Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24Paramount network Paramount net
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova Fun Nova FunNova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Prima Plus Prima PlusPrima Star Prima StarCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Nova Lady Nova LadyPrima Show Prima ShowOčko Očko
ČT1 ČT1
20:10Zázraky přírody
Zábavná show, kde největší hvězdou je příroda sama. Moderátoři Maroš Kramár a Vladimír Kořen vás provedou pořadem, u kterého se budete divit, žasnout i bavit. Dále účinkují: S. Remundová, P. Nečas, D.
21:20Všechnopárty
Dnešními hosty K. Šípa jsou hudebník R. Tesařík, moderátorka J. Voldánová a herec L. Munzar, který by v nadcházejících dnech oslavil 90. narozeniny (2012). Režie V. Polesný
22:04Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony22:05Maigret klade past
Bruno Cremer jako slavný detektiv. Epizoda natočená v koprodukci s Českou televizí. Francouzský koprodukční seriál (1996). Dále hrají: B. Todeschini, H. Surgereová, L. Masliahová, P.
ČT2 ČT2
20:00Pád říše římské
Osud říše se naplní ve chvíli, kdy v ni lidé přestanou věřit. Příběh touhy po moci, která vedla k zániku mocného impéria.
23:00Vraždy v Yorkshiru: 1980
Obávaný Rozparovač není na severu jediný predátor v revíru. Britská filmová adaptace kriminálního románu Davida Peace (2009). Hrají: P. Considine, J. Carter, W. Clarke, S. Harris, D. Morrissey, P.
00:35Gomora V (5/10)
Válka se blíží a nepřítel je připraven k boji. Pátá řada jednoho z nejúspěšnějších kriminálních seriálů současnosti v italsko-německé koprodukci (2021). Hrají: S. Esposito, F. Alia, A. Coppetto, I.
01:25Nejdůležitější události 2. světové války v barvě
Obléhání Stalingradu. Hitler a Stalin šokovali v srpnu 1939 svět podpisem nacisticko-sovětského paktu o neútočení, v němž se obě země zavázaly k desetiletému období míru.
Nova Nova
20:20Superlov
Super verze oblíbené vědomostní show Na lovu, ve které se ale obracejí role. Jediný soutěžící se může utkat až s pěti lovci najednou a pokusit se získat milionovou výhru.
21:45Sherlock Holmes
Do Londýna přijíždí Sherlock Holmes s Watsonem a členy Scotland Yardu, aby zabránili lordu Blackwoodovi v další z rituálních vražd.
00:15Oheň 2
Vyšetřovatel hasičském sboru města Chicaga Sean McCaffrey je pověřen vyšetřováním neštěstí, kdy při výbuchu domu zemřelo pět dětí přímo o Halloweenu.
02:05Kriminálka Miami
Něco za něco Postřelený muž byl zaživa pohřben na staveništi. Stavební vrták mu pak při hloubení jámy provrtal hrudník. Identifikace mrtvého ukáže, že se jedná o kněze Michaela Olivera.
Prima Family Prima Family
20:15Zákony vlka
Škodná v revíru Při honu na vlka je zastřelen jeden z myslivců. Nejdříve to vypadá jako nehoda, ale později vyplyne, že se jednalo o plánovanou vraždu. Střelec cíl minul a trefil omylem někoho jiného.
21:30Polda
Lovci pokladů Polda, který strávil dvacet let v kómatu, je zpět. A nové vraždy vyšetřuje starými způsoby. V lese nedaleko Prahy našli uškrceného mladíka.
22:5024 hodin života
Poté, co ho experimentální operace přivede na jediný den zpátky k životu, má nájemný vrah Travis Conrad 24 hodin na to, aby se pomstil zločineckému syndikátu, který má na svědomí vraždu jeho ženy i dítěte, a našel vykoupení za své hříchy.
00:50V pasti
Zadržte dech! Zimní potápěčský výlet dvou sester v Norsku se změní na zoufalý závod s časem, kdy jednu z nich skály uvězní na dně oceánu.
Barrandov Barrandov
20:10Moje zprávy
Denní přehled nejdůležitějších zpráv
20:20VIP svět Speciál
VIP svět vás zahrne novinkami ze světa českého showbyznysu
20:45Tajemství Vladimíra Menšíka
Portréty největších hvězd české kultury
21:15Slavné klany - Hrzánovi
Umělecké rodiny, které udávaly a udávají směr a ráz kultury. V pořadu Slavné klany pohlédneme do soukromí nejslavnějších lidí a odhalíme mnohdy nečekané vztahy a názory
Nova Cinema Nova Cinema
20:00Pán prstenů: Dvě věže
Druhý díl filmové ságy o nebezpečném putování jehož cílem má být zničení prokletého prstenu moci začíná tam kde první skončil. Opět je hlavním hrdinou hobit Frodo.
23:35Nico - víc než zákon
Policista a válečný veterán Steven Seagal je na stopě obchodu s drogami. Dostane však nečekaný příkaz, aby se do případu nepletl...
01:30Čelisti 2
Písečné pláže, modré moře a zářivé nebe vítají návštěvníky rekreačního města Amity. Na pobřeží však bylo nalezeno mrtvé tělo velryby a trosky malé plachetnice.
 
Nova Sport Nova Sport
20:45NHL News
kejové zpravodajství z NHL
21:00Večerní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
21:05Seattle Kraken - Edmonton Oilers
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL - Den hokeje v Česku 2023, NHL News)
23:45Večerní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
ČT Sport ČT Sport
22:35Skoky na lyžích: SP Norsko
Záznam závodu mužů na Světovém poháru ve skoku na lyžích v norském Vikersundu
00:25S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování
Reality show pro amatérské lyžaře, která divákům a sportovním fanouškům nabízí možnost aktivně se zapojit do vysílání a poměřit své lyžařské schopnosti s ostatními
00:40Branky, body, vteřiny00:55Baseball: World Baseball Classic
Přímý přenos čtvrtfinálového utkání světového šampionátu v baseballu mužů
ČT24 ČT24
20:05Hyde Park Civilizace
Věda a současná civilizace. Interaktivní pořad - prostor pro vaše otázky a komentáře
21:00Zprávy21:05Historie.cs
Cyklus diskusí předních historiků ke kontroverzním tématům československých i českých dějin
22:00Zprávy
CNN Prima News CNN Prima News
20:10Anthony Bourdain: Neznámé končiny IV (4) (ST)
Epizoda: Massachusetts. Světoznámý šéfkuchař cestuje po světě do míst, kam se běžně kamery nedostanou, aby odhalil skryté kulinářské pokladyAmerický dokumentární seriál (2016).
21:05Zprávy
Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně
21:25Povídej
Epizoda: Leona Machálková
22:00Zprávy
Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně
Kino Barrandov Kino Barrandov
20:10Nebezpečné vztahy
Láska je krásná věc. Dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné životní příběhy, které začínaly jako idylka a v troskách končí v našem studiu
21:05Nebezpečné vztahy
Láska je krásná věc. Dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné životní příběhy, které začínaly jako idylka a v troskách končí v našem studiu
22:00Nebezpečné vztahy
Láska je krásná věc. Dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné životní příběhy, které začínaly jako idylka a v troskách končí v našem studiu
22:55Jak to dopadlo
Honzy Musila se diváci stále více ptají, jak jednotlivé příběhy Nebezpečných vztahů dopadly. Buďte při tom s námi
COOL Prima COOL
20:15xXx: Návrat Xandera Cage
Náš hrdina bude muset opustit dobrovolný exil a pustit se do křížku se smrtícím alfa bojovníkem Xiangem a jeho týmem, aby získal nebezpečnou a zdánlivě nezastavitelnou zbraň známou jako Pandořina skříňka.
22:2096 hodin: Odplata
Bývalý agent CIA Bryan Mills před dvěma lety v Paříži nemilosrdně pozabíjel gang obchodníků s bílým masem, aby zachránil život své unesené dcery. Otec jednoho z únosců mu přísahal pomstu.
00:05Simpsonovi
Den pro závislosti Konečně! Dlouho očekávaný poslední díl Kosmických válek vstoupil do kin! Jenže Barta s Lízou strašně zklamal.
01:00Simpsonovi
Nevěsta na úprku A je to tady - ředitel školy Skinner se konečně rozhoupal a chystá se svatba s paní učitelkou Krabappelovou. Jenže, ženy: Edna uteče přímo od oltáře.
Prima krimi Prima krimi
20:15Endeavour
Arcadia Smrt umělce při strašlivém domácím požáru zanechává oxfordskou policii naprosto bezradnou. Nemohou najít příčinu, způsob či motiv
22:05The Equalizer
The Equalizer Špičková agentka Robyn McCallová odejde z CIA, aby hledala novou životní náplň.
23:00Případ pro dva
Prodejní lidé Je nalezen zavražděný novinář. Podle zkoumání stop a jeho posledních dnů je téměř jisté, že se muž dostal na stopu kolumbijské drogové mafii.
00:15Sběratelé kostí
Máma v dodávce Agent Booth a doktorka Brennanová řeší případ smrti vzorné matky a manželky, jejíž minulost je ovšem temnější, než se na první pohled zdá.
Barrandov Krimi Barrandov Krimi
20:00Soudce Alexandr
Na obrazovku se vrací spravedlnost v mužské podobě soudce Alexandra. Řešit se budou především peníze. Dluhy, exekuce, zpronevěry, podvody a již brzy také vážnější případy trestního práva.
21:00Soudkyně Barbara
Skutečné příběhy ze soudních síní. Nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá soudkyně Barbara rozhoduje, kde je pravda
22:10Bezdružice
Populační krize Co se stane, když se vedení poklidného městečka Bezdružice chopí místní rodák a reklamní mág Karel Gottwald? Pomohou mu jeho věrní
23:35Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
Šokující partnerské vztahy, nevěry, podrazy. Jak daleko se dá zajít ve vztahu a jak moc si partneři dokážou ublížit?
Prima love Prima love
20:00Matčina lež
Žena odhodlaná zachránit svou umírající dceru odhalí zlověstné tajemství své matky. Bohatá manažerka Katherine zoufale potřebuje dárkyni pro svou nemocnou dceru.
22:00Tudorovci
The Act of Treason Král přiděluje otci Boleynovi asi tři zabavená opatství a tím s ním končí. Seymourovi jsou přizváni ke dvoru a Cromwell jim dává k dispozice své pokoje, které sousedí s královými.
23:05Inkognito
V zábavné show Inkognito se čtveřice osobností snaží uhodnout profesi jednotlivých hostů nebo jejich identitu. Hádejte společně s nimi a pobavte se nečekanými myšlenkami. Moderuje Libor Bouček
00:10Wild Angel
Episode #1.195 Mili sa pýta Bernarda, či jej matka žije a ak áno, tak nech jej povie, že Miliina matka je mŕtva. Mili zohnala peniaze a kúpila cement, aby sa mohli opraviť izby pre deti v kláštore.
Nova Action Nova Action
20:00Mistři zastavárny XII
(Pawn Stars XII) Starožitnictví Gold & Silver Pawn Shop v Las Vegas je rodinný byznys založený Richardem "The Old ManHarrisonem v roce 1988.
20:30Záchranáři severských silnic II
(Ice Road Rescue II) Každou zimu se norské horské průsmyky vlivem sněhových bouří mění v jedny z nejnebezpečnějších silnic v Evropě, které blokují důležité obchodní trasy a v extrémních případech způsobují smrtelné nehody...
21:25Záchranáři severských silnic II
(Ice Road Rescue II) Každou zimu se norské horské průsmyky vlivem sněhových bouří mění v jedny z nejnebezpečnějších silnic v Evropě, které blokují důležité obchodní trasy a v extrémních případech způsobují smrtelné nehody...
22:20Chicago PD
Absolution Tým je přivolán k případu mrtvého muže přivázaného k židli a s elektrickými kabely na těle
Prima Zoom Prima ZOOM
20:00David Attenborough: Zvířecí dynastie
Pumy
21:05Jarní příběhy
(Springtime Stories) Poznejte příběh nejkrásnějšího ročního období, kdy se příroda probouzí ze zimního spánku a začíná nový život... Německý dokument (2015)
22:10Rok, který otřásl světem
Rok 1997
23:25Tajné jaderné testy
(Burning Sky) Tento dokumentární film odhaluje překvapivou pravdu o jaderném testu na atolu Bikini z roku 1954.
Nova Fun Nova Fun
20:00The Big Bang Theory
The Confirmation Polarization Sheldon má konečně na dosah Nobelovu cenu. Má to však háček
20:20Teorie velkého třesku
Revokace darování Penny vadí, že se má Leonard stát dárcem spermatu pro jejího bývalého přítele, a chce proti tomu něco udělat.
21:05The Big Bang Theory
The D & D Vortex Když kluci zjistí, že Wil Wheaton pořádá klání hry Dračí doupě, na které pozval slavné celebrity, tak mezi nimi vypukne boj o získání posledního volného místa.
21:35Přátelé
Mac a C.H.E.E.S.E Rosse právě kvůli jiné ženě opustila manželka. Cítí se zrazený. Jeho sestra Monica i jeho kamarádi Chandler, Joey a Phoebe se ho snaží utěšit v oblíbené restauraci.
Nova Gold Nova Gold
20:00Myšlenky zločince
Elephant´s Memory Tým agenta Hotchnera je povolán k případu mladého vraha, jehož nešťastnému osudu doktor Reid obzvlášť rozumí... Rod Norris přijíždí ke svému domu.
21:40Myšlenky zločince
In Heat Tým agentů Hotchnera a Rossiho vyšetřuje případ sériového vraha, který bojuje se svou sexualitou. Přijímá identitu svých obětí, aby se tím ukryl sám před sebou?.
22:35Lovec zločinců
Předčasná smrt Reese s Finchem se snaží ochránit Timothy Sloana, kterého Stroj vyhodnotil jako další oběť. Sloan se totiž snaží zjistit okolnosti úmrtí svého nevlastního bratra.
23:25Myšlenky zločince
A Higher Power Tým agentů Hotchnera a Rossiho odjíždí do Pittsburghu, kde dochází k sérii podivných sebevražd...
ČT:D ČT art ČT:D/art
20:00Události v kultuře
Každodenní souhrn nejdůležitějšího a nejzajímavějšího dění v naší i světové kultuře
20:15Je nám ctí...: Charles Aznavour v Paříži
Úchvatný koncert francouzského šansoniéra z roku 2015
21:45Březen s českým filmem: Zpráva o záchraně mrtvého
Otec po silné mrtvici upadl do kómatu. Matka s dospělým synem se scházejí v nemocnici u jeho lůžka a snaží se najít způsob, jak milovanou osobu vrátit zpátky do života.
23:15Životy slavných: Sonja: královna ledu
Byla první krasobruslařkou Hollywoodu, kterou obdivovaly americké dívky i Adolf Hitler. Ine Marie Wilmannová jako královna ledu i nekonečných večírků v norském životopisném dramatu (2018).
Prima Max Prima MAX
20:00Diamanty jsou věčné
Na trhu s diamanty vznikne podivná situace. Jamesu Bondovi nezbývá než v Holandsku proniknout mezi pašeráky drahých kamenů a dostat se tak do blízkosti dvou mužů.
22:25Jak splatit dluh
Manželé Harriet a Peter jsou podvodníci, kteří během jedné divoké noci prohýřili lup sexy gangsterky Iriny.
00:2096 hodin: Odplata
Bývalý agent CIA Bryan Mills před dvěma lety v Paříži nemilosrdně pozabíjel gang obchodníků s bílým masem, aby zachránil život své unesené dcery. Otec jednoho z únosců mu přísahal pomstu.
02:10Nájemní zabijáci
Vincent Brazil a Roland Flint jsou dva nejlepší nájemní zabijáci na světě. Zatímco Flint je špičkový odstřelovač, Brazil to zase umí s nožem.
Prima Plus Prima Plus
20:10Nikdo není dokonalý
Nevěříte? Přesvědčte se sami! Ke sledování úspěšného a oblíbeného pořadu vás zve Jiří Krampol a jeho hosté
21:20Nikdo není dokonalý
Nevěříte? Přesvědčte se sami! Ke sledování úspěšného a oblíbeného pořadu vás zve Jiří Krampol a jeho hosté
22:30Křižovatky života
Matka kleptomanka
23:30Jak se staví sen
Rady, tipy, triky a k tomu design! Uvádí P. Cejnar
Prima Show Prima Show
20:15Může to potkat i vás
Číšnice Yvonne poprvé potkává policejního úředníka Charlieho, když se přijde najíst do restaurace, kde pracuje.
22:05Chicago Med
Naughty or Nice Charles se dozvídá o osudu toho, kdo ho postřelil. Dr. Rhodes a dr. Bekker se během komplikované operace pohádají.
22:55Ordinace v růžové zahradě
Ve dvou Po noci s Magdou Pusenský nedokáže před Olgou svoji nevěru utajit. Jindřich přiměje Terezu, aby Honzovi sebrala důkazy o podvodech na stavbě. Honza Valšíky nazve rodinou zlodějů.
00:05Ordinace v růžové zahradě
Texasky z Texasu Prokop se dostane do hrozné pasti. Michal chystá velké překvapení. Čížek se k Vendulce vrátil i s vánočním stromečkem. Gita přilétá z Texasu.
Nova Lady Nova Lady
20:10Svatba na první pohled USA XII
Měsíční výročí 2/2 Může vzniknout skutečná láska mezi dvojicí, která se poprvé uvidí až u oltáře...? Americká reality show (2021)
21:05Svatba na první pohled USA XII
Musí mít rád psy 1/2 Může vzniknout skutečná láska mezi dvojicí, která se poprvé uvidí až u oltáře...? Americká reality show (2021)
22:05Výměna manželek USA II
Paissovi a Davisovi Dvě ženy z úplně odlišných sociálních skupin se musí naučit žít život té druhé. Na dva týdny si vymění své rodiny, domovy i životní styl.
23:00Krásky a šprti V
Deset krásek a šprtů, kteří se k sobě na první pohled nehodí, se pokusí vytvořit zamilované páry. V cestě za vítězstvím je čeká řada výzev... Australská reality show (2014)
nahoru