Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro ZOOM

ZOOM 15.06.2021
ZOOM 16.06.2021
ZOOM 17.06.2021
ZOOM 18.06.2021
00:30Největší lži historie (5)
Epizoda: Válka v Iráku
01:45První lidé (5)
Epizoda: Evropa
02:55Sousedské noční můry IV (10)
Epizoda: Bod varu
03:55Země: Základy naší planety (2)
Epizoda: Země
00:30Mimo kontrolu III (3)
Epizoda: Vykolejení vlaku v Brétigny-sur-Orge
01:40Letecké nehody: Přísně tajné III (5)
Epizoda: Nevadský trojúhelník
02:50Válečné továrny (2)
Epizoda: Krupp
03:50Tajné nacistické základny (2)
Epizoda: Maisy: Zasypaná základna
04:45Zázračné lesy
00:10Válka ve Vietnamu (4)
Epizoda: Pochyby
01:30Druhá světová válka v číslech (1)
Epizoda: Světová válka
02:30Akta Tesla (3)
Epizoda: Teslova věž
03:25Neuvěřitelné příběhy (41)
03:55Neuvěřitelné příběhy (42)
04:25David Attenborough: Velký bariérový útes (1)
Epizoda: Stavitelé
00:10Vetřelci dávnověku XII (9)
Epizoda: Mimozemská infekce
01:05Záhadný vesmír (1)
Epizoda: Život na Venuši
02:05Tajemství světových muzeí III (3)
Epizoda: Královský palác v Madridu
03:05Hitlerův kruh zla (7)
Epizoda: Vzestup a pád Reinharda Heydricha
04:20David Attenborough: Zvířecí dynastie (3)
Epizoda: Lev
nahoru
05:10Pod hladinou
05:40Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
06:25Anthony Bourdain: Neznámé končiny IX (7)
Epizoda: Antarktida
07:15Neobjasněné případy NASA (8)
Epizoda: Neuvěřitelná měsíční loupež
08:25Odpočítávání k Apollu (5)
Epizoda: Mercury 7
08:55Odpočítávání k Apollu (6)
Epizoda: Důležití hráči
09:15Neuvěřitelné projekty (7)
Epizoda: Nerozluštěné záhady
05:35Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Pod hladinou
06:30Poslední ráje (18)
Epizoda: Nejkrásnější národní parky
07:30Nefertiti: Osamělá královna (2)
Epizoda: Souhlas a zamítnutí
08:35Postavili bychom to dnes? (4)
Epizoda: Římské akvadukty
09:55Apollo: Nový Měsíc
05:35Pod hladinou
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Pod hladinou
06:25Do divočiny: Indický ráj (2)
Epizoda: Kiplingův ráj
07:40Ross Kemp: Ozbrojené složky (2/2)
Epizoda: 2. část
08:40Největší lži historie (5)
Epizoda: Válka v Iráku
09:50První lidé (5)
Epizoda: Evropa
05:30Pod hladinou
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Pod hladinou
06:45Africké šelmy III (3)
Epizoda: Odpadlíkova zkouška dospělosti
07:45Válečné továrny (2)
Epizoda: Krupp
08:45Mimo kontrolu III (3)
Epizoda: Vykolejení vlaku v Brétigny-sur-Orge
09:55Letecké nehody: Přísně tajné III (5)
Epizoda: Nevadský trojúhelník
nahoru
10:15Záhada hmoty (2)
Epizoda: Neuspořádané prvky
11:35Bear Grylls: Muž vs. divočina VI (7)
Epizoda: Jake Gyllenhaal
12:35Nejkrásnější železnice světa (3)
Epizoda: Wales
13:35Nejkrásnější paláce světa (10)
Epizoda: Lukshmi Villas
14:35Příběh Velké čínské zdi (7)
Epizoda: Zlatý věk obchodu
11:00Tajemství vesmíru IV (1)
Epizoda: Hvězdy smrti
12:00Velké vlakové putování po USA II (7)
Epizoda: Z Red Wing do Portage
13:15Anthony Bourdain: Neznámé končiny XI (2)
Epizoda: New Foundland
14:10Výstavba obrů (7)
Epizoda: Arktický supermost
11:00Divoký Singapur (3)
Epizoda: Ostrovy
12:10Planeta koní (9)
Epizoda: Drezura a triatlon
12:45Planeta koní (10)
Epizoda: Divocí koně
13:15Planety: Nové obzory (1)
Epizoda: Vnitřní planety
14:20Tajemství vesmíru V (2)
Epizoda: Mars: Nové důkazy o životě
11:00Divoká roční období (1)
Epizoda: Jaro
12:05Údolí vody a ohně (1)
Epizoda: Období dešťů
13:05Blitz: Británie v plamenech (1)
14:05Ztracené světy, skryté poklady (1)
Epizoda: Pohřební loď v Sutton Hoo
nahoru
15:40Útočiště: Jak přežít v Alpách (2/2)
Epizoda: 2. část
16:50Přírodní kuriozity Davida Attenborougha III (3)
Epizoda: Natahovací těla
17:20Přírodní kuriozity Davida Attenborougha III (4)
Epizoda: Podivní jedlíci
17:50Divoká roční období (1)
Epizoda: Jaro
18:55Údolí vody a ohně (1)
Epizoda: Období dešťů
15:10Lidé a stroje II (7)
Epizoda: Kolos v přístavu
16:10Guy Martin: Nejrychlejší dodávka světa
17:50Divoké chvíle (7)
Epizoda: Tradice: Jaro a léto 1/2
18:5524 hodin v divočině II (2)
Epizoda: Nový Zéland: Ztracený svět
15:20Stezky světa (3)
16:40Krásy Řecka: Od hor k pobřeží (5)
Epizoda: Východní Makedonie a Thrákie
17:50Nejkrásnější ostrovy světa (1)
Epizoda: Souostroví
18:55Amur: Asijská Amazonka (3)
Epizoda: Tajemné prameny
15:25Země medvědů
16:30Mláďata v divočině (8)
Epizoda: Austrálie
17:45Jak vlci změnili Yellowstone
18:50David Attenborough a obří vejce
nahoru
20:00Blitz: Británie v plamenech (1)
21:00Ztracené světy, skryté poklady (1)
Epizoda: Pohřební loď v Sutton Hoo
22:10Země medvědů
23:25Mláďata v divočině (8)
Epizoda: Austrálie
20:00Velcí a malí: Extrémy přírody
21:05Do divočiny: Mongolsko (1)
Epizoda: Kdo přežije v poušti
22:10Zapomenuté megastavby IV (2)
Epizoda: Svědek operace Valkýra
23:15Králové šrotu II (10)
20:00Velká bitva u Kursku (2)
Epizoda: Kursk: Ohnivý výběžek
21:00První světová válka v číslech (4)
Epizoda: Domácí fronta
22:05Daman: Mistr přežití
23:20Jak přežít v divočině (5)
20:00Zázračný svět pod hladinou (6)
Epizoda: Podmořská pustina
21:00Útes plný života (4)
Epizoda: Korálové moře
22:00Záhady muzeí V (6)
22:55Záhadný vesmír (12)
Epizoda: Turisté z vesmíru
23:55Paříž proti nacistům
nahoru