Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova Fun Nova FunNova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Prima Plus Prima PlusPrima Star Prima StarCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima love

Prima love 16.01.2022
Prima love 17.01.2022
Prima love 18.01.2022
Prima love 19.01.2022
01:10Divoký anděl (269)
02:00Plastická chirurgie s. r. o. I (1)
Epizoda: Muž dvou tváří
03:10Plastická chirurgie s. r. o. I (2)
Epizoda: Mandi a Randi
04:00Everwood IV (15)
Epizoda: Velké nedorozumění
04:45Na zámku
00:00Divoký anděl (270)
00:00Divoký anděl (270)
01:05Zasněná láska (1)
Epizoda: Ranní ptáče
01:50Plastická chirurgie s. r. o. I (3)
Epizoda: Nanette Babcocková
02:45Plastická chirurgie s. r. o. I (4)
Epizoda: Sophia Lopezová - část první
03:35Everwood IV (16)
Epizoda: Pravda a následky
04:20Na zámku
00:40Zasněná láska (3)
Epizoda: Špion
00:05Zasněná láska (4)
Epizoda: Ta stejná vůně
01:00Zasněná láska (5)
Epizoda: Blesková reklamní kampaň
01:50Plastická chirurgie s. r. o. I (7)
Epizoda: Cliff Mantegna
02:40Plastická chirurgie s. r. o. I (8)
Epizoda: Cara Fitzgerald
03:30Everwood IV (18)
Epizoda: Užij si tu jízdu
04:15Na zámku
nahoru
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Na zámku
08:10Everwood IV (16)
Epizoda: Pravda a následky
09:00Ohnivý kuře (73)
Epizoda: Pokaždý se to zvrtne!
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Na zámku
07:25Everwood IV (17)
Epizoda: Všichni osamělí lidé
08:30Ohnivý kuře (74)
Epizoda: Smutná nevěsta
09:50Jak se staví sen
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Na zámku
07:25Everwood IV (18)
Epizoda: Užij si tu jízdu
08:35Ohnivý kuře (75)
Epizoda: Bratrská láska
09:55Jak se staví sen
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Na zámku
07:30Everwood IV (19)
Epizoda: Účtování
08:40Ohnivý kuře (76)
Epizoda: Cena fair play!
nahoru
10:10Jak se staví sen
Epizoda: Ferčíkovi / Vinoř
10:50Vychytávky Ládi Hrušky
11:25Svatby v Benátkách (62)
Epizoda: Andy má talent
12:35Touha zabíjet
14:10Doktor z hor: Nové příběhy X (1)
Epizoda: Cizí srdce 1/2
10:35Prostřeno!
11:25Ano, šéfe!
Epizoda: Na Kačabce / Praha
12:35Hra zla
14:20Doktor z hor: Nové příběhy X (3)
Epizoda: Rodinná horečka 1/2
10:40Prostřeno!
11:30Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Hrádek - Litoměřice
12:35Osudové léto v Paříži
14:20Doktor z hor: Nové příběhy X (5)
Epizoda: Návrat do života 1/2
10:00Jak se staví sen
10:45Prostřeno!
11:30Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace People - Praha
12:35Osudové léto na Long Islandu
14:20Doktor z hor: Nové příběhy X (7)
Epizoda: Krev a voda 1/2
nahoru
15:05Doktor z hor: Nové příběhy X (2)
Epizoda: Cizí srdce 2/2
16:00Divoký anděl (270)
17:05Zasněná láska (1)
Epizoda: Ranní ptáče
18:00Doktor z hor: Nové příběhy X (3)
Epizoda: Rodinná horečka 1/2
19:00Doktor z hor: Nové příběhy X (4)
Epizoda: Rodinná horečka 2/2
15:15Doktor z hor: Nové příběhy X (4)
Epizoda: Rodinná horečka 2/2
16:10Zasněná láska (2)
Epizoda: Setkání s Albatrosem
17:05Zasněná láska (3)
Epizoda: Špion
18:00Doktor z hor: Nové příběhy X (5)
Epizoda: Návrat do života 1/2
19:00Doktor z hor: Nové příběhy X (6)
Epizoda: Návrat do života 2/2
15:15Doktor z hor: Nové příběhy X (6)
Epizoda: Návrat do života 2/2
16:10Zasněná láska (4)
Epizoda: Ta stejná vůně
17:05Zasněná láska (5)
Epizoda: Blesková reklamní kampaň
18:00Doktor z hor: Nové příběhy X (7)
Epizoda: Krev a voda 1/2
19:00Doktor z hor: Nové příběhy X (8)
Epizoda: Krev a voda 2/2
15:15Doktor z hor: Nové příběhy X (8)
Epizoda: Krev a voda 2/2
16:10Zasněná láska (6)
Epizoda: Jako Albatros
17:05Zasněná láska (7)
Epizoda: Špionka řádí
18:00Doktor z hor: Nové příběhy X (9)
Epizoda: Hvězdné nebe 1/2
19:00Doktor z hor: Nové příběhy X (10)
Epizoda: Hvězdné nebe 2/2
nahoru
20:00Hra zla
22:00Versailles III (7)
Epizoda: Kniha zjevení
23:00Poklad z půdy
20:00Osudové léto v Kapském Městě
22:00Versailles III (8)
Epizoda: Božský původ
23:05Showtime magazín
23:45Zasněná láska (2)
Epizoda: Setkání s Albatrosem
20:00Osudové léto v horách
22:00Versailles III (9)
Epizoda: Krvavá noc
23:00Jak se staví sen - extra
20:00Barbara Wood: Karibské tajemství
22:00Versailles III (10)
Epizoda: Přijď království tvé
23:05Slunečná (154)
Epizoda: Malá službička
nahoru