Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Max

Prima Max 04.05.2021
Prima Max 05.05.2021
Prima Max 06.05.2021
Prima Max 07.05.2021
01:25Chlapec v pruhovaném pyžamu
03:20Nad zimní krajinou
03:48Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
00:15Atlas mraků
03:35Vikingové IV (5)
Epizoda: Přísliby
04:35Vikingové IV (6)
Epizoda: Co se mohlo stát
01:20Smrtící orchidej
03:30Vikingové IV (7)
Epizoda: Zisk a ztráta
04:25Vraždy na přelomu století (1)
Epizoda: Mučednické vraždy
00:25Útok žraloka
02:10Vikingové IV (8)
Epizoda: Portáž
03:10Vraždy na přelomu století (2)
Epizoda: Poběhlice
04:10Nad zimní krajinou
nahoru
06:00Nad zimní krajinou
05:40Nad zimní krajinou
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
07:50Astro Boy I (22)
Epizoda: Legenda o Tohronovi
08:10Poslední loď III (12)
Epizoda: Odpor
09:05Poslední loď III (13)
Epizoda: Neohlížej se
05:30Nad zimní krajinou
05:50Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Poslední loď III (13)
Epizoda: Neohlížej se
07:00Poslední loď IV (1)
Epizoda: Do středu dění
07:55Jak funguje láska
09:45Transformers
05:25Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:05Astro Boy I (23)
Epizoda: Ztracen v Divnově
06:30Astro Boy I (24)
Epizoda: Invaze mikroméďů
06:50Poslední loď IV (1)
Epizoda: Do středu dění
07:45Poslední loď IV (2)
Epizoda: Héraklovy sloupy
08:40Sestřička z hor: Odvaha nade vše
nahoru
10:10Astro Boy I (21)
Epizoda: Dračí jezero
10:30Poslední loď III (11)
Epizoda: Odkaz
11:25Poslední loď III (12)
Epizoda: Odpor
12:20Moc kouzel
14:20Jak funguje láska
10:10Sestřička z hor: Odvaha nade vše
12:10Let"s Dance
14:25Byl jednou jeden král
12:40Amazonka
14:35Důkaz pravdy
10:40Emma
13:10Důkaz pravdy
nahoru
16:10Sestřička z hor: Odvaha nade vše
18:05Zákon přitažlivosti
16:10Amazonka
18:05Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu
16:35Podivuhodný případ Benjamina Buttona
15:10Záhady Emmy Fieldingové: Ztracená osada
17:05Pravdivé lži
nahoru
20:00Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu
22:00Smrtící orchidej
20:00Podivuhodný případ Benjamina Buttona
23:25Útok žraloka
20:00Obecná škola
22:05V moci posedlosti
20:00Nikdy neříkej nikdy
22:50Kickboxer
nahoru