Dnešní televizní program

Dnes večer
ČT1 ČT1ČT2 ČT2ČT Sport ČT Sport
ČT déčko ČT ART ČT:D/artČT24 ČT24
Nova NovaNova Cinema Nova CinemaNova Action Nova Action
Nova Gold Nova GoldNova 2 Nova 2Nova Sport Nova Sport
Prima Family Prima FamilyCOOL Prima COOLPrima love Prima love
Prima MAX Prima MAXPrima Krimi Prima krimiZOOM Prima ZOOM
CNN Prima News Prima News
Barrandov BarrandovBarrandov Krimi Barrandov KrimiKino Barrandov Kino Barrandov
Paramount network Paramount netOčko Očko

TV Program pro Prima Max

Prima Max 14.01.2021
Prima Max 15.01.2021
Prima Max 16.01.2021
Prima Max 17.01.2021
01:05Černobílá spravedlnost
03:50El Chapo III (7)
Epizoda: Věznice s nejvyšší ostrahou
04:40Nad zimní krajinou
01:45El Chapo III (8)
Epizoda: Nové spojenectví
02:30Vikingové V (2)
Epizoda: Země bohů
03:25Vikingové V (3)
Epizoda: Otčina
04:25Nad zimní krajinou
02:00El Chapo III (9)
Epizoda: Spor o velení
02:50Vikingové V (3)
Epizoda: Otčina
03:40Vikingové V (4)
Epizoda: Plán
04:35Nad zimní krajinou
01:20Prci, prci, prcičky
03:10El Chapo III (10)
Epizoda: Cesta ke svobodě
03:55Vikingové V (5)
Epizoda: Zajatec
04:55Nad zimní krajinou
nahoru
05:45Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
08:10Ninjago VIII (9)
Epizoda: Pravý potenciál
08:40Ninjago VIII (10)
Epizoda: Velký problém, malé Ninjago
09:00Max Steel II (7)
Epizoda: Sám proti sobě
09:25Ninjago IX (1)
Epizoda: Prvorozená
09:55Námořní vyšetřovací služba XII (18)
Epizoda: Nový status
05:35Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
09:40Ninjago IX (1)
Epizoda: Prvorozená
05:40Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
09:30Ninjago IX (2)
Epizoda: Železo a kámen
09:55Max Steel II (9)
Epizoda: Včera přítel, dneska nepřítel
05:40Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání
06:00Nad zimní krajinou
08:00Ninjago IX (3)
Epizoda: Rádio Svobodné Ninjago
08:30Max Steel II (10)
Epizoda: Extrémní závod
08:55Ninjago IX (4)
Epizoda: Jak postavit draka
09:20Námořní vyšetřovací služba XII (21)
Epizoda: Ztraceno v překladu
nahoru
10:45Námořní vyšetřovací služba XII (19)
Epizoda: Trpělivost
11:30Napříč časem
13:25Sophiina volba
10:05Max Steel II (8)
Epizoda: Padá hvězda
10:30Ninjago IX (2)
Epizoda: Železo a kámen
10:55Námořní vyšetřovací služba XII (19)
Epizoda: Trpělivost
11:45Námořní vyšetřovací služba XII (20)
Epizoda: Za dobrý skutek
12:35Angelika
14:45Léto s Beautym
10:20Ninjago IX (3)
Epizoda: Rádio Svobodné Ninjago
10:50Námořní vyšetřovací služba XII (20)
Epizoda: Za dobrý skutek
11:35Námořní vyšetřovací služba XII (21)
Epizoda: Ztraceno v překladu
12:30Zimní zámek
14:15Hledání Země Nezemě
10:15Námořní vyšetřovací služba XII (22)
Epizoda: Návnada
11:00Dračí války
12:45Cena medu
14:15Pravá blondýnka 2
nahoru
16:20Návrat mušketýrů
18:20Léto s Beautym
16:25Skutečné vraždy: Pachatel mezi námi
18:05Hledání Země Nezemě
16:05Francouzská spojka
18:15Pravá blondýnka 2
16:00Cesta do středu Země
17:45Návrat Růžového pantera
nahoru
20:00Láska z pasáže
21:35Otcové a dcery
23:45Zmrzlá zem
20:00Francouzská spojka
22:00Temný anděl
23:50Otcové a dcery
20:00Návrat Růžového pantera
22:10Anglický pacient
20:00Čokoláda
22:20Zlý časy v El Royale
nahoru