Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro ZOOM

ZOOM 21.10.2021
ZOOM 22.10.2021
ZOOM 23.10.2021
ZOOM 24.10.2021
00:00Příběhy bouří (3)
00:05Poslední Hitlerův útok (1)
Epizoda: Nacistická pevnost
00:45Nejdivočejší přežití (10)
01:10Ruská vojenská technika (53)
Epizoda: Chemici
01:35Zoo Taronga (10)
01:45Ruská vojenská technika (54)
Epizoda: Baltské dělostřelectvo
02:10Záhady muzeí V (2)
02:20Záchrana divokých medvědů (11)
02:45Práce v divočině (6)
03:05Záhadný vesmír (8)
Epizoda: Struktura vesmíru
03:35Nejlepší přítel psa (4)
04:00Veterinář z Yorkshiru (1)
04:05Zázračný svět pod hladinou (2)
Epizoda: Vstříc temnotě
00:00Příběhy bouří (4)
00:00Příběhy bouří (4)
00:30Záhady muzeí V (13)
00:45Nejdivočejší přežití (1)
01:25Záhadný vesmír (19)
Epizoda: Psi ve vesmíru
01:35Zoo Taronga (1)
02:25Záchrana divokých medvědů (12)
02:30Nejkrásnější paláce světa (7)
Epizoda: Zámek ve Fontainebleau
02:50Práce v divočině (7)
03:30Příběh Velké čínské zdi (4)
Epizoda: Dynastie Chan 2/2
03:35Nejlepší přítel psa (5)
04:00Veterinář z Yorkshiru (2)
04:40Láska v přírodě (4)
Epizoda: Mezi opicemi
00:05Podivné zázraky přírody (8)
01:00Nejdivočejší přežití (2)
01:50Výstavba obrů (4)
Epizoda: Benátská protipovodňová hráz
02:40Záchrana divokých medvědů (1)
02:50Lidé a stroje II (4)
Epizoda: Kráčející bagry
03:00Práce v divočině (8)
03:50Z Ruska do Íránu: Cesta přes Kavkaz (5)
04:15Veterinář z Yorkshiru (3)
04:50Pod hladinou
00:25Výstavba obrů II (7)
Epizoda: Vznášející se hotel
00:45Nejdivočejší Latinská Amerika (3)
01:25Hranice lidského těla (7)
Epizoda: Japonsko
01:40Nejdivočejší přežití (3)
02:25Nebe dokořán (3)
Epizoda: Chile
02:35Zoo Taronga (3)
03:20Záchrana divokých medvědů (2)
03:35Majestátní mosty (5)
Epizoda: Obchodní mosty
03:45Práce v divočině (9)
04:30Nejlepší přítel psa (7)
04:45Krásy Řecka: Od hor k pobřeží (2)
Epizoda: Jižní pobřeží a Attika
nahoru
05:10Psí hlídka - Škola štěňat (3)
05:15Pod hladinou
05:35Zoo Taronga (16)
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
06:15Do divočiny: Chile (2)
Epizoda: Než přišel čas
06:25Australská mega zoo (8)
07:10Práce v divočině (19)
07:25Mimo kontrolu III (10)
Epizoda: Indonésie: Vražedná tsunami
08:00Charlieho včelí farma (3)
08:30Králové šrotu II (6)
08:55Veterinář z Yorkshiru (2)
09:35Sága Vikingů (5)
Epizoda: Příslib na východě
09:40Australská mega zoo (4)
05:05Psí hlídka - Škola štěňat (4)
05:30Nejlepší přítel psa (5)
05:32Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
05:55Zoo Taronga (1)
06:00Pod hladinou
06:10Jak přežít v divočině (2)
06:45Australská mega zoo (9)
07:10Útok Zeppelinů
07:30Práce v divočině (20)
08:15Druhá světová válka v číslech (8)
Epizoda: Mračna nad Osou
08:20Charlieho včelí farma (4)
09:15Zapomenuté megastavby IV (9)
Epizoda: Potopené pirátské město
05:00Práce v divočině (18)
05:30Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
05:50Práce v divočině (19)
06:05Pod hladinou
06:30Zrození oceánu (2/2)
Epizoda: (2/2)
06:35Práce v divočině (20)
07:25Práce v divočině (1)
07:35Záhady muzeí V (2)
08:15Práce v divočině (2)
08:35Záhadný vesmír (8)
Epizoda: Struktura vesmíru
09:05Práce v divočině (3)
09:35Poslední Hitlerův útok (1)
Epizoda: Nacistická pevnost
09:50Práce v divočině (4)
05:10Svět přírody - Jaguáři: Brazilské super kočky
05:36Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Pod hladinou
06:05Hon na Escobarovy hrochy
06:15Přírodní kuriozity Davida Attenborougha II (7)
Epizoda: Život na ledu
06:45Přírodní kuriozity Davida Attenborougha II (8)
Epizoda: Pavouci a snovači
07:00Pravidla Serengeti
07:10Nejkrásnější paláce světa (7)
Epizoda: Zámek ve Fontainebleau
07:55Afričtí noční lovci
08:10Příběh Velké čínské zdi (4)
Epizoda: Dynastie Chan 2/2
08:50Velké přírodní migrace (1)
09:15Záhady muzeí V (13)
09:40Velké přírodní migrace (2)
nahoru
10:25Wales: Země divočiny (4)
10:35Pyramidy: Odhalená tajemství (4)
Epizoda: Neuvěřitelný objev
11:15Divoká Kanada II (4)
11:40Veterinář z Bondi Beach X (6)
12:15Nemocnice pro slony (1)
12:35Záchranáři divokých zvířat: Nový Zéland (5)
13:00Charlieho včelí farma (4)
13:50Neobjasněné případy NASA IV (4)
13:55Říční monstra (6)
14:50Objevování vesmíru: Velké milníky (13)
Epizoda: Konec raketoplánů
10:00Australská mega zoo (5)
10:15Příběhy teroru (4)
Epizoda: Nádraží
10:45Wales: Země divočiny (1)
11:15Příběhy středomořského lesa (3)
Epizoda: Les staletých dubů
11:40Americká hranice: Divočina severu
12:30Tajemství Arktidy (1)
Epizoda: Krajina extrémů
13:15Charlieho včelí farma (5)
13:35Tajemství železnic (6)
Epizoda: Trať v deštném pralese
14:10Říční monstra (7)
14:35Tajemná Čína (2)
Epizoda: Odhalování Tří říší
10:40Práce v divočině (5)
10:45Ruská vojenská technika (53)
Epizoda: Chemici
11:20Ruská vojenská technika (54)
Epizoda: Baltské dělostřelectvo
11:30Práce v divočině (6)
11:55Nespoutané Rumunsko
12:20Charlieho včelí farma (6)
13:15Charlieho včelí farma (7)
13:55Zapomenuté megastavby IV (20)
Epizoda: Ostrovní pevnost
14:10Charlieho včelí farma (8)
14:50Demolice: Nový Zéland II (7)
10:15Záhadný vesmír (19)
Epizoda: Psi ve vesmíru
10:30Velké přírodní migrace (3)
11:15Hledání ztraceného žraloka
11:20Mizející králové: Lvi Namibu
12:15Kapří monstra II (2)
Epizoda: Chorvatští šupináči
13:10Záchrana tichomořské divočiny (3)
13:25Přední linie (8)
Epizoda: Anzio
14:00Počasí v kanadské divočině (3)
14:40Ruská vojenská technika II (13)
Epizoda: Na vlastní kůži
14:55Impozantní Yellowstone (1)
nahoru
15:20Objevování vesmíru: Síla pokroku (1)
Epizoda: Nosné rakety
15:35Veterinář z Yorkshiru (8)
15:55Laos z výšky
16:20Práce v divočině (19)
17:00Bizarní jídla VIII (2)
Epizoda: Senegal
17:10Divoká Kanada II (3)
18:00Hledání ztraceného žraloka
18:05Říční monstra (6)
19:00Kapří monstra II (2)
Epizoda: Chorvatští šupináči
19:50Zachraňte žraloky (2)
15:05Australská mega zoo (4)
15:35Tajný život krav (2)
Epizoda: Divoká srdce
15:50Veterinář z Yorkshiru (9)
16:35Práce v divočině (20)
16:55Záchranáři divokých zvířat (2)
17:25Divoká Kanada II (4)
17:55Cesta života (3)
Epizoda: Koloběh života
18:20Říční monstra (7)
18:55Neuvěřitelná planeta (1)
Epizoda: Jezero Hillier, Diamantová pláž a Kamenný les
19:10Mazlíčci predátoři (2)
15:05Magická hlubina (1)
15:20Demolice: Nový Zéland II (8)
15:50Podzim: Svět barev
15:55Magická hlubina (2)
16:55Divoká Latinská Amerika (3)
Epizoda: Svět medvěda brýlatého
17:45Americká hranice: Divočina severu
18:00Norské domy snů IV (7)
18:35Záhadná planeta (1)
18:55Tatra kolem světa 2 (7)
19:30Záhadná planeta (2)
15:15Ruská vojenská technika II (14)
Epizoda: Výběr toho nejlepšího
15:50Lemuří ostrov (3)
Epizoda: Risk a odměna
16:40Impozantní Yellowstone (3)
16:50Území velkých koček (3)
Epizoda: Bratři na útěku
17:35Impozantní Yellowstone (4)
17:55Zaniklé britské železnice I (5)
Epizoda: Somerset
18:30Říční monstra (4)
18:55Úžasná Albánie (2)
Epizoda: Jih: Ze středu země na pobřeží
19:20Říční monstra (5)
nahoru
20:00Přední linie (8)
Epizoda: Anzio
20:45Veterinář z Yorkshiru (9)
21:15Ruská vojenská technika II (13)
Epizoda: Na vlastní kůži
21:30Říční monstra (6)
21:50Ruská vojenská technika II (14)
Epizoda: Výběr toho nejlepšího
22:15Lemuří ostrov (3)
Epizoda: Risk a odměna
22:20Říční monstra (7)
23:15Tajemná planeta Země (1)
23:25Území velkých koček (3)
Epizoda: Bratři na útěku
20:00Kouzlo modrých hlubin (2)
Epizoda: Austrálie a Oceánie
20:45Veterinář z Yorkshiru (10)
21:00Tajemství lodních vraků (6)
Epizoda: Bitva u Jutska
21:30Říční monstra (7)
22:00Po stopách duchů XIII (11)
22:25Říční monstra (1)
22:55Záhady muzeí VI (8)
23:15Podivné zázraky přírody (7)
23:50Van Gogh: O obilných polích a oblačném nebi
20:00Království lesa (2)
Epizoda: Zlatý věk lesů
20:20Záhadná planeta (3)
21:05Neuvěřitelná planeta (12)
Epizoda: Čarodějné kruhy, Antilopí kaňon a ohnivé víry
21:10Podivné zázraky přírody (5)
22:05Tajuplná Británie (2)
Epizoda: Rollrightská čarodějnice
22:55Nejdivočejší Latinská Amerika (1)
23:20Zrození afrických civilizací (5)
Epizoda: Transatlantický věk
23:50Nejdivočejší Latinská Amerika (2)
20:00Zkáza Ďatlovovy výpravy (1)
Epizoda: Průsmyk smrti
20:10Říční monstra (6)
21:05Domy na konci světa II (8)
Epizoda: Chata na pobřeží Pacifiku
21:55Říční monstra (1)
22:00Boeing 737 Max: Kde se stala chyba?
22:45Divocí tvorové s Dominicem Monaghanem (8)
23:00Úžasné jetpacky
23:35Divocí tvorové s Dominicem Monaghanem (9)
nahoru