Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima krimi

Prima krimi 17.10.2021
Prima krimi 18.10.2021
Prima krimi 19.10.2021
Prima krimi 20.10.2021
00:00Sběratelé kostí VIII (13)
Epizoda: Mělký hrob
00:55Zločin III (2)
Epizoda: To, čeho se nejvíc bojíš
01:55Drsný šerif III (10)
Epizoda: Popel popelu
02:55Bosch V (6)
Epizoda: Prostor mezi hvězdami
03:50Vražedné záhady slečny Fisherové I (9)
Epizoda: Královna květin
04:55Noční Praha
00:10McDonaldová a Dodds: Pád domu Crockettů
Epizoda: Pád domu Crockettů
02:00Drsný šerif IV (1)
Epizoda: Tam u řeky
03:15Bosch V (7)
Epizoda: Moudrost pouště
04:10Vražedné záhady slečny Fisherové I (10)
Epizoda: Smrtelná nehoda
01:50Drsný šerif IV (2)
Epizoda: Válečný orel
03:00Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (14)
Epizoda: Vražedná tráva
03:55Walker, Texas Ranger IV (21) -ST -AD
Epizoda: Výpadek
04:50Noční Praha
00:45Zločin III (3)
Epizoda: Sedmnáct
01:45Drsný šerif IV (3)
Epizoda: V pravé poledne
02:55Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (15)
Epizoda: Vyděšeni k smrti
03:50Walker, Texas Ranger IV (22) -ST -AD
Epizoda: V časové tísni
04:45Noční Praha
nahoru
05:33Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Noční Praha
06:35Vražedné záhady slečny Fisherové I (10)
Epizoda: Smrtelná nehoda
07:45Drsný šerif IV (1)
Epizoda: Tam u řeky
09:00Julie Lescautová VII (8) -ST -AD
Epizoda: Časovka
05:25Noční Praha
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Noční Praha
07:05Walker, Texas Ranger IV (21) -ST -AD
Epizoda: Výpadek
08:00Drsný šerif IV (2)
Epizoda: Válečný orel
09:05Julie Lescautová VIII (1) -ST -AD
Epizoda: Vykoupení
05:33Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Noční Praha
06:55Walker, Texas Ranger IV (22) -ST -AD
Epizoda: V časové tísni
07:50Drsný šerif IV (3)
Epizoda: V pravé poledne
09:00Julie Lescautová VIII (2) -ST -AD
Epizoda: Diplomatická imunita
05:33Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Noční Praha
06:55Walker, Texas Ranger IV (23) -ST -AD
Epizoda: V obležení
07:50Drsný šerif IV (4)
Epizoda: Čtyři šípy
09:00Julie Lescautová VIII (3) -ST -AD
Epizoda: Ve stínu Eiffelovky
nahoru
10:55Vraždy v Brokenwoodu VII (3) -ST -AD
Epizoda: Psí dopoledne
12:55Policie Hamburk VII (30) -AD
Epizoda: V pasti
13:55Případ pro dva VI (54)
Epizoda: Vražedná ctižádost
11:00Vraždy v Brokenwoodu VII (4) -ST -AD
Epizoda: Vidle v zádech
13:00Policie Hamburk VIII (1) -AD
Epizoda: Loď snů
14:00Případ pro dva VI (55)
Epizoda: Průmyslová špionáž
10:55Big Ben IV (10)
Epizoda: Kandidát na ženění
13:00Policie Hamburk VIII (2) -AD
Epizoda: Nový velitel
14:00Případ pro dva VI (56)
Epizoda: Poslední mejdan
10:55Big Ben IV (11)
Epizoda: Sladké pokušení
13:00Policie Hamburk VIII (3) -AD
Epizoda: Past
13:55Případ pro dva VI (57)
Epizoda: Pod tlakem
nahoru
15:05Vražedné záhady slečny Fisherové I (10)
Epizoda: Smrtelná nehoda
16:20Julie Lescautová VIII (1) -ST -AD
Epizoda: Vykoupení
18:15Vraždy v Brokenwoodu VII (4) -ST -AD
Epizoda: Vidle v zádech
15:10Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (14)
Epizoda: Vražedná tráva
16:05Julie Lescautová VIII (2) -ST -AD
Epizoda: Diplomatická imunita
18:00Big Ben IV (10)
Epizoda: Kandidát na ženění
15:10Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (15)
Epizoda: Vyděšeni k smrti
16:05Julie Lescautová VIII (3) -ST -AD
Epizoda: Ve stínu Eiffelovky
18:05Big Ben IV (11)
Epizoda: Sladké pokušení
15:10Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (16)
Epizoda: Setkání protikladů
16:05Julie Lescautová VIII (4) -ST -AD
Epizoda: Poslední plavba
18:00Big Ben IV (12)
Epizoda: Sport zabíjí
nahoru
20:15Purpurové řeky: Tajemství mučedníků
Epizoda: Tajemství mučedníků
22:05Bosch V (7)
Epizoda: Moudrost pouště
23:05Policie Hamburk VII (29) -AD
Epizoda: Narušitelé večírků
20:15Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (15)
Epizoda: Vyděšeni k smrti
21:00Sběratelé kostí VIII (14)
Epizoda: Brusle jako zbraň
22:00Zločin III (3)
Epizoda: Sedmnáct
22:55Policie Hamburk VII (30) -AD
Epizoda: V pasti
23:50Purpurové řeky: Tajemství mučedníků
Epizoda: Tajemství mučedníků
20:15Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (16)
Epizoda: Setkání protikladů
21:00Sběratelé kostí VIII (15)
Epizoda: Výstřel ze tmy
22:00Zločin III (4)
Epizoda: Motel
22:55Policie Hamburk VIII (1) -AD
Epizoda: Loď snů
23:50Sběratelé kostí VIII (14)
Epizoda: Brusle jako zbraň
20:15Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (17)
Epizoda: V minovém poli
21:00Sběratelé kostí VIII (16)
Epizoda: Kamarádka v nouzi
22:00Zločin III (5)
Epizoda: Na útěku
22:55Policie Hamburk VIII (2) -AD
Epizoda: Nový velitel
23:50Sběratelé kostí VIII (15)
Epizoda: Výstřel ze tmy
nahoru