Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro ZOOM

ZOOM 07.05.2021
ZOOM 08.05.2021
ZOOM 09.05.2021
ZOOM 10.05.2021
00:30Vetřelci dávnověku XII (3)
Epizoda: Prvek 115
01:3010 největších tajemství a záhad (2)
Epizoda: Kouzlo přírody
02:1010 největších tajemství a záhad (3)
Epizoda: Tajemná umělecká díla
02:45Dynastie: Rodiny, které změnily svět (1)
Epizoda: Bohatství
03:50Hitlerův kruh zla (1)
Epizoda: Hrdinové & odpadlíci
00:05Tajemství světových muzeí III (8)
Epizoda: Muzeum Bardo v Tunisku
01:05Dějiny zbraní (2)
Epizoda: Útok shora
02:10Jak fungují stroje (1)
03:10Obří lodě (1)
Epizoda: Thermopyly
04:10Se smrtí v očích (6)
00:10Neuvěřitelné projekty (2)
Epizoda: Potápějící se města
01:10CRISPR: Genetické inženýrství
02:15Neobjasněné případy NASA (3)
Epizoda: Porucha spektra
03:15Tajemství vesmíru III (10)
Epizoda: Neobvyklé úkazy
04:20Na střechách měst II (4)
Epizoda: Los Angeles
00:00Neobjasněné případy NASA (14)
Epizoda: Loupež raketoplánu
00:00Neobjasněné případy NASA (14)
Epizoda: Loupež raketoplánu
01:00Jak funguje vesmír IV (4)
Epizoda: Úsvit života
02:00Starodávné cesty II (2)
Epizoda: Offův val
03:05Udatní králové ze Sibiře
04:10Veterinář z Yorkshiru VIII (6)
nahoru
05:00Pod hladinou
05:35Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Tatra kolem světa 2 (10)
07:10Africké šelmy II (3)
Epizoda: Králové Nsefu
08:10Vzdušní válečníci VII (3)
Epizoda: Zero
09:15Mimo kontrolu II (4)
Epizoda: Hurikán IRMA
05:15Pod hladinou
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
06:20Svět pod hladinou (1)
Epizoda: Pláč oceánu
06:55Svět pod hladinou (2)
Epizoda: Skleněné vězení
07:30UFO: Ztracené důkazy II (8)
Epizoda: UFO a RAF
08:40Neuvěřitelné příběhy (29)
09:05Válečné továrny (7)
Epizoda: Americké lodě
05:35Pod hladinou
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Pod hladinou
06:45Atlantik: Rok v divočině (4)
Epizoda: Podzim
07:45Hitlerův kruh zla (1)
Epizoda: Hrdinové & odpadlíci
08:55Vetřelci dávnověku XII (3)
Epizoda: Prvek 115
09:5010 největších tajemství a záhad (2)
Epizoda: Kouzlo přírody
05:15Pod hladinou
05:40Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Pod hladinou
06:35Norské domy snů III (10)
07:35Jak fungují stroje (1)
08:35Obří lodě (1)
Epizoda: Thermopyly
09:35Tajemství světových muzeí III (8)
Epizoda: Muzeum Bardo v Tunisku
nahoru
10:30Demolice: Nový Zéland I (7)
10:55Demolice: Nový Zéland I (8)
11:20Namoroka: Ztracený svět (1/2)
Epizoda: (1/2)
12:35Malý Kavkaz
13:50Největší lži historie (10)
Epizoda: Monica Lewinská
10:05Asie ve Velké válce (1)
Epizoda: Indie: Zapomenutá armáda
11:10Divoké chvíle (1)
Epizoda: Smrtelné nebezpečí 1/3
12:25Král ještěrů
13:40Mimo kontrolu III (8)
Epizoda: Pád Morandiho mostu
14:45Králové šrotu II (4)
10:3510 největších tajemství a záhad (3)
Epizoda: Tajemná umělecká díla
11:05Legendy hlubin (2)
Epizoda: Tajemství vraku Zenobia
12:00Modravé hlubiny II (5)
Epizoda: Indonésie: Podmořská Amazonie
13:05Válka ve Vietnamu (9)
Epizoda: Bratrovražda
14:25Druhá světová válka v číslech (6)
Epizoda: Obr se probouzí
10:35Dějiny zbraní (2)
Epizoda: Útok shora
11:45Srdcaři na severu (3)
Epizoda: Cesta do středu Země
12:25Moderní dinosauři (1)
Epizoda: Hatérie
13:30Vetřelci dávnověku XII (14)
Epizoda: Jaderná agenda
14:25Záhadný vesmír (6)
Epizoda: Trosky UFO
nahoru
15:00Berlín 1945 (1/3)
Epizoda: 1/3
16:05Megazoo (5)
17:05Mláďata v divočině (2)
Epizoda: Pláž
18:15Srdcaři na severu (3)
Epizoda: Cesta do středu Země
18:55Moderní dinosauři (1)
Epizoda: Hatérie
15:45Nečekaná divočina
16:50Do divočiny: Argentina (3)
Epizoda: Vodní království
18:00Bear Grylls: Muž vs. divočina VI (2)
Epizoda: Džungle na Borneu
19:00Ocelová srdce V (11)
15:30Zabiják netopýrů
16:3524 hodin v divočině II (6)
Epizoda: Jižní Tichý oceán: Bitva o život
17:45Velké vlakové putování po USA II (2)
Epizoda: Ze Sedalie do St. Joseph
19:00Anthony Bourdain: Neznámé končiny X (5)
Epizoda: Seattle: Měnící se tvář
15:25Nejkrásnější ostrovy světa (6)
Epizoda: Korálové ostrovy
16:30Poslední mohykáni korálových útesů
17:45Na velikosti záleží (2)
Epizoda: Co je malé, to je hezké?
18:50Planeta koček (7)
Epizoda: Turecká angora
19:30Planeta koček (8)
Epizoda: Turecká van
nahoru
20:00Nejkrásnější ostrovy světa (6)
Epizoda: Korálové ostrovy
21:05Poslední mohykáni korálových útesů
22:10Vetřelci dávnověku XII (14)
Epizoda: Jaderná agenda
23:15Záhadný vesmír (6)
Epizoda: Trosky UFO
20:00Láska v přírodě (2)
Epizoda: V lese
21:15Přírodní kuriozity Davida Attenborougha II (3)
Epizoda: Život ve tmě
21:45Přírodní kuriozity Davida Attenborougha II (4)
Epizoda: Podvodníci
22:05Nejkrásnější paláce světa (5)
Epizoda: Neuschwanstein
23:15Příběh Velké čínské zdi (2)
Epizoda: Dynastie Čchin
20:00Z Ruska do Íránu: Cesta přes Kavkaz (3)
21:00Japonská výprava s Guyem Martinem (1/2)
Epizoda: 1. část
22:05Výstavba obrů (2)
Epizoda: Kodaňské metro
23:10Lidé a stroje II (2)
Epizoda: Predátor zachraňuje
20:00Majestátní mosty (3)
Epizoda: Staré mosty
21:05Anthony Bourdain: Neznámé končiny XI (8)
Epizoda: Cajún
22:00Nebe dokořán (1)
Epizoda: Austrálie
23:15Tajemství vesmíru IV (7)
Epizoda: Pátrání po kupách galaxií
nahoru