Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro ZOOM

ZOOM 20.01.2021
ZOOM 21.01.2021
ZOOM 22.01.2021
ZOOM 23.01.2021
00:20Život a smrt ve Specnaz
01:50Hitlerova kronika (4)
Epizoda: Vrah
02:55Záhady světových válek III (5)
03:55Martina na konci světa (3)
Epizoda: Pákistán
04:55Pod hladinou
00:10Pátrání po ponorce USS Lagarto
01:25Hitlerova mládež (2)
Epizoda: Nezletilí vojáci - poslední bašta Říše
02:25Hon na Hitlera III (8)
Epizoda: Hitlerova poslední vůle
03:25Program Sealab
04:40Modravé hlubiny I (4)
Epizoda: Cozumel
00:05UFO: Ztracené důkazy II (4)
Epizoda: Mimozemšťané a posvátná místa
01:10Neuvěřitelné příběhy (21)
01:45Neuvěřitelné příběhy (22)
02:10Kamenná paměť (1)
Epizoda: USA: Umění v dobách dinosaurů
03:25Utajené příběhy českých dějin II (5)
Epizoda: Kdo vyvraždil Slavníkovce?
03:55Utajené příběhy českých dějin II (6)
Epizoda: Prokletí štěchovického pokladu
04:25Věční rivalové: Kočky versus psi
00:05Velká válka očima pamětníků (1)
Epizoda: Za krále a vlast
01:20Poklady Británie: Vikingové (2)
Epizoda: Pohřební loď a středověké hody
02:25Kolosální vzdušná přeprava (3)
03:30Svět umělé inteligence
04:50Největší hory světa (1)
Epizoda: Everest
nahoru
05:35Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:10Koně velké Rusi (2)
Epizoda: Léto v Kuzomenu a Petrohradu
07:20Osudný konflikt: Judea a Řím (1)
Epizoda: Vzestup Judeje
08:35Stalinův James Bond
09:40Výpravy do vesmíru (3)
Epizoda: Vesmír pro každého
05:26Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nejdivočejší ostrovy Indonésie (2)
Epizoda: Monzunové deště
07:05Želví pláž
08:10Zapomenuté megastavby III (4)
Epizoda: Escobarova zřícenina
09:10Železnice ve Skalistých horách (5)
Epizoda: Sesuvy kamení
05:35Pod hladinou
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Pod hladinou
06:30Neznámé krajiny (8)
Epizoda: Niagara
07:35Hitlerova kronika (4)
Epizoda: Vrah
08:50Záhady světových válek III (5)
09:50Život a smrt ve Specnaz
05:35Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
06:15Modravé hlubiny I (4)
Epizoda: Cozumel
07:15Hon na Hitlera III (8)
Epizoda: Hitlerova poslední vůle
08:15Program Sealab
09:30Pátrání po ponorce USS Lagarto
nahoru
10:55Tajemství vesmíru III (5)
Epizoda: Vzhled mimozemšťanů
11:55Na střechách měst I (4)
Epizoda: Buenos Aires
13:00Anthony Bourdain: Neznámé končiny VIII (5)
Epizoda: Sečuán
13:55Jak fungují stroje (7)
14:55Obří lodě (7)
Epizoda: Algoma Sault
10:20Utajené příběhy českých dějin III (5)
Epizoda: Tajemství pražského poledníku - mystika mariánského sloupu
10:55Keltové: Krev, železo a oběti (2)
Epizoda: Boj o Galii
12:05Veterinář z Yorkshiru VIII (1)
13:00Poslední ráje (8)
Epizoda: Chorvatsko: Z Vis do Dubrovníku
14:05Neobjasněné případy NASA (9)
Epizoda: Smrtelný vesmírný blizard
11:15Divoké příběhy (3)
Epizoda: Koalí země
12:30Nezkrotná Indočína (3)
Epizoda: Utajená čínská zahrada
13:35Nefertiti: Osamělá královna (3)
Epizoda: Obrazoborectví a vzkříšení
14:50Postavili bychom to dnes? (5)
Epizoda: Noemova archa
10:45Hitlerova mládež (2)
Epizoda: Nezletilí vojáci - poslední bašta Říše
11:45Frank a obchod se zvířaty (2)
12:45Africké šelmy (5)
Epizoda: Smečka dorostenců
13:50Planeta sopek
nahoru
15:55Pěšky po Střední Americe (2)
16:55Ocelová srdce V (6)
17:55Frank a obchod se zvířaty (2)
18:55Africké šelmy (5)
Epizoda: Smečka dorostenců
15:10Odpočítávání k Apollu (7)
Epizoda: Pravda, nebo fikce?
15:40Odpočítávání k Apollu (8)
Epizoda: Stálo to za to?
16:05Grónsko s Nikolajem Coster-Waldauem (2)
17:00Anthony Bourdain: Neznámé končiny IX (8)
Epizoda: Portugalsko
18:00Predátoři oceánů (4)
Epizoda: Lachtani
19:00Lovec rybích obrů II (9)
Epizoda: Upír z džungle
15:55Šílené kočky
16:55Poslední ráje (19)
Epizoda: Lidské rituály
17:55Tatra kolem světa 2 (6)
19:00Aljaška: Rok v divočině (4)
Epizoda: Podzim
15:50Země: Základy naší planety (3)
Epizoda: Voda
16:55Do divočiny: Indický ráj (3)
Epizoda: Velké planiny
18:00Se smrtí v očích (2)
19:00Norské domy snů III (6)
nahoru
20:00Země: Základy naší planety (3)
Epizoda: Voda
21:05Do divočiny: Indický ráj (3)
Epizoda: Velké planiny
22:20Planeta sopek
20:00Válečné továrny (3)
Epizoda: Vickers
20:59Tajné nacistické základny (3)
Epizoda: Villa Winter: Záhada Kanárských ostrovů
21:55Zázračné lesy
23:10Africké šelmy III (3)
Epizoda: Odpadlíkova zkouška dospělosti
20:00David Attenborough: Velký bariérový útes (2)
Epizoda: Návštěvníci
21:05Modravé hlubiny II (1)
Epizoda: Cortézovo moře
22:10Akta Tesla (4)
Epizoda: Tajné zbraně
23:10Neuvěřitelné příběhy (43)
23:40Neuvěřitelné příběhy (44)
20:00David Attenborough: Zvířecí dynastie (4)
Epizoda: Pes hyenovitý
21:05Yorkshire: Rok v divočině (4)
Epizoda: Zima
22:05Tajemství světových muzeí III (4)
Epizoda: Galerie Uffizi ve Florencii
23:00Hitlerův kruh zla (8)
Epizoda: Vzestup pochlebovačů
nahoru