Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24Paramount network Paramount net
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova Fun Nova FunNova Sport Nova Sport
Prima Family PrimaCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Prima Plus Prima PlusPrima Star Prima StarCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Nova Lady Nova LadyPrima Show Prima ShowOčko Očko
Warner TV Warner TV
ČT1ČT1
ČT2ČT2
NovaNova
Prima FamilyPrima
00:35Případy detektiva Murdocha XVI
Murdoch na konci světa. Britsko-kanadský kriminální seriál o muži, který ví, že pokrok nezastavíš (2022). Hrají: Y. Bisson, T. Craig, H. Joyová, J. Harris, D. Maslany, L. K. Murdoch a další.
01:20Život je pes (5/6)
Messie se vrací. Čtyřnozí hrdinové, kteří dokáží neskutečné věci. Prošli tvrdým výcvikem a teď mohou pomáhat. Díky nim si jejich majitelé realizují vlastní sny a cíle.
01:35AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
Speciální série soutěže s fotbalovou tematikou při příležitosti ME ve fotbale 2024. Moderuje Aleš Zbořil
02:00Život je pes
Trénink
02:05Bolkoviny
Přijměte pozvání B. Polívky a jeho hostů M. Dietlové, M. Ebena a A. Goldflama (2005). Režie R. Chudoba
02:55Dobré ráno
D
03:00Koptashow
Známí lidé, jak je neznáte. Vašek Kopta zpovídá Tatianu Drexler, Jiřího Dvořáka a Aleše Valentu. Režie R. Petrenko
03:30Nakloněná rovina Karla Hály
Král swingu a zpěvák s neuvěřitelným hlasem v četných ukázkách a vzpomínkách příbuzných, J. Zelenkové, K. Gotta, K. Štědrého, K. Vágnera a dalších (2009). Režie J. Novák
04:20Malostranské palácové
Arnošt Goldflam a Josef Polášek objevují kouzlo zahrad zasazených do jižního svahu Hradčan (2009). Režie P. Jirásek
04:40Chalupa je hra
Ze starého nové, z nového staré (2009). Magazín nejen pro chataře a chalupáře
05:05Zahrada je hra
Příjemné zákoutí z odpadového kamene (2006). Fůra nápadů pro vaši zahradu
05:30Události v regionech
Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí v krajích České republiky
06:00Buchty po ránu
Josef Maršálek společně s Terezou Bebarovou pečou známé i méně známé sladké i slané dobroty. S humorem a lehkostí odtajní triky, jak vykouzlit to nejlepší. Režie: D. Slabý
06:25Polopatě
Moderní hobby magazín Filipa Čapky. Užitečné informace o zahradách, bydlení a stavebních úpravách všeho druhu. Nejnovější trendy pro vaši inspiraci
07:20Nasredin
Pohádka o legendárním asijském vtipálkovi. Kamínek byl a zas už není, není a zase znovu je, tak se nám někdy pravda schovává a zůstane jen naděje.
08:10Poklad pod Černou hláskou
Pohádka o tom, jak truhlář Alois hledal poklad. Kdyby vám někdo řekl, že na světě nejsou ukryté poklady, nevěřte mu... Jsou poklady cennější než drahokamy, dražší než hromada třpytivých mincí...
09:10Úsměvy Karla Högera
Jaromír Hanzlík si v Úsměvech zavzpomíná na Karla Högera, který se narodil před 115 lety (1999). Režie: P. Vantuch. Karel Höger začínal jako učitel, ale nakonec zběhl k divadlu.
09:50Gejzír
Geniální nápady, inspirativní počiny, rekordní výkony a vyprávění obdivuhodných lidí s Ivetou Toušlovou a Jiřím Rejmanem. Silný proud neméně silných příběhů a inspirace.
10:20Walker: Independence
Krev a whisky
11:05Všechnopárty
Zábavná talk show Karla Šípa. Režie: M. Čech. Každý host je pro Karla Šípa inspirací.
12:00Z metropole
Souhrn toho nejdůležitějšího, co se událo v Praze v uplynulých sedmi dnech
12:25Hobby naší doby
Jiřina Bohdalová v půlhodince inspirací a zajímavostí pro volný čas
12:50Postřehy odjinud
Cerná Hora očima Teodora Marjanoviče Skadarské jezero milují ptáci. Když jedete někam daleko, můžete zastavit na odpočívadle nebo v motorestu.
13:00Zprávy
D
13:05Až já budu královna
O pekařce Pepičce a svatebních šatech z marcipánu. Pepička je vyhlášená pekařka a na jejích koláčích si pochutnává celá královská rodina.
13:45Putování po Blažených ostrovech
Pohádkový příběh o věčném hledání pravdy, lásky a spravedlnosti nás zavede do písečné Antarie, země, která leží kdesi v tajemných dálkách nekonečna.
15:00Dům U tří vlaštoviček
Vrátí se Aninka, Baruška a Cecilka na domovní znamení? Staropražská pohádka o velké lásce půvabné Terezky a mládence Vítka. Staropražská pohádka vypráví o domě, ve kterém hnízdí vlaštovky.
15:50Příkopy
Stopařka Začíná horké léto i divadelní prázdniny a ředitel divadla Bohuslav Šmíd odjíždí se svou ženou Vlastičkou z města ven. Už se oba moc těší, jak si na své venkovské chaloupce odpočinou.
16:45Hercule Poirot
Záhada Modrého expresu Hercule Poirot se již v londýnském hotelu Park Lane seznámí se svými budoucími spolucestujícími z Modrého expresu.
18:25Kluci v akci
Dnes si s Filipem a Ondřejem představíme vynikající recepty pro letní grilování (2015). Režie: M. Froyda. S krásnými sluncem prohřátými dny začíná grilovací sezóna.
18:55Události za okamžik a počasí
Hlavní události a předpověď počasí
19:00Události
Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě
19:52Branky, body, vteřiny
D
20:15Zázraky přírody
Zábavná show, kde největší hvězdou je příroda sama. Moderátoři Maroš Kramár a Vladimír Kořen vás provedou pořadem, u kterého se budete divit, žasnout a bavit (2022). Dále účinkují: M. Tomešová, J.
21:25Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
Legendární a kultovní osobnost české kultury, muž devatera řemesel, divadelník, hudebník a básník byl spolutvůrcem atmosféry, v níž se formovala celá generace.
23:09Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
23:10Bažanti jedou do Španělska
Větší nudu, než být zaměstnancem pařížské městské hromadné dopravy členové skupiny Les Charlots snad ještě nezažili. Je horké léto, tak co se mořit s turisty v Paříži.
00:00Konec války v barvě
TThe End of the War in Colour) Bezpodmínečná kapitulace Květen 1945. Hollywoodský režisér George Stevens a jeho tým si dělá legraci z nacistů. Adolf Hitler je mrtvý, Wehrmacht byl konečně poražen.
00:45Poklady ve stínu pyramid
RRelics of Egypt: Exploring the Largest Museum in the World,The) Egypt.
01:00Litviněnko (3/4)
Jeho smrt nesměla zůstat neobjasněná. Dramatická rekonstrukce vyšetřování otravy přeběhlého ruského agenta Alexandra Litviněnka v Londýně v listopadu 2006. Britský seriál (2022). Hrají: M. Levieva, T.
01:50Na hranici tradic
Valach z Ostravy Pracovat se dřevem se Štefan Kanaloš začal učit už jako tříletý od svého tatínka. Rodová tradice má své pokračování, do tajů dlabání dřeva je zasvěcen i jeho vnuk Filip (2011).
02:05Za vydrou, bobrem a kormoránem
Staronoví obyvatelé moravskoslezské přírody (2004). Připravili: J. Šlosar, K. Keteleš a J. Večeřa
02:15Zašlapané projekty
Příběh zvaný flexareta. Proč skončila výroba legendárního fotoaparátu? Dokument z cyklu o unikátních nápadech, projektech a objevech, které za minulého režimu nesměly spatřit světlo světa (2009).
02:20V zajetí železné opony
Loutkové představení Sedm loutkoherců sehrálo v srpnu 1974 na Svatém Hostýně improvizovaný divadelní kus. Všichni skončili v policejních celách.
02:35Před půlnocí
Povídání se zajímavými osobnostmi, tentokrát o sázkách s textařem, podnikatelem a bývalým majitelem sázkové společnosti Michalem Horáčkem (2009). Uvádí Š. Bednářová. Režie: J. Flak
03:00Slezská beseda
Tradici typických slezských tanců, které byly poprvé uvedeny před více než sto lety, udržuje poslední hrstka nadšenců (2016). Režie: I. T. Grosskopfová
03:15Poklady z pece
Cihlářství a pekařství patří k sobě už po staletí stejně neodmyslitelně jako cihly a bochníky (2016). Připravili J. Slomiany a M. Hodek
03:25Lesy bez budoucnosti
Lesní hospodaření v Jeseníkách (2017)
03:45Babylon
Jedinečná série dokumentů o lidech, kteří žijí jinde, než jsou jejich kořeny. Na otázku Kde domov můj? odpovědí Řekové narození v bývalém Československu
03:55Tajemný Zderaz
Dramatické dějiny pražského novoměstského kostela sv. Václava pohledem farářky Církve československé husitské Emanuely Blažkové. Připravili J. Slomiany a P. Všelichová
04:10Jak se dotknout nebe
Stopa českých umělců Barbory Šlapetové a Lukáše Rittsteina v životě zanikajícího papuánského domorodého horského kmene Yali Mek (2017)
04:20Hledač pod Bouzovem
Archeolog Karel Faltýnek nalézá poklady ukryté pod zemí, v krajině i v místním dialektu (2017). Připravil M. Strouhal
04:40Všichni dobří dobráci
Na okraji Rychvaldu si plní velká rodina manželů Naglákových svůj sen o vesnickém životě (2018). Připravily M. Pilařová a M. Nešlehová
04:50Evropa dnes
TThe Art of Space) Pařížské mosty - příběh stavebního inženýrství Ikonické památky a nejvyhledávanější turistické atrakce. Německý dokument z cyklu Umění prostoru. Bez mostů by Paříž nebyla Paříží.
05:05Člověk jako součást přírody
Naše technické vymoženosti jsou často inspirovány dokonalostmi přírody. Australský dokument
05:20Auto moto svět
Novinky motoristického světa, praktické rady a doporučení i nostalgie automobilů našich otců a dědečků. To vše v pořadu nejen pro současné řidičky a řidiče. Režie: M. Beran
05:40Auto moto test
Odborné testy nových modelů vozů napříč segmenty. Režie: M. Beran
06:00Diana a Dodi, princezna a playboy
DDiana and Dodi: The Princess and The Playboy) Byli opravdu stvořeni jeden pro druhého, nebo šlo jen o vysněný projekt jednoho miliardáře? Britský dokument.
07:05Dokonalí mořští predátoři
V jednotě je síla
08:00Velká Británie z výšky
AAerial Britain) Skotsko Na severu ostrova leží země úchvatné krásy a nesmrtelných legend. Britský dokument.
08:55Cyklotoulky
Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy v České republice. Tentokrát navštívíme Krušné hory. Tak neváhejte a pojeďte s námi
09:05Zázraky techniky V
IImpossible Engineering V) Nejštíhlejší mrakodrap Nový orientační bod, který se noří do mraků a navždy změnil panorama New Yorku, vznikl díky fantastické práci nejlepších odborníků.
09:55Letecké katastrofy
MMayday 18) Nedostatek disciplíny 31. srpna 1988. Let společnosti Delta Airlines 1141 mířící do Salt Lake City vyčkával na ploše letiště Dallas Fort Worth v dlouhé řadě letadel.
10:00Letecké katastrofy
Nedostatek disciplíny. 31. srpna 1988. Let společnosti Delta Airlines 1141 mířící do Salt Lake City vyčkával na ploše letiště Dallas – Fort Worth v dlouhé řadě letadel.
10:40Postřehy odjinud
Španělsko očima Jaroslava Skalického. Na skleničku na nádraží
10:50Auto moto svět
Novinky motoristického světa, praktické rady a doporučení i nostalgie automobilů našich otců a dědečků. To vše v pořadu nejen pro současné řidičky a řidiče. Režie: M. Beran. Rady a informace.
11:10Auto moto test
Odborné testy nových modelů vozů napříč segmenty. Režie: M. Beran. Odborné testy nových modelů aut přicházející do Čech v průběhu roku 2024 napříč segmenty.
11:15Kamera na cestách: Krásné země z výšky
AAerial Profiles III) Severní Německo Malebná města, krásné pobřeží i průmyslová centra tvoří pestrý obraz severní části našeho západního souseda. Britský dokument
11:25Dokonalí mořští predátoři (1/4)
V jednotě je síla. O strategiích lovu nejrůznějších živočichů. Francouzský dokumentární cyklus
12:20Babylon
Běloruská výtvarnice Anastázie Kahotski i pedagog Alexis Katakalidis v cyklu dobrých zpráv o těch, kteří žijí jinde, než jsou jejich kořeny. Připravili: M. Růžičková, K. Řezníčková, G. Agathonikiadis.
12:40Půvab rakouských hor
AAustria´s Mountains Villages) Krásy všedního života a rozmanité krajiny našich jižních sousedů. Rakouský dokumentární cyklus.
12:50Půvab rakouských hor (3/5)
Krásy všedního života a rozmanité krajiny našich jižních sousedů. Rakouský dokumentární cyklus
13:35Na titulní straně
Děj komedie z novinářského prostředí se odehráva v Chicagu třicátých let 20. století. Hildy Johnson patří mezi špičkové novináře ve městě. Po letech náročné novinářské praxe chce odejít a oženit se.
15:05Trabantem z Austrálie do Asie
Na jiné planetě Babu ze setkání s australským silničním monstrem zvaným road train nevychází úplně vítězně. Je třeba chvíli relaxovat na pláži u jezera a prozkoumat Kings Canyon.
15:20Kamera na cestách: Krásné země z výšky
Severní Německo. Malebná města, krásné pobřeží i průmyslová centra tvoří pestrý obraz severní části našeho západního souseda. Britský dokument
16:05Zvířecí špioni pod hladinou
Deep Feelings Špióni hledají důkazy emocí u zvířat a ryb, s nimiž přijdou do styku. Špión delfín se snaží držet krok se skutečnými delfíny, kteří si hrají v příboji.
16:15Trabantem z Austrálie do Asie (7/12)
Mezi krokodýly. Cestovatel Dan Přibáň se svou posádkou na dosud nejnáročnější expedici napříč Tichomořím.
16:40Trabantem z Austrálie do Asie (8/12)
Na jiné planetě. Cestovatel Dan Přibáň se svou posádkou na dosud nejnáročnější expedici napříč Tichomořím.
17:00Vzestup a pád lví smečky
LLion: The Rise and Fall of the Marsh Pride) Dvoudílný film přináší epický příběh zřejmě nejznámější rodiny lvů známé jako Mokřadní smečka, kterou proslavil pořad BBC natáčený po dobu více jak třiceti let. Britský dokument.
17:10Zázračná planeta: Zvířecí špioni pod hladinou (2/4)
Emoce. Moře a oceány jsou plné zázraků. Je to v mnoha ohledech neznámý svět, který čeká, až jej podrobně prozkoumáme.
17:50Volejbal: Česko - Rumunsko
Volejbal: Zlatá Evropská liga žen 2024 Přímý přenos semifinálového utkání Final Four žen z Ostravy
18:05Vzestup a pád lví smečky (2/2)
Dvoudílný film přináší epický příběh zřejmě nejznámější rodiny lvů známé jako Mokřadní smečka, kterou proslavil pořad BBC natáčený po dobu více jak třiceti let. Britský dokument
19:00Sousedé
Mladí Romové rozveselující svým tanečním uměním seniory i pohled do Portugalského centra. Servisní magazín, který nahlíží za okna sousedům. Připravili: M. Růžičková, S. Kleková, M. Rek a další
19:25Zázračné studánky
Tajemný doktor a křížová cestička. Pěnčín v podhůří Krkonoš a léčivé studánky spjaté s místním tajuplným lékařem Kittlem (2012). Připravili D. Tesař a J. Semschová
19:50Zprávy v českém znakovém jazyce
20:00Pochoduj nebo zemři
Když doráží major Foster v listopadu roku 1918 se svými muži na jedno pařížské nádraží, z 8000 legionářů, kteří s ním šli do boje, zbývá 200 mužů. Už na nádraží probíhá nábor nových vojáků.
21:50V podezření
Jak blízko se můžete dostat k vrahovi, než se stanete jeho blízkým? Britský thriller s Liamem Neesonem v hlavní roli (1991). Dále hrají: L. S. Giacomová, K. Cranham, M. O´Neillová, A. Emmanuelová. M.
22:00V podezření
Tony Aaron odešel z ne úplně vyjasněných důvodů od policie a živí se jako soukromý detektiv, který s pomocí své ženy odhaluje manželskou nevěru.
23:30Občan Ashe: Tenista, který bojoval nejen na kurtu
CCitizen Ashe: Tennis Champion, Civil Rights Icon) Snímek vypráví o životě a odkazu tenisové legendy. Arthur Ashe nebyl pouze talentovaný sportovec, ale i aktivista a bojovník za lidská práva.
01:45Kriminálka Miami
Zpátky v čase Horatio a jeho tým najdou Erika v bažinách ve velmi vážném stavu. I po převozu do nemocnice zůstává v bezvědomí.
02:45Koření
Všechny vůně světa Planeta je místo, kde se dějí věci, o kterých se vám ani nezdá. Pojďte se dívat.
03:10Ulice
D
03:55Ordinace v růžové zahradě
Fair-play V Kamenici je drama. Po městě bloudí ozbrojený zločinec s postřelenou nohou. Nemocnici hlídá policie, ale kriminálník přepadne pediatrickou ordinaci v Růžovce.
04:50Novashopping
D
05:55Bernieho dobrodružství
That´s my button! Po neúspešnom pokuse pomôcť Zigovi zjesť Marinu sa Bernie stratil na dne oceánu.
06:00Zig a Sharko
Jediným cílem hladové hyeny Ziga, je mořská víla Marina, která ale má statného ochránce žraloka Sharka
06:15Monchhichi
D
07:05Alvin a Chipmunkové
SlippinThru My Fingers/Driving Dave Crazy Když Alvin zajde v provokacích až moc daleko, paní učitelka Smithová odejde ze školy a její náhrada je jako noční můra
07:55Víkendová Snídaně
Vstaňte i o víkendu s TV Nova. Dopoledne plné zajímavostí, zpravodajství ale i hudby a zábavy. Uvařte si společně s hvězdnými kuchaři oběd nebo získejte inspiraci na výlet.
09:05Na vodě
V režisérově režii Do Hugova života se vrací jeho bývalá žena Monika. Režisér se rozhodne pomoct Kapitánovi, aby konečně získal Boženku.
10:15Den s Novou
D
10:20Šaman
Sean Connery se podílí na výzkumu v amazonské džungli a je na stopě léku na rakovinu. Žádá o vědeckou výpomoc, ale namísto toho přichází žena. Oba vědci se musí naučit spolupracovat.
12:40Den s Novou
D
12:45Město andělů
Andělé skutečně chodí mezi námi a jeden z nich se dokonce zamiloval. Kvůli svému citu je ochoten vzdát se i nesmrtelnosti. Co se stane, když se anděl strážný zamiluje do dívky nad níž má bdít.
15:05Den s Novou
D
15:15Koření života
Uspěšná Catherine Zeta-Jones žije svůj život se stejnou náruživostí jako řídí svou kuchyň v prestižní manhattanské restauraci.
17:30Muži v černém
Dělat tuhle práci chce nejen chladnokrevné IQ a bleskové reflexy, ale také zatraceně dobrý žaludek.
19:30Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí
20:20Superlov II
Celovečerní super verze oblíbené vědomostní show Na lovu, ve které se ale obracejí role. Jediný soutěžící se může utkat až s pěti lovci najednou a pokusit se získat milionovou výhru.
21:5060 sekund
Legenda mezi zloději aut Randall "MemphisRaines, který už šest let seká dobrotu si myslel, že s kriminální kariérou navždy skončil.
00:55Policie v akci
Vyhrožování sebevraždou / Nežádoucí soused / Bráchové za volantem / Vloupání do vozidla Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc
01:55Policie Hamburk
In Hamburg essen sie Hunde Hans responds startled when pharmacy stock watchman Krause is knocked down by two masked men and his friendly terrier Rifi stolen with some free of prescription medicine, containing an ingredient for meth.
02:55Policie Hamburk
Crystal Chemistry student Florian Beck, a crystal meth lab operator, is arrested in the Chinese restaurant case.
03:50Closer: Nové případy
Vražedná soutěž Policie řeší dvojnásobnou vraždu. Stopy vedou k muži, který se přihlásil do soutěžní reality show, a nedostal se do užšího finále
04:45Rozpal to, šéfe
Víte, co všechno se dá udit? Zdeněk Pohlreich vám poradí ty nejvhodnější suroviny, rozmanité techniky i dokonalé kořenicí směsi.
06:00Bolek a Lolek mezi horníky
Strejda Karlík Bolek a Lolek se tentokrát vypraví mezi horníky. Pasovanie na baníka Animované príbehy Bolka a Lolka nás tentokrát zavedú medzi baníkov. Poľsko (1980)
06:05M*A*S*H
D
07:25M*A*S*H
D
08:00Fotr na tripu
Pepa Vrtal alias Fotr na tripu, jeho dcery Leontýnka a Josefínka plus pes a Ssangyong Torres, dobrodružná parta na nové cestě do Jižní Koreje za netradičními zážitky
08:45Autosalon.tv
Světové novinky, nelítostné testy, koncepty budoucnosti v tradičním motoristickém magazínu
09:55Máme rádi Česko
II Love My Country XII) R. Genzer / P. Vondráček / Besky V. Danišová / O. Veselý / R. Bakalář / E.
11:45Máme rádi Česko
II Love My Country XII) J. Ježková / T. Břínek TMBK / D. Landsman / R. Šmucler / Š. Bílina / M.
13:40Polda
Probuzení Poručík Michal Bříza se po dvaceti letech v kómatu vrací zpátky do služby. Svět se za tu dobu změnil, manželka ho opustila, dcera si ho nepamatuje a starý parťák je teď jeho nadřízeným.
14:50Sestra v akci
Reno, Nevada. Barevná zpěvačka z nočního klubu Deloris má vztah se ženatým mužem. Jde o bosse místního podsvětí Vince LaRoccu.
16:55Čekání na Patrika
Cekání na Patrika je druhým celovečerním snímkem Petra Tučka po úspěšném debutu Copak je to za vojáka.
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
Ty nejdůležitější aktuální zprávy z domova i ze světa v hlavní zpravodajské relaci. Atraktivně a srozumitelně
19:40Krimi zprávy
Aktuální události z oblasti kriminality. Zločiny očima profesionálů, zkušených reportérů i diváků
19:55SHOWTIME
D
20:15Polda
Kurz přežití Hra na vojáky zaměstnanců velké korporace se změní v drama a jeden z bankéřů je nalezen mrtvý. Každý ze zúčastněných má nějaké tajemství, které zavražděný znal.
21:35Polda
Noční služba Zdravotní sestru Benetkovou někdo uškrtil. Michal s Andrejem zjišťují, že sestřička se zvlášť zajímala o pacienty, kteří se stali obětí domácího násilí.
22:50Touha po vraždě
Práce miliardáře, generálního ředitele technologie Donovana Chalmersa, je tak cenná, že si najímá žoldáky, aby ji chránili, a teroristická skupina unese jeho dceru, aby ji získala.
nahoru
program na 16.06.2024 - nahoru