Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Family

Prima Family 21.10.2021
Prima Family 22.10.2021
Prima Family 23.10.2021
Prima Family 24.10.2021
01:05Policie v akci
Epizoda: Podvodný fotograf / Selfie v okně / Karlínský lupič
02:05Komisař Rex VIII (2) -ST -AD
Epizoda: Momentka
03:05Jake a tlusťoch III (13)
Epizoda: Převezl jsi mě
04:05Policie Hamburk VIII (18) -AD
Epizoda: Polibek pavouka
01:05Policie v akci
02:05Komisař Rex VIII (3) -ST -AD
Epizoda: Noc v nemocnici
03:05Jake a tlusťoch III (14)
Epizoda: A ještě jednu na cestu
04:05Policie Hamburk VIII (19) -AD
Epizoda: Útěk na mělčinu
00:55Policie v akci
01:55Komisař Rex VIII (4) -ST -AD
Epizoda: Proč musí děti trpět
02:55Jake a tlusťoch III (15)
Epizoda: Pozdní lítost
03:55Policie Hamburk VIII (20) -AD
Epizoda: Zapomenutá pravda
00:30Sejměte Cartera!
02:45Perem markýze de Sade
nahoru
05:40Pohoda u krbu
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:25Gormiti (7)
Epizoda: Turnaj
07:00Nový den
08:10M*A*S*H (208)
08:40M*A*S*H (209)
09:151. MISE (9)
Epizoda: Králík od Olgy
05:40Pohoda u krbu
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:25Gormiti (8)
Epizoda: Megašelmy přicházejí
07:00Nový den
08:20M*A*S*H (210)
08:50Slunečná (134)
Epizoda: Klidný den
05:35Pohoda u krbu
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Gormiti (9)
Epizoda: Bouře temna
06:30Psí život (3)
Epizoda: Chuťovka
06:55Bolek a Lolek
Epizoda: Robinson
07:10M*A*S*H (211)
07:45M*A*S*H (212)
08:15Fotr na tripu II
08:55Autosalon.tv
05:20Pohoda u krbu
05:40Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:15Gormiti (10)
Epizoda: Ztracen v jeskyni
06:30Psí život (4)
Epizoda: Hvězda Punťa
06:55Bolek a Lolek
Epizoda: Korida
07:10M*A*S*H (213)
07:40M*A*S*H (214)
08:05Druhá světová válka: Cena říše (8)
Epizoda: Konec začátku
09:20Prima SVĚT
09:55Šéf na grilu
nahoru
10:25Show Jana Krause
11:30Walker, Texas Ranger IV (25) -ST -AD
Epizoda: Zázrak v Middle Creeku
12:30Jake a tlusťoch III (14)
Epizoda: A ještě jednu na cestu
13:30Policie Hamburk VIII (19) -AD
Epizoda: Útěk na mělčinu
14:30Komisař Rex VIII (3) -ST -AD
Epizoda: Noc v nemocnici
10:10Inkognito
11:30Walker, Texas Ranger IV (26) -ST -AD
Epizoda: Dvorana slávy
12:30Jake a tlusťoch III (15)
Epizoda: Pozdní lítost
13:30Policie Hamburk VIII (20) -AD
Epizoda: Zapomenutá pravda
14:30Komisař Rex VIII (4) -ST -AD
Epizoda: Proč musí děti trpět
10:05ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
11:55Máme rádi Česko
Epizoda: Markéta Fialová, Pavlína Wolfová, Jiří Ježek, Josef Hanzlík, Lucie Hrdličková, Soňa Porupková
13:50Hvězdy nad hlavou (8) -ST -AD
Epizoda: Stěhování
10:30Prima Mazlíček
11:00PARTIE Terezie Tománkové
11:55Receptář prima nápadů
12:55Libovky Pepy Libického
13:15Vychytávky Ládi Hrušky
14:20Dvojka na zabití (8)
Epizoda: D´artagnan
nahoru
15:40Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace U sv. Filipa a Jakuba / Praha
16:50Policie v akci
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:40Ano, šéfe!
Epizoda: Lesní restaurace Pintovka / Tábor
16:50Policie v akci
17:50Prostřeno!
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:15Král Šumavy (čb)
16:55Tetička (čb)
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
15:45Polda III (1)
Epizoda: Manželský trojúhelník
16:55Ženská pomsta
18:52Počasí
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40Krimi zprávy
19:55SHOWTIME
nahoru
20:15Slunečná (134)
Epizoda: Klidný den
21:35Inkognito
22:40Cesty k úspěchu
22:45Přešlapy II (8)
23:55Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace U sv. Filipa a Jakuba / Praha
20:15ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
21:55Máme rádi Česko
Epizoda: Markéta Fialová, Pavlína Wolfová, Jiří Ježek, Josef Hanzlík, Lucie Hrdličková, Soňa Porupková
23:40Ano, šéfe!
Epizoda: Lesní restaurace Pintovka / Tábor
20:15Dvojka na zabití (8)
Epizoda: D´artagnan
21:30Polda III (1)
Epizoda: Manželský trojúhelník
22:50Král Šumavy (čb)
20:15Po čem muži touží
22:25Ochránce
nahoru