Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima love

Prima love 17.10.2021
Prima love 18.10.2021
Prima love 19.10.2021
Prima love 20.10.2021
00:00Trpké víno (38)
Epizoda: Moc peněz 2/2
00:55Velvet (48)
Epizoda: Dokud vás smrt nerozdělí
01:55Lásky přes internet (7)
Epizoda: Nováček, sestry a idol
02:25Dvě tváře lásky (94)
Epizoda: Vyjednávání začíná
03:30Lásky přes internet (7)
Epizoda: Nováček, sestry a idol
03:55Na zámku
00:45Velvet (49)
Epizoda: Návrat do reality
01:40Lásky přes internet (8)
Epizoda: První rande, host a hlavní role
02:05Dvě tváře lásky (95)
Epizoda: Neustoupím
03:10Lásky přes internet (8)
Epizoda: První rande, host a hlavní role
03:40Na zámku
00:40Velvet (50)
Epizoda: Muž roku
01:40Lásky přes internet (9)
Epizoda: Dárek, rande naslepo a donáška
00:15Trpké víno (41)
Epizoda: První bitva 1/2
01:00Velvet (51)
Epizoda: Plagiát
02:00Lásky přes internet (10)
Epizoda: Chlapi snů, machři a nevěrník
02:25Dvě tváře lásky (97)
Epizoda: Paola není mrzák
03:30Lásky přes internet (10)
Epizoda: Chlapi snů, machři a nevěrník
03:55Na zámku
nahoru
05:15Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Na zámku
07:00Dvě tváře lásky (94)
Epizoda: Vyjednávání začíná
08:00Přístav (64)
Epizoda: Vyděrač
09:20Postav si sen!
Epizoda: Bílkovi / Praha
05:10Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Na zámku
06:35Dvě tváře lásky (95)
Epizoda: Neustoupím
07:50Jak se staví sen
09:00Přístav (65)
Epizoda: Vítejte, holky!
05:15Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Na zámku
06:30Dvě tváře lásky (97)
Epizoda: Paola není mrzák
07:45Jak se staví sen
08:55Přístav (67)
Epizoda: Svíčková pro Etiku
nahoru
10:25Vychytávky Ládi Hrušky
11:05Svatby v Benátkách (49)
Epizoda: Tajfun
12:25Láska s vůní hroznů
14:15Záchranáři z hor VIII (83)
Epizoda: Sněžná slepota - 1. část
10:15Prostřeno!
11:10Ano, šéfe!
Epizoda: Hospoda a Penzion Vlčárna - České Švýcarsko
12:20Stupně strachu
14:10Záchranáři z hor IX (85)
Epizoda: Nad propastí - 1. část
10:10Prostřeno!
11:05Ano, šéfe!
Epizoda: Restaurace Scandinavia / Svitavy
12:15Rosamunde Pilcher: Zrada a láska
14:15Záchranáři z hor IX (89)
Epizoda: Bez šance - 1. část
nahoru
15:05Záchranáři z hor VIII (84)
Epizoda: Sněžná slepota - 2. část
16:05Divoký anděl (88)
17:00Divoký anděl (89)
18:00Záchranáři z hor IX (85)
Epizoda: Nad propastí - 1. část
19:00Záchranáři z hor IX (86)
Epizoda: Nad propastí - 2. část
15:05Záchranáři z hor IX (86)
Epizoda: Nad propastí - 2. část
16:05Divoký anděl (90)
17:00Divoký anděl (91)
18:00Záchranáři z hor IX (87)
Epizoda: Odvykačka - 1. část
18:55Záchranáři z hor IX (88)
Epizoda: Odvykačka - 2. část
15:05Záchranáři z hor IX (90)
Epizoda: Bez šance - 2. část
16:05Divoký anděl (94)
17:00Divoký anděl (95)
18:00Záchranáři z hor IX (91)
Epizoda: Mateřská láska - 1. část
19:00Záchranáři z hor IX (92)
Epizoda: Mateřská láska - 2. část
nahoru
20:00Stupně strachu
21:50Velvet (49)
Epizoda: Návrat do reality
22:50Poklad z půdy
23:55Trpké víno (39)
Epizoda: Neočekávaný návrat 1/2
20:00Rosamunde Pilcher: Vůně vanilky
21:55Velvet (50)
Epizoda: Muž roku
22:55Jak se staví sen
23:45Trpké víno (40)
Epizoda: Neočekávaný návrat 2/2
20:00Rosamunde Pilcher: Kandidáti na lásku
21:55Velvet (51)
Epizoda: Plagiát
22:55Hvězdy nad hlavou (8) -ST -AD
Epizoda: Stěhování
20:00Rosamunde Pilcher: Síla lásky
21:55Velvet (52)
Epizoda: Dva návrháři
22:55Slunečná (133)
Epizoda: Bitva o Slunečnou
nahoru