Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova Fun Nova FunNova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Prima Plus Prima PlusPrima Star Prima StarCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro ZOOM

ZOOM 21.01.2022
ZOOM 22.01.2022
ZOOM 23.01.2022
ZOOM 24.01.2022
00:20Nacisté a okultismus (1)
Epizoda: Hitlerova armáda oživlých mrtvol
01:10Záhady muzeí VI (10)
01:55Ztracená tajemství Velké pyramidy (1/2)
Epizoda: 1. část
02:50Amerika v barvě (1)
Epizoda: 20. léta
03:40Makrosvěty (2)
Epizoda: Louka hrůzy
04:30Neuvěřitelná planeta (3)
Epizoda: Mořský třpyt, Karijini a Hverir
00:45Posvátné cesty (1)
Epizoda: Poznávání přírody
01:45Výstavba obrů III (1)
Epizoda: Ledové město v Číně
02:35Dokonalý vůz (2)
Epizoda: Ferrari Portofino
03:20Norské domy snů IV (9)
04:10Tatra kolem světa 2 (9)
04:55Pod hladinou
00:15Uvnitř mocných strojů (2)
Epizoda: Elektrárna
01:15Jak staví Německo (1)
02:05Jak funguje vesmír V (5)
Epizoda: Hvězdy, které zabíjejí
02:50Saturnova tajemství
03:45Zaniklé britské železnice II (1)
Epizoda: Derbyshire
04:35Od Himálaje k Indickému oceánu
00:45Objevování vesmíru: Síla pokroku (6)
Epizoda: Skafandry
01:15Objevování vesmíru: Síla pokroku (7)
Epizoda: Další planety
01:45Prezidenti ve válce (1)
Epizoda: Výzva k chrabrosti
03:15Veterinář z Bondi Beach X (9)
04:00Divoké příběhy z farmy (3)
Epizoda: Ve vzduchu visí změna
04:55Pod hladinou
nahoru
05:20Pod hladinou
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
06:25Frank a gorily (2)
07:15Zrozeni k plavání
08:15Poslední Hitlerův útok (3)
Epizoda: Zuřivá obrana
09:05Ruská vojenská technika (57)
Epizoda: Tank T-80
09:35Ruská vojenská technika (58)
Epizoda: Tank T-72B3
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
06:40Pět misí týmu SharkCam
07:25Kapří monstra II (4)
Epizoda: Jihoafrická republika
08:20Po stopách duchů XIII (2)
09:10Záhadný vesmír (21)
Epizoda: Měsíc Europa
05:30Pod hladinou
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
06:45Makrosvěty (2)
Epizoda: Louka hrůzy
07:35Neuvěřitelná planeta (3)
Epizoda: Mořský třpyt, Karijini a Hverir
08:30Ztracená tajemství Velké pyramidy (1/2)
Epizoda: 1. část
09:35Amerika v barvě (1)
Epizoda: 20. léta
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Pod hladinou
06:30Tatra kolem světa 2 (9)
07:35Výstavba obrů III (1)
Epizoda: Ledové město v Číně
08:35Dokonalý vůz (2)
Epizoda: Ferrari Portofino
09:35Tajuplná Británie (4)
Epizoda: Nemrtví
nahoru
10:05Jak vzniká katastrofa (2)
Epizoda: Černobyl a Bhópál
11:00Demolice: Nový Zéland
11:50Král moří
12:50Krásy divokého Holandska (1)
Epizoda: Život v deltě
13:50Tajemství templářských rytířů (2)
Epizoda: Obchodní impérium
10:00Hitlerovi mladiství zabijáci
11:10Ruská vojenská technika II (17)
Epizoda: Evoluce výroby tanků
11:35Ruská vojenská technika II (18)
Epizoda: Stíhací letoun SU30SM
12:10Přežití v divočině II (1)
Epizoda: Život malých tvorů
13:10Území velkých koček (6)
Epizoda: Nová generace
14:10Forenzní vědy (2)
Epizoda: Genetické otisky
10:35Nacisté a okultismus (1)
Epizoda: Hitlerova armáda oživlých mrtvol
11:25Záhady muzeí VI (10)
12:15Kouzlo modrých hlubin (4)
Epizoda: Evropa
13:10Velrybí píseň
14:10Vzdušní válečníci III (2)
Epizoda: CH 47 Chinook
10:45Posvátné cesty (1)
Epizoda: Poznávání přírody
11:55Údolí vlků
13:55Ripleyho věřte nevěřte (9)
Epizoda: Podivuhodné případy
14:55Po stopách duchů XIV (8)
Epizoda: Tajemství staré nemocnice
nahoru
15:00Amerika v barvě II (5)
Epizoda: Americká smetánka
16:00Zvířecí superschopnosti
17:00Pohotovost pro exotická zvířata (3)
Epizoda: Tuk, skrytý nepřítel
17:55Údolí vlků
15:10Dálnice A8 (11)
16:10Mimořádné zvířecí smysly (2)
Epizoda: Superschopnosti
17:05Divoká Čína (1)
Epizoda: Travnaté pláně
18:05Zkáza Ďatlovovy výpravy (3)
Epizoda: Bývalí vězni
19:05Domy na konci světa II (10)
Epizoda: Pasivní dům u řeky
15:10Druhá světová válka: Bitvy o Evropu (3)
Epizoda: Průlom v Normandii
16:15Královna mizející říše
17:25Divoké Švýcarsko (2)
Epizoda: Ticino
18:30Krása parních vlaků (2)
19:35Bizarní jídla VIII (5)
Epizoda: Východ Severní Karolíny
15:50Alpská jezera
17:00Vodní obři (3)
Epizoda: Živá elektrárna
18:00Veterinář z Yorkshiru IX (3)
18:55Londýnská zoo: Mimořádný rok (1)
nahoru
20:00Alpská jezera
21:05Vodní obři (3)
Epizoda: Živá elektrárna
22:05Ripleyho věřte nevěřte (9)
Epizoda: Podivuhodné případy
22:55Po stopách duchů XIV (8)
Epizoda: Tajemství staré nemocnice
23:50Tajuplná Británie (4)
Epizoda: Nemrtví
20:00Austrálie z ptačí perspektivy
21:00Tajemné kočky (3)
Epizoda: Kočičí jazyk
22:05Posvátná místa (5)
Epizoda: Kaňon Chaco
23:10Poklady Evropy (7)
Epizoda: Irsko
20:00Norské domy snů V (10)
Epizoda: Traena
21:00Ocelová srdce VI (11)
21:55Megaopravy (2)
Epizoda: Letecká transplantace
22:55Génius podle Stephena Hawkinga (2)
Epizoda: Jsme sami?
23:50Neobjasněné případy NASA IV (7)
20:00Legendární hotely (3)
Epizoda: Adlon
21:05Bizarní jídla IX (1)
22:05Jak funguje vesmír VI (10)
Epizoda: Záhada časoprostoru
23:05Sedm hvězdných věků (1/2)
Epizoda: 1. část
nahoru