5) -ST -AD
Epizoda: Zákon Západu
12:35Jake a tlusťoch V (22)
Epizoda: Mickey Daytona
13:35Policie Hamburk XI (2)
Epizoda: Kávový král
14:35Námořní vyšetřovací služba II (4)
Epizoda: Mrtvá neznámá
nahoru
15:50Ano, šéfe!
Epizoda: Hotel Hejtmanský dvůr - Slaný
16:55Policie v akci
Epizoda: Milenec ve špajzu / Zloděj bez řidičáku / Nepřející sousedka / Bezdomovci v lese
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
16:55Pravá blondýnka
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:05Kapitán Exner (3)
Epizoda: Denár v dívčí dlani
16:45Hodinový manžel
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:40Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Blue Point - Praha 8
16:50Policie v akci
Epizoda: Xenofob / Heroin a školačky / Měděný zloděj / Muž před ZŠ
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
nahoru
20:15Máme rádi Česko
Epizoda: J.Dostál, T.Měcháček, P.Tomicová, V.Arichteva, M.Pártlová, D.Hůlka
21:55DREAM TEAM - Mistři dílny
23:25Ano, šéfe!
Epizoda: Hotel Hejtmanský dvůr - Slaný
20:15Kapitán Exner (3)
Epizoda: Denár v dívčí dlani
22:05Pád Bílého domu
20:15Manžel na hodinu
22:30Frajeři ve Vegas
20:15DREAM TEAM - Mistři dílny
21:35Jak se staví sen - extra
22:40Jak se staví sen - extra
Epizoda: Chaloupkovi
23:55Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Blue Point - Praha 8
nahoru