Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24Paramount network Paramount net
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova Fun Nova FunNova Sport Nova Sport
Prima Family PrimaCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Prima Plus Prima PlusPrima Star Prima StarCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Nova Lady Nova LadyPrima Show Prima ShowOčko Očko
Warner TV Warner TV
ČT1ČT1
ČT2ČT2
NovaNova
Prima FamilyPrima
00:30Gejzír
Geniální nápady, inspirativní počiny, rekordní výkony a vyprávění obdivuhodných lidí s Ivetou Toušlovou a Jiřím Rejmanem
00:35Případy detektiva Murdocha
Murdoch na konci světa
01:05Hobby naší doby
Jiřina Bohdalová v půlhodince inspirací a zajímavostí pro volný čas
01:20Život je pes
Messie se vrací
01:30Život je pes (6/6)
Nový domov. Čtyřnozí hrdinové, kteří dokáží neskutečné věci. Prošli tvrdým výcvikem a teď mohou pomáhat. Díky nim si jejich majitelé realizují vlastní sny a cíle.
02:05Bolkoviny
Přijměte pozvání B. Polívky a jeho hostů M. Dietlové, M. Ebena a A. Goldflama (2005). Režie: R. Chudoba
02:15Manéž Bolka Polívky
Spoluúčinkují: M. Eben, E. Holubová, I. Trojan, J. Kretschmerová, L. Malkina, skupina Bratři Ebenové, Barin, Fretti a další (2009). Režie R. Chudoba
03:00Koptashow
Známí lidé, jak je neznáte. Vašek Kopta zpovídá Tatianu Drexler, Jiřího Dvořáka a Aleše Valentu. Režie: R. Petrenko
03:30Nakloněná rovina Karla Hály
Král swingu a zpěvák s neuvěřitelným hlasem v četných ukázkách a vzpomínkách příbuzných, J. Zelenkové, K. Gotta, K. Štědrého, K. Vágnera... (2009). Režie: J. Novák
03:55Stíny tanečního kroku
Složité osudy spolutvůrce moderního českého baletu Saši Machova ve vzpomínkách pamětníků i historiků (2003). Režie M. Bouda
04:20Malostranské palácové
Arnošt Goldflam a Josef Polášek objevují kouzlo zahrad zasazených do jižního svahu Hradčan (2009). Režie: P. Jirásek
04:40Chalupa je hra
Ze starého nové, z nového staré (2009). Magazín nejen pro chataře a chalupáře
05:05Zahrada je hra
Příjemné zákoutí z odpadového kamene (2006). Fůra nápadů pro vaši zahradu
05:30Z metropole
Souhrn toho nejdůležitějšího, co se událo v Praze v uplynulých sedmi dnech
06:00Zajímavosti z regionů
Události a informace z kraje, v němž žijete
06:25Kocourek Modroočko
Příhody kočičího kluka a dalších chlupatých čtvernožců v pohádce Petra Prchala s písničkami Marka Ebena. Kocour Modroočko se seznámí s kočkou Zelenoočkou.
07:15Sešli se na Vlachovce
Karel Höger, Libuše Šafránková a Jaromír Hanzlík v hlavních rolích komedie s dechovkou. Televizní štáb odjíždí do vesnice Tomášský dvůr, aby zde natočil pořad Sejdeme se na Vlachovce.
08:20Buchty po ránu
Josef Maršálek společně s Terezou Bebarovou pečou známé i méně známé sladké i slané dobroty. S humorem a lehkostí odtajní triky, jak vykouzlit to nejlepší. Režie: D. Slabý.
08:50Polopatě
Moderní hobby magazín Filipa Čapky. Užitečné informace o zahradách, bydlení a stavebních úpravách všeho druhu. Nejnovější trendy pro vaši inspiraci.
09:45Kalendárium
Zajímavá výročí týdne uvádí Saskia Burešová
10:00Toulavá kamera
Mozaika z regionů
10:30Objektiv
Magazín zahraničních zajímavostí
11:00My všichni školou povinní
Podnájem Olivovi prožili nezáviděníhodné chvíle, než se malý Jirka našel. Netušili, že se schoval na půdu a o pomoc se obrátili dokonce na SNB.
12:00Otázky Václava Moravce
Témata, o kterých se začne mluvit. Diskusi připravují: Václav Moravec, Hana Andělová a Mojmír Kučera
13:00Zprávy
D
13:05Hora jménem Andělská
Napínavá pohádka byla inspirována starou, nepříliš známou pověstí o Andělské hoře na Karlovarsku.
14:05O hruškách ušatkách a jablíčku parohátku
Kuba a Amálka se mají rádi. Ale Kuba se ještě nechce ženit, nejdřív chce poznat svět. Když se dozví od Amálky, že jejich hrušeň rodí hrušky ušatky, snaží se je zpeněžit. Od té chvíle začne pěkná mela.
14:50A co ten ruksak, králi
Veselá pohádka o vládci, jemuž nejen kouzlo, ale také životní zkušenost pomohly zmoudřet. Král Hubert byl namyšlený hlupák.
15:40Kulový blesk
Kulový blesk je největší akce v dějinách stěhování. Bytová dvanáctisměna, orgranizovaná JUDr. Radostou, vyžaduje dokonalou koordinaci. Tu však narušuje celá řada komplikací.
17:05Nemocnice na kraji města
Loket Doktor Štrosmajer vysvětluje nespokojenému pacientu Rezkovi smysl léčebných postupů, které mu mají vrátit fyzické i duševní zdraví.
17:55Chalupáři
Chudák dědeček Rodina přesvědčí nesnesitelného dědečka Evžena Humla, aby si koupil chatu na vesnici. Když ji koupí, zjistí, že má nedobrovolného nájemníka Bohouše Císaře..
18:55Události za okamžik a počasí
Hlavní události a předpověď počasí
19:00Události
Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě
19:52Branky, body, vteřiny
D
20:05Losování Sportky a Šance
D
20:15Případ dvou sester
Dnes se můžete těšit na premiérový díl volného cyklu detektivek renomované autorky Hany Proškové, tentokrát podle knižního bestselleru Druhá tvář osudu.
21:35168 hodin
Události týdne s Norou Fridrichovou
22:04Výsledky losování Šťastných 10
22:05Škoda lásky
Filmové povídky natočené podle námětů našich významných spisovatelů. Povídkový cyklus hořkých komedií o lásce ve všech jejích podobách podle námětů známých českých spisovatelů
23:40Případy detektiva Murdocha
Hodnosti navzdory
00:45Dokumentární klub: Miri fajta
Robin Stria byl nadějným romským režisérem a bojovníkem za romskou emancipaci. Mimo jiné se podílel například i na úspěšné kampani prezidenta Petra Pavla.
01:15Litviněnko
Episode #1.3
02:00Na hranici tradic
Poslední kolář na Moravě Vyrábět dřevěná loukoťová kola nebo kočáry dnes už umí málokdo. V Novém Hrozenkově však žije člověk, který kolářské řemeslo ovládá dokonale (2011). Režie: B. Hollanderová
02:30Zašlapané projekty
Příběh zvaný flexareta Proč skončila výroba legendárního fotoaparátu? Dokument z cyklu o unikátních nápadech, projektech a objevech, které za minulého režimu nesměly spatřit světlo světa (2009).
02:45Hrdinové před tabulí
Neprožili nacismus ani komunismus. Jak mladí Češi vnímají předky, kteří se postavili zvůli totalitního režimu? (2008). Režie: J. Novák
03:10Na hranici tradic
Mlynář IV.. Pohankový mlýn blízko Frenštátu pod Radhoštěm má více než sto padesát let. Zdeněk Šmajstrla je v pořadí již jeho čtvrtým mlynářem a je tak pokračovatelem rodinné tradice (2011). Režie P.
03:30Poklady z pece
Cihlářství a pekařství patří k sobě už po staletí stejně neodmyslitelně jako cihly a bochníky (2016). Připravili J. Slomiany a M. Hodek
03:40V zajetí železné opony
Kolektivní vražda. Ještě v osmdesátých letech umírali v českých kriminálech političtí vězni. Posledním z nich byl Pavel Wonka.
03:50Jak se modlí muklové
Může modlitba očistit vzpomínky na bolest a příkoří, které prožili kněží v roce 1948 v krutém lágru v Uherském Hradišti? (2007). Režie J. Novák
03:55Babylon
Jedinečná série dokumentů o lidech, kteří žijí jinde, než jsou jejich kořeny. Na otázku Kde domov můj? odpovědí Řekové narození v bývalém Československu
04:15Folklorní výlety
Za tradicemi, které žijí a přinášejí užitek a radost (2013)
04:25Jak se dotknout nebe
Stopa českých umělců Barbory Šlapetové a Lukáše Rittsteina v životě zanikajícího papuánského domorodého horského kmene Yali Mek (2017)
04:40Šedesátkové retro
Ve Fryčovicích nepotřebují umělce zvučných jmen a ani televizi. Bavit se dokážou sami (2018). Připravily L. Carbolová a K. Řezníčková
04:50Všichni dobří dobráci
Na okraji Rychvaldu si plní velká rodina manželů Naglákových svůj sen o vesnickém životě (2018). Připravily M. Pilařová a M. Nešlehová
05:10Zázračné studánky
Tajemný doktor a křížová cestička. Pěnčín v podhůří Krkonoš a léčivé studánky spjaté s místním tajuplným lékařem Kittlem (2012). Připravili D. Tesař a J. Semschová
05:20Sousedé
Mladí Romové rozveselující svým tanečním uměním seniory i pohled do Portugalského centra. Servisní magazín, který nahlíží za okna sousedům. Připravili: M. Růžičková, S. Kleková, M. Rek a další
05:30Televizní klub neslyšících
Pořad pro neslyšící a jejich přátele
05:45Zprávy v českém znakovém jazyce
D
06:00Zázraky lidského génia
AAncient Engineering) Silnice, které změnily svět Cesty jsou nezbytnou podmínkou civilizace. Jak vznikaly ty první? Epizoda z koprodukčního dokumentárního cyklu.
06:50Velké stroje zblízka
Tento seriál zřejmě změní náš názor na stroje, které nás obklopují, protože nás zavede do světa inženýrů pracujících na průkopnických projektech.
07:35Severokorejská dynastie
IInside North Korea´s Dynasty) Syn boha Kim Ir-sen byl zakladatelem státu, otcem revoluce. Národ ho miloval. Zprvu se zdálo, že Kim Čong-il nebude nejvhodnějším nástupcem svého otce.
08:25Československý filmový týdeník 1974
Jak byl promítán v kinech právě před padesáti lety. Pražské ulice se zaplnily mládím. - Na Letenské pláni uspořádal Svazarm pro pionýry pestré odpoledne.
08:40Hledání ztraceného času
Z rodinného albaze záznamu či v archívu ??? NA CO TEN ARCHÍV, KTERÝ STOJÍ DESÍTKY MILIONŮ JE ??? Vždyť to zapalte, když to není pro lidi !!!DOBRÝ POŘAD 5.3.
09:00Historie.cs
Baťova, Chřibská, nebo Hitlerova dálnice? Řídkou síť rychlostních silnic a jejich výhradně severojižní orientaci jsme řešili již za první republiky.
09:55Egypt
Najde dobrodruh Belzoni zlatý poklad v chrámu Ramesse Velikého? Filmový cyklus BBC.
10:45Ztracené poklady Egypta
Egypt je nejbohatší zemí co do četnosti archeologických pokladů. V tomto seriálu budeme sledovat několik týmů badatelů po celou dobu sezóny vykopávek.
11:35Krajinou Madagaskaru
Putování ostrovem za obyvateli specifické etnické kultury a objevování endemických živočichů, kterým hrozí vyhynutí. Připravil J. Jelínek.
12:15Nedej se
Blok občanské a ekologické publicistiky
12:35Nedej se: Občanské noviny
Představujeme občanské iniciativy, které bdí nad ochranou životního prostředí a dobrou správou věcí ve veřejném zájmu - kdo vám pomůže
12:45Křesťanský magazín
Poutní magazín Jana Vávry tentokrát zavede diváky do Krkonoš. Tradice spiritistického hnutí, výstup na Žalý nebo ke kapli v Modrém sedle. Naše nejvyšší hory tak, jak je neznáte. Režie: J. Vávra.
13:10Cesty víry
Slzy nám ještě neoschly Po arménské genocidě na začátku minulého století našlo mnoho uprchlíků svůj nový domov v Řecku.
13:40Na plovárně s Pastou Onerem
Rozhovor Marka Ebena s českým umělcem. Režie: J. Hojtaš. Pasta Oner, vlastním jménem Zdeněk Řanda, se narodil 28. prosince 1979 v Trenčíně.
14:05Ve stínu lebek
Nebezpečná expedice do tajemných pralesů Papui-Nové Guineje s cestovatelem Petrem Jahodou (2011). Režie: E. Tomanová. Papua-Nová Guinea leží mezi Asií a Austrálií.
14:35Krásy evropského pobřeží
EEurope Coastlines From Above) Vzpomínka na Normandii Jedinečné letecké pohledy ve francouzském dokumentu
14:40Dopisy od Karla Čapka
Po více než devadesáti letech putujeme po stopách Anglických listů spisovatele Karla Čapka. Jak se s odstupem času změnila Velká Británie? (2015). Režie: O. Kepka.
15:35Tajemství britských královských paláců
SSecrets Of The Royal Palaces) Dějiny královské rodiny prostřednictvím unikátních archivních záběrů a vzpomínek ze všech hlavních palácových sídel. Britský dokumentární cyklus.
16:20Začalo to v Yellowstonu - národní parky USA a jejich příroda
WWild America 150 Years of National Parks in the U.S.) Národní parky Severní Ameriky jsou světově proslulé a jejich dechberoucí příroda fascinuje miliony návštěvníků.
17:15Tajemství skrytá v písku
SSecrets in the Sand) I na nejnehostinnějších místech planety dochází k úžasným objevům. Mimořádně vzácné nálezy, které pohltily tuny písku, dnes konečně vycházejí na světlo.
18:00Cyklodálky
Ondřej Cihlář představí dálkové cyklotrasy a spolu se zajímavými hosty vás provede místy, kde stojí za to sesednout z kola.
18:25Papua-Nová Guinea, život kmenů
TThe Tribal Life) Vysočina Divoký a tajemný život původních obyvatel v horském regionu malebné země na západním okraji Tichého oceánu. Australský dokumentární cyklus.
19:20Zajímavosti z regionů
Události a informace z kraje, v němž žijete
19:50Zprávy v českém znakovém jazyce
D
20:00Neporažení
Americká občanská válka právě skončila, země je ale stále názorově rozdělena.
22:00Nabarvené ptáče
Ve snaze uchránit své dítě před masovým vyhlazováním Židů, rodiče posílají syna k příbuzné na venkov kdesi ve východní Evropě.
00:15Muži v černém
Dělat tuhle práci chce nejen chladnokrevné IQ a bleskové reflexy, ale také zatraceně dobrý žaludek.
02:15Kriminálka Miami
Ozbrojené přepadení Přímo do budovy CSI vtrhne útočník a v balistické laboratoři se zabarikáduje s několika zaměstnanci, které vezme jako rukojmí.
03:20Na vaší straně
Nejste na to sami. Jsme tu proto, abychom bojovali za vaše práva. Reportáže, návody ale i varování v pořadu, který je vždy na vaší straně
03:55O zpívajícím stromku
Král zestárl a potřebuje někomu předat žezlo, ale sobecká princezna nápadníky stále odmítá. Nakonec svolí, že se provdá za toho, kdo jí přinese zpívající stromek.
04:55Novashopping
D
06:00Zig a Sharko
Jediným cílem hladové hyeny Ziga, je mořská víla Marina, která ale má statného ochránce žraloka Sharka
06:15Chuggington: Veselé vláčky
Koko and the Tunnel
07:05Alvin a Chipmunkové
Tree House/Saving Simon Během úklidu svého domu na stromě děvčata vzpomínají, jak strom zachránili od poražení a jak se z něj stal jejich domov
07:55Víkendová Snídaně
Vstaňte i o víkendu s TV Nova. Dopoledne plné zajímavostí, zpravodajství ale i hudby a zábavy. Uvařte si společně s hvězdnými kuchaři oběd nebo získejte inspiraci na výlet.
09:10Policie Modrava
Maily ze záhrobí Tři kamarádi, třicátníci, kteří pracují v IT firmě, přijedou na víkend na Šumavu, aby si zajezdili na kolech. Jeden z nich nevysvětlitelně zmizí. Vyšetřováním se zjistí, že je mrtvý.
10:25Policie Modrava
Muž v pozadí Mladá žena, která pracuje jako krupiérka v kasinu na hraničním přechodu, spáchá sebevraždu. Při pitvě se zjistí, že je všechno jinak. Někdo ji zavraždil
11:55Za pět minut dvanáct
Nejzásadnější politická a společenská témata, která rezonují Českou republikou. Rozhovory s exkluzivními hosty vede Martin Čermák
13:00Hříchy pro pátera Knoxe
Mezi námi děvčaty Striptérka Anita se dostává do nebezpečí.
14:15Byl jednou jeden polda 3: Major Maisner a tančící drak III
Major Ladislav Potměšil je šéfem Interpolu pro střední Evropu a přilehlé asijské oblasti. V Bangkoku při tajné akci dojde nečekaně k záměně s jeho dvojníkem. Situaci bere do svých rukou..
16:05Co je doma, to se počítá, pánové.
Po velkém diváckém ohlasu komedie Zítra to roztočíme, drahoušku…! natočil scenárista a režisér Petr Schulhoff v roce 1980 volné pokračování.
18:00Třetí patro
Dopis Přátelství Martina s Veronikou se prohlubuje. Trvá "válkas učni a do Martina se zamiluje učnice Olinakdyž ji odmítne, pomstí se mu.
19:30Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí
20:20Odznak Vysočina
Správná ženská Během dožínek je zavražděna místní hospodská. Jejím domem ten den prošla řada lidí, navíc se postupně ukazuje, že její rodinné a milostné vztahy nebyly zrovna idylické.
21:40Kriminálka Anděl
Svýcarský řez Dívka, kterou kriminalisté nalezli utopenou nedaleko smíchovské náplavky, před třemi dny porodila.
22:55Střepiny
Nazýváme věci pravými jmény
23:25Atomic Blonde: Bez lítosti
Během studené války je tajný agent MI6 vyslán do Berlína, aby vyšetřil vraždu jiného agenta a získal zpět seznam dvojitých agentů.
00:40Lovci stínů
Simon Hunt byl úspěšný válečný zpravodaj. Pak se ale na čas odmlčel.
02:55Úsměv
Poté, co se doktorka Rose Cotter stane svědkem bizarní traumatické události, do níž je zapleten její pacient, začne zažívat děsivé příhody, které si nedokáže vysvětlit.
05:15Rozpal to, šéfe
Víte, co všechno se dá udit? Zdeněk Pohlreich vám poradí ty nejvhodnější suroviny, rozmanité techniky i dokonalé kořenicí směsi.
06:00Příhody Bolka a Lolka
Bolek a Lolek se s námi podělí o své dobrodružství
06:05M*A*S*H
D
07:10M*A*S*H
D
08:10M*A*S*H
D
08:45Prima ČESKO
Cestujte s námi po Česku a poznejte nejzajímavější místa naší země
09:15Prima SVĚT
To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995
09:50Inkognito
V zábavné show Inkognito se čtveřice osobností snaží uhodnout profesi jednotlivých hostů nebo jejich identitu. Hádejte společně s nimi a pobavte se nečekanými myšlenkami. Moderuje Libor Bouček
11:00Partie Terezie Tománkové
D
11:50Receptář prima nápadů
Legendární magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře, kutily a všechny, kdo chtějí pohodlně bydlet, příjemně relaxovat či zdravě žít.
12:45Libovky Pepy Libického
Hezké bydlení není o luxusu, ale o inspiraci a nápadech. A zručný kutil Pepa Libický má nápadů doslova celý pořad.
13:20Zahradník po ruce
K pěstování nepotřebujeme velkou zahradu, i balkon může být nejen okrasný, ale i jedlý! Vypěstujme si suroviny bez chemie, rozšiřme svůj životní prostor o kus zdravé přírody! Praktické rady zkušeného tvůrce přírodních zahrad Tomáše Trejbala, zahradníka, který je nám vždy po ruce.
13:55Vychytávky Ládi Hrušky
Kdo jiný než Láďa Hruška! Pobaví, poradí, sežene, vyzkouší, vymyslí, předvede, ušetří, uvaří...
14:50Polda
Kurz přežití Hra na vojáky zaměstnanců velké korporace se změní v drama a jeden z bankéřů je nalezen mrtvý. Každý ze zúčastněných má nějaké tajemství, které zavražděný znal.
16:05Účastníci zájezdu
Komedie podle románu nejpopulárnějšího současného českého spisovatele Michala Viewegha.
18:55HLAVNÍ ZPRÁVY
Ty nejdůležitější aktuální zprávy z domova i ze světa v hlavní zpravodajské relaci. Atraktivně a srozumitelně
19:40Krimi zprávy
Aktuální události z oblasti kriminality. Zločiny očima profesionálů, zkušených reportérů i diváků
19:55SHOWTIME
D
20:15Jak básníci čekají na zázrak
Stěpán, Kendy a Karas zůstali i po dvanácti letech sami sebou a nerozlučnými kamarády.
22:55Smrt stopařek
Ridiči Charvátovi se úspěšně daří tajit před okolím jak svůj pobyt ve vězení, tak i nezvladatelnou agresivitu vůči ženám. Jednoho dne vezme do auta dvě stopařky a cestou obě zavraždí.
nahoru
program na 17.06.2024 - nahoru