Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima love

Prima love 16.01.2021
Prima love 17.01.2021
Prima love 18.01.2021
Prima love 19.01.2021
00:25Doktor z venkova IV (10)
Epizoda: Rodinná válka
01:20Hříšná láska (204)
Epizoda: Hříšná láska 204.
02:10Ranč Heartland VII (11)
Epizoda: Už bylo lépe
03:00Trpké víno (45)
Epizoda: Záležitost srdce 1/2
03:50Na zámku
00:00Doktor z venkova IV (11)
Epizoda: Z lásky
00:00Doktor z venkova IV (11)
Epizoda: Z lásky
01:00Doktor z venkova IV (12)
Epizoda: Šťastnou plavbu
02:00Hříšná láska (205)
Epizoda: Hříšná láska 205.
03:00Ranč Heartland VII (12)
Epizoda: Hrdý krok
03:55Trpké víno (46)
Epizoda: Záležitost srdce 2/2
04:50Na zámku
nahoru
05:29Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Na zámku
06:30Má tlustá Valentýna (169)
07:50Jak se staví sen
Epizoda: Ferčíkovi / Vinoř
08:55Velmi křehké vztahy II (8)
Epizoda: Otázka peněz
05:33Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Na zámku
06:25Má tlustá Valentýna (170)
07:45Jak se staví sen
Epizoda: Novotní / Stratov
08:50Velmi křehké vztahy II (9)
Epizoda: Ztracený čas
09:55Prostřeno!
nahoru
10:00Prostřeno!
10:55Nikdo není dokonalý
Epizoda: A. Bendová, O. Vízner
12:15Nitky moci
14:05McLeodovy dcery VI (12)
Epizoda: Náhradní svědek
10:50Nikdo není dokonalý
Epizoda: M. Absolonová, E. Ridi
12:15Rosamunde Pilcher: Duch z Cassley
Epizoda: (Rosamunde Pilcher: Das Gespenst von Cassley)
14:05McLeodovy dcery VI (14)
Epizoda: Legenda Harry Ryan
nahoru
15:00McLeodovy dcery VI (13)
Epizoda: Potíže s Harrym
16:00Zasněná láska (52)
Epizoda: Ztracená smlouva
16:55Zasněná láska (53)
Epizoda: Narozeniny
17:55Doktor z venkova IV (11)
Epizoda: Z lásky
18:55Doktor z venkova IV (12)
Epizoda: Šťastnou plavbu
15:00McLeodovy dcery VI (15)
Epizoda: Druhé šance
16:00Zasněná láska (54)
Epizoda: Pomluvy
17:00Zasněná láska (55)
Epizoda: Velký podraz
17:55Doktor z venkova IV (13)
Epizoda: Mrtvý v autě
18:55Doktor z venkova V (14)
Epizoda: Láska vše odpouští
nahoru
20:00Rosamunde Pilcher: Vůně orchidejí
21:55Trpké víno (46)
Epizoda: Záležitost srdce 2/2
22:50Všechny moje lásky (8)
Epizoda: Jak z toho ven
20:00Rosamunde Pilcher: Otcovo dědictví
21:55Trpké víno (47)
Epizoda: Stíny minulosti 1/2
22:45Sestřičky (35)
Epizoda: Krtek
23:55Doktor z venkova IV (13)
Epizoda: Mrtvý v autě
nahoru