Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova Fun Nova FunNova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
Prima Plus Prima PlusPrima Star Prima StarCNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima love

Prima love 17.01.2022
Prima love 18.01.2022
Prima love 19.01.2022
Prima love 20.01.2022
00:00Divoký anděl (270)
01:05Zasněná láska (1)
Epizoda: Ranní ptáče
01:50Plastická chirurgie s. r. o. I (3)
Epizoda: Nanette Babcocková
02:45Plastická chirurgie s. r. o. I (4)
Epizoda: Sophia Lopezová - část první
03:35Everwood IV (16)
Epizoda: Pravda a následky
04:20Na zámku
00:40Zasněná láska (3)
Epizoda: Špion
00:05Zasněná láska (4)
Epizoda: Ta stejná vůně
01:00Zasněná láska (5)
Epizoda: Blesková reklamní kampaň
01:50Plastická chirurgie s. r. o. I (7)
Epizoda: Cliff Mantegna
02:40Plastická chirurgie s. r. o. I (8)
Epizoda: Cara Fitzgerald
03:30Everwood IV (18)
Epizoda: Užij si tu jízdu
04:15Na zámku
00:20Zasněná láska (6)
Epizoda: Jako Albatros
01:10Zasněná láska (7)
Epizoda: Špionka řádí
02:00Plastická chirurgie s. r. o. I (9)
Epizoda: Sofia Lopezová - část druhá
02:50Plastická chirurgie s. r. o. I (10)
Epizoda: Adele
03:40Everwood IV (19)
Epizoda: Účtování
04:25Na zámku
nahoru
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Na zámku
07:25Everwood IV (17)
Epizoda: Všichni osamělí lidé
08:30Ohnivý kuře (74)
Epizoda: Smutná nevěsta
09:50Jak se staví sen
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Na zámku
07:25Everwood IV (18)
Epizoda: Užij si tu jízdu
08:35Ohnivý kuře (75)
Epizoda: Bratrská láska
09:55Jak se staví sen
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Na zámku
07:30Everwood IV (19)
Epizoda: Účtování
08:40Ohnivý kuře (76)
Epizoda: Cena fair play!
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Na zámku
07:25Everwood IV (20)
Epizoda: Sbohem, lásko
08:35Ohnivý kuře (77)
Epizoda: Hra o jablka
09:55Jak se staví sen
nahoru
10:35Prostřeno!
11:25Ano, šéfe!
Epizoda: Na Kačabce / Praha
12:35Hra zla
14:20Doktor z hor: Nové příběhy X (3)
Epizoda: Rodinná horečka 1/2
10:40Prostřeno!
11:30Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Hrádek - Litoměřice
12:35Osudové léto v Paříži
14:20Doktor z hor: Nové příběhy X (5)
Epizoda: Návrat do života 1/2
10:00Jak se staví sen
10:45Prostřeno!
11:30Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace People - Praha
12:35Osudové léto na Long Islandu
14:20Doktor z hor: Nové příběhy X (7)
Epizoda: Krev a voda 1/2
10:40Prostřeno!
11:30Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Drak - Neratovice
12:35Osudové léto v Kapském Městě
14:20Doktor z hor: Nové příběhy X (9)
Epizoda: Hvězdné nebe 1/2
nahoru
15:15Doktor z hor: Nové příběhy X (4)
Epizoda: Rodinná horečka 2/2
16:10Zasněná láska (2)
Epizoda: Setkání s Albatrosem
17:05Zasněná láska (3)
Epizoda: Špion
18:00Doktor z hor: Nové příběhy X (5)
Epizoda: Návrat do života 1/2
19:00Doktor z hor: Nové příběhy X (6)
Epizoda: Návrat do života 2/2
15:15Doktor z hor: Nové příběhy X (6)
Epizoda: Návrat do života 2/2
16:10Zasněná láska (4)
Epizoda: Ta stejná vůně
17:05Zasněná láska (5)
Epizoda: Blesková reklamní kampaň
18:00Doktor z hor: Nové příběhy X (7)
Epizoda: Krev a voda 1/2
19:00Doktor z hor: Nové příběhy X (8)
Epizoda: Krev a voda 2/2
15:15Doktor z hor: Nové příběhy X (8)
Epizoda: Krev a voda 2/2
16:10Zasněná láska (6)
Epizoda: Jako Albatros
17:05Zasněná láska (7)
Epizoda: Špionka řádí
18:00Doktor z hor: Nové příběhy X (9)
Epizoda: Hvězdné nebe 1/2
19:00Doktor z hor: Nové příběhy X (10)
Epizoda: Hvězdné nebe 2/2
15:15Doktor z hor: Nové příběhy X (10)
Epizoda: Hvězdné nebe 2/2
16:10Zasněná láska (8)
Epizoda: Schůzka, která neměla být
17:05Zasněná láska (9)
Epizoda: Priority a změny
18:00Doktor z hor: Nové příběhy X (11)
Epizoda: Poslední cesta 1/2
19:00Doktor z hor: Nové příběhy X (12)
Epizoda: Poslední cesta 2/2
nahoru
20:00Osudové léto v Kapském Městě
22:00Versailles III (8)
Epizoda: Božský původ
23:05Showtime magazín
23:45Zasněná láska (2)
Epizoda: Setkání s Albatrosem
20:00Osudové léto v horách
22:00Versailles III (9)
Epizoda: Krvavá noc
23:00Jak se staví sen - extra
20:00Barbara Wood: Karibské tajemství
22:00Versailles III (10)
Epizoda: Přijď království tvé
23:05Slunečná (154)
Epizoda: Malá službička
20:00Zmatkářky: Lži od srdce
21:55Kateřina Veliká (1)
Epizoda: 1. část
22:551. MISE (19)
Epizoda: Hofbauerova milenka
nahoru