Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima krimi

Prima krimi 10.06.2021
Prima krimi 11.06.2021
Prima krimi 12.06.2021
Prima krimi 13.06.2021
00:45Myšlenky zločince XIV (7)
Epizoda: Dvacet sedm
01:40Anatomie lži II (22)
Epizoda: Černá a bílá
02:35Námořní vyšetřovací služba VIII (16)
Epizoda: Modrá smrt
03:25Walker, Texas Ranger IX (8)
Epizoda: Odplata
04:30Noční Praha
00:50Myšlenky zločince XIV (8)
Epizoda: Ashley
01:45Anatomie lži III (1)
Epizoda: Poslední splátka
02:40Námořní vyšetřovací služba VIII (17)
Epizoda: Poslední akce
03:35Walker, Texas Ranger IX (9)
Epizoda: Dítě naděje
04:35Noční Praha
00:50Myšlenky zločince XIV (9)
Epizoda: Zlomené křídlo
01:45Anatomie lži III (2)
Epizoda: Plural majesticus
02:30Námořní vyšetřovací služba VIII (18)
Epizoda: Z bláta do louže
03:35Walker, Texas Ranger IX (10)
Epizoda: Faith
04:30Noční Praha
00:20Sběratelé kostí IV (7)
Epizoda: On a ona
01:05Myšlenky zločince XIV (10)
Epizoda: Maso a krev
02:05Bosch I (10)
Epizoda: My a oni
03:00Anatomie lži III (3)
Epizoda: Hříšná loajalita
04:00Noční Praha
nahoru
05:35Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Noční Praha
07:45MacGyver (90)
Epizoda: Děti světla
08:45Walker, Texas Ranger IX (9)
Epizoda: Dítě naděje
09:45MacGyver (96)
Epizoda: Žij a uč se!
05:34Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Noční Praha
07:40MacGyver (91)
Epizoda: Černý nosorožec
08:40Walker, Texas Ranger IX (10)
Epizoda: Faith
09:40MacGyver (97)
Epizoda: Problémy s dřevem
05:35Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Noční Praha
07:40MacGyver (92)
Epizoda: Desetiprocentní řešení
08:40Spravedlnost v krvi IX (18)
Epizoda: Náprava
09:30MacGyver (98)
Epizoda: Poklad Manca
05:21Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Noční Praha
07:35MacGyver (93)
Epizoda: Madonna
08:35Spravedlnost v krvi IX (19)
Epizoda: Společný nepřítel
09:25MacGyver (99)
Epizoda: Jenny"s chance
nahoru
10:45Zločiny ze sousedství I (1)
Epizoda: Vítězství
11:40Big Ben II (9)
Epizoda: Řád pro vraha
13:30Anatomie lži III (1)
Epizoda: Poslední splátka
14:30MacGyver (97)
Epizoda: Problémy s dřevem
10:40Zločiny ze sousedství I (2)
Epizoda: Práva zatčeného
11:35Big Ben II (10)
Epizoda: Smrt kněze
13:25Anatomie lži III (2)
Epizoda: Plural majesticus
14:20MacGyver (98)
Epizoda: Poklad Manca
10:30Zločiny ze sousedství I (3)
Epizoda: Prostituce na předměstí
11:25Big Ben III (1)
Epizoda: Smrt na Hahnenkammu
13:25Anatomie lži III (3)
Epizoda: Hříšná loajalita
14:20MacGyver (99)
Epizoda: Jenny"s chance
10:25Zločiny ze sousedství I (4)
Epizoda: Boží vnuknutí
11:20Slečna Marplová IV (2)
Epizoda: Vraždit je snadné
13:25Anatomie lži III (4)
Epizoda: Dvojí hra
14:20MacGyver (100)
Epizoda: Neviditelný štít
nahoru
15:30Námořní vyšetřovací služba VIII (20)
Epizoda: Dvě tváře
16:25Zločiny ze sousedství I (2)
Epizoda: Práva zatčeného
17:20Policie Hamburk III (11)
Epizoda: Rodinná tajemství
18:20Big Ben II (10)
Epizoda: Smrt kněze
15:20Námořní vyšetřovací služba VIII (21)
Epizoda: Odraz mrtvého
16:20Zločiny ze sousedství I (3)
Epizoda: Prostituce na předměstí
17:15Policie Hamburk III (12)
Epizoda: Slib
18:15Big Ben III (1)
Epizoda: Smrt na Hahnenkammu
15:20Spravedlnost v krvi IX (18)
Epizoda: Náprava
16:10Zločiny ze sousedství I (4)
Epizoda: Boží vnuknutí
17:05Policie Hamburk III (13)
Epizoda: Srdce boxera
18:00Slečna Marplová IV (2)
Epizoda: Vraždit je snadné
15:20Spravedlnost v krvi IX (19)
Epizoda: Společný nepřítel
16:10Zločiny ze sousedství I (5)
Epizoda: Vraždící Romeo a Julie
17:05Policie Hamburk III (14)
Epizoda: Miluj bližního svého
18:05Slečna Marplová IV (3)
Epizoda: Smysluplná vražda
nahoru
20:15Námořní vyšetřovací služba VIII (21)
Epizoda: Odraz mrtvého
21:05Sběratelé kostí IV (6)
Epizoda: Udavačka v šachtě
22:00Myšlenky zločince XIV (9)
Epizoda: Zlomené křídlo
22:55Policie Hamburk III (10)
Epizoda: Nebezpečný ctitel
23:55Sběratelé kostí IV (5)
Epizoda: Bezhlavý v nádrži
20:15Námořní vyšetřovací služba VIII (22)
Epizoda: Baltimore
21:05Sběratelé kostí IV (7)
Epizoda: On a ona
22:00Myšlenky zločince XIV (10)
Epizoda: Maso a krev
22:55Policie Hamburk III (11)
Epizoda: Rodinná tajemství
23:50Sběratelé kostí IV (6)
Epizoda: Udavačka v šachtě
20:15Padlé královny: Trumfová dáma
Epizoda: Trumfová dáma
22:25Bosch I (10)
Epizoda: My a oni
23:20Policie Hamburk III (12)
Epizoda: Slib
20:15Wallander: Než přijde mráz
Epizoda: Než přijde mráz
22:05Bosch II (1)
Epizoda: Tělo v kufru
23:00Policie Hamburk III (13)
Epizoda: Srdce boxera
nahoru